האם הקונסולות הורגות את המחשב כפלטפורמה למשחקים? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הקונסולות הורגות את המחשב כפלטפורמה למשחקים?

kisin

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני לא גוגל' date=' הרווחים של יצרניות הקונסולות הם מתמלוגי משחקים בלבד(הקונסולות נמכרות במכירי הפסד), בקשר למחירים של הSDK תחפש בגוגל אם תמצא במקורות פומביים תהנה.

[/quote']

משום מה אני לא ממש מופתע מהתגובה הזו. לא דיברנו על רווחים בכלל, דיברנו על עלות פיתוח משחקים לפלטפורמות השונות - מול . וכל מה שאמרת בנושא בינתיים לא נראה כמשהו שאתה יודע, משהו מבוסס, אלא רק משהו שאתה חושב. אז נחמד שיש לך דעה, אבל זה לא ממש משכנע.

ואגב, כבר חיפשתי בגוגל, ובינתיים לא מצאתי מידע כזה. ובכל מקרה, מי שטוען טענה הוא זה שצריך לבסס אותה, לא הצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני לא ממש מופתע מהתגובה הזו. לא דיברנו על רווחים בכלל, דיברנו על עלות פיתוח משחקים לפלטפורמות השונות - מול קונסולות. וכל מה שאמרת בנושא בינתיים לא נראה כמשהו שאתה יודע, משהו מבוסס, אלא רק משהו שאתה חושב. אז נחמד שיש לך דעה, אבל זה לא ממש משכנע.

ואגב, כבר חיפשתי בגוגל, ובינתיים לא מצאתי מידע כזה. ובכל מקרה, מי שטוען טענה הוא זה שצריך לבסס אותה, לא הצד השני.

אל תופתע, אתה ממש לא מעניין אותי. המידע שלי מספיק מבוסס, לא כל דבר אפשר לחלוק מצטער. בקשר לרווחים הבנת הנקרא בסיסית.

רווחים מתמלוגי משחקים לייצרנית הקונסולה = רשיונות ותמלוגי מכירות, שעליהם משלמת החברות שמפיקות את המשחק. אתה בעצמך אמרת שהוא לא הזכיר זאת במאמר, לא כי הוא לא חשב על זה, אלה כי מה לעשות שזה פשוט לא נכון במהותו.

משחק מחשב כל אחד יכול לייצר, כל קומפיילר חינאמי וקדימה לעבודה. כניסה לעולם הקונסולות דורשת סכומי כסף לא קטנים, אתה רוצה להוכיח אחרת אתה מוזמן להביא מאמרים שמוכיחים זאת. כל עוד יש SDK שצריך לקנות ובהרבה כסף, ולשלם רשיונות ותמלוגים הטענה שלי מבוססת וצודקת.

aint that a bitch?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני לא ממש מופתע מהתגובה הזו. לא דיברנו על רווחים בכלל, דיברנו על עלות פיתוח משחקים לפלטפורמות השונות - PC מול קונסולות. וכל מה שאמרת בנושא בינתיים לא נראה כמשהו שאתה יודע, משהו מבוסס, אלא רק משהו שאתה חושב. אז נחמד שיש לך דעה, אבל זה לא ממש משכנע.

אני חייב לציין שדובי זובי צודק, אולי המאמר הזה ישכנע אותך.

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=25441

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא מעניין, למה אתה מגיב למה שאני אומר? :)

Lighten up. :cool2:

תודה urib, זה טיפה מקדם את הנושא מה שנתת, רק חבל שאין שם השוואה בין עלויות פיתוח משחק של הקונסולות המצויינות ל .

דובי, אני באמת לא מבין את זה --> רווחים מתמלוגי משחקים לייצרנית הקונסולה = רשיונות ותמלוגי מכירות, שעליהם משלמת החברות שמפיקות את המשחק. ייצרנית הקונסולה מרוויחה כסף מתמלוגי מכירות משחקים, ידוע, הלאה. איך זה שווה לרישיונות פיתוח?

אם לא הבנת עד כה, אני לא טוען שאתה טועה, אני פשוט עדיין לא רואה בבירור שאתה צודק. SDK יכול גם להיות חצי מיליון, זה עדיין לא הופך את המשחק ליותר יקר in the long run. אתה אומר שכן ולא מביא שום אסמכתא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nintendo לא דוגמא, הPS3 נמכר במחיר סבסוד מטורף למשל, הערכת עלות היצור שלו היא ביותר מ800 דולר ליחידה(לפי מריל לינץ').

תירצה או לא אבל כרגע במצב מאוד טוב מבחינת נתח שוק (ביגלל הDS )

וצריך לקחת גם אותם בחשבון

ומה שאתה אומר לא תמיד נכון

ליפעמים כן אבל לא תמיד

לפתח מישחק כמו מאמן מוח אמור להיות מאוד זול ושמישחק כזה מוכר בכמויות זה גורם להרבה חברות לחשוב על מישחקים דומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...