איזה דפדפן כדאי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דפדפן כדאי?

telzur

Recommended Posts

בעבודה שלי במוקד תמיכה טכנית של ספקית , מתקשרים המון אנשים עם בעיות באינטרנט אקספלורר

בעיקר כאלה שנובעות מ spywares

בד"כ הייתי ממליץ להם לעבור ל FFOX

לאחרונה, התחוור לי שעדיף להמליץ להם על אופרה

פשוט אנשים שמתקשרים למוקד התמיכה הטכנית עם בעיה ב IE שלהם, ברוב המקרים, אין להם כח או רצון להתאים אישית את הדפדפן אליהם

ולהתעסק בתוספים וכו', ואופרה מגיע BUILT IN עם המון דברים שעושים את החיים קלים ונוחים

רוב האנשים האלה, כשהמלצתי להם על אופרה, יצאו מאוד מאוד מרוצים, הרבה מהם מתקשרים שוב ומבקשים לדבר איתי ולהודות על ההמלצה

כי זה מאוד כיפי, ולרוב כשאתה עובד עם IE ובכלל לא מודע לקיומם של דפדפנים אחרים, פתאום כשאתה עובד עם אחד כזה

אז אתה לא מבין איך אף אחד לא סיפר לך על זה קודם, היית ממזמן זורק את ה IE לפח

אלה שאני מרגיש תוך כדי שיחה איתם, שאולי כן יהיו מעוניינים להשקיע טיפה, אני כן ממליץ להם על FFOX

גם לאלה שאני ממליץ להם על אופרה - אני מזכיר את FFOX, ומספר על ההבדלים

שניהם דפדפנים מעולים.

אם אתה רוצה התאמה אישית מושלמת - לך על FFOX, אני בעצמי משתמש בו, אולי הלינק בחתימה שלי יעניין אותך

אבל אם לא בא לך להתעסק בהתאמה אישית, ולעבוד עם משהו מוכן ופשוט, לך על אופרה, עדיין יש לו קצת בעיות בכתיבה (עריכה) בעברית

אבל בסה"כ הוא אחלה דפדפן

אני אישית מאוד אוהב את ה"אחורה" שלו, כשאתה מדפדף באופרה דף "אחורה" זה טוען אותו מה CASH באלפית השניה

ב FFOX לא ראיתי את זה, וזה בערך הדבר היחידי שבו אופרה מתעלה על FFOX (טוב, גם ה GUI של אופרה יותר מושך, אבל זה ממש לא קריטי)

יש לי את שניהם ואני משתמש ב FFOX אישית, את אופרה אני פותח רק אם אני רוצה לבדוק משהו עם לקוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב להבדל במהירות

אם אתה בוחר ב FFOX (ואני מאמין שתבחר בו) אז אל תשכח את הלינק בחתימה שלי, ואל תשכח את הסטיקי בפורום תוכנה על תוספים לפיירפוקס (!!!!)

כמו כן, אין עדיין FFOX גרסא 2 בעברית (כשמגיעים לאתר ההורדה הרשמי, הוא נותן או FFOX1.5 בעברית או FFOX2 באנגלית

(תוריד את האנגלית כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...