אילו ספקים לא מגבילים את כמות ה GB/חודש? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו ספקים לא מגבילים את כמות ה GB/חודש?

Ck3

Recommended Posts

שלום,

קיבלתי במייל מכתב מאינטרנט זהב (הספק שלי) שחרגתי מה10 ג'יגה בחודש שהם מקצים לכל לקוח, והאופציות הן או לא לעבור את הכמות הזו, או שהם עלולים לנתק אותי בהתרעה של שבוע מראש.

שתי שאלות:

מישהו יודע על מקרה שניתקו יוזר בגלל זה?

אילו ספקים לא אוכפים הגבלה מהסוג הזה?

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינסטינקטיבית חשבתי לעצמי ברגע שקיבלתי את המכתב שאני עובר מתוך פרנציפ, אבל סה"כ אני מאוד מרוצה ממהירות ויציבות החיבור.. ואין לי כח להתחיל להתעסק עם מעברים.. ככה שאני אעבור רק אם אין ברירה

אני לא חושב שהם יכולים להגביל ממש את הכמות שאני מוריד, אבל הם יכול לבדוק כמה אני מוריד ולנתק אותי בהתאם, לפי האיום שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם זה, אתה נמצא תחת התחייבות אליהם?

אם כן, כשהתחברת אליהם, מישהו אמר לך על ההגבלה הזאת? קראת תקנון או הופנת אל אחד? חתמת פיזית על נייר?

אם לא קיבלת הודעה שכזאת, אפשר להחשיב את זה כביטול העיסקה ופשוט תתנתק... אם יגידו לך משהו על קנס, תבטל את הוראת הקבע בכרטיס אשראי/חשבון בנק.

אם תאה לא תחת התחייבות, תמשיך לגלוש בלי לשנות הרגלים... מקסימום הם יתנו לך שבוע - זה מספיק זמן לעשות סקר שוק ולהתחבר לחברה אחרת ועוד להשאר עם 6 ימים פנויים.

אתה מנוי בADSL או כבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר אם אני תחת התחייבות או לא, אבל נניח שכן, אם הם מחליטים לנתק אותי - אוטומטית מסתיימת ההתחייבות לא? הרי אני לא אשלם על שירות שהחליטו להפסיק לספק לי מיוזמתם..

אני מחובר ב ADSL

לא כ"כ אכפת לי מהמייל שלי, עשיתי את המעבר ל ובמייל של הספק יש רק ספאם..

אני לא זוכר שחתמתי על כלום כשהצטרפתי אליהם, אבל אולי כן, זה היה לפני כמה שנים..

הייתה כתבה על העניין הזה ב ynet לפני כמה חודשים, אני בספק שיצא משהו מהמקרה הספציפי שלי.. :)

תודה רבה לכל העונים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם נציגת שירות לקוחות שבדקה עם האחמ"ש שלה, והיא אמרה שלא יחייבו אותי בדמי ביטול במידה וינתקו אותי בגלל העניין הזה (אני אכן מחוייב עד אפריל..)

ועכשיו באמת כמו ש Holy אמר אני רואה שהם יכולים להחליט לקנוס אותי http://www.smile.net.il/Terms/Terms.pdf לפי סעיף 11.1.8

אז מה אני עושה עכשיו? אני לא יכול להתנתק עד אפריל, והם יכולים להחליט לקנוס אותי.. אין ברירה חוץ מלשמור על הלימיט המגוחך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא יודע כמה אני מוריד בחודש, אבל הגיוני מאוד שאני עובר את ה10 GB בקלות.. לא יודע להגיד לך ממש כמה.. אולי אני מגיע ל20.. ממש לא יודע.

והעניין הוא שאם אני מתחיל להסחף ולהוריד 100 GB בחודש הם יכולים גם להחליט לקנוס אותי..

הנציגה שדיברתי איתה אמרה שאם מחליטים לנקוט בצעדים נגדי אז מתקשרים אלי להודיע לי קודם, אני לא יודע אם הכוונה שמזהירים לפני הקנס או מודיעים אחרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני מתפרץ ככה לדיון, אבל גם אני די בטוח אעבור בקרוב את ההגבלה שלי בנטויז'ן, וגם הפינגים שם גרועים.

אני אחכה עד סוף ההתחייבות ואעבור ל012. יש לי DSL-600E, ואני מחובר בלי חייגן. יש דרך לבקש מהם שזה ישאר ככה? פשוט להגיד להם שכבר יש לי מודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...