אילו ספקים לא מגבילים את כמות ה GB/חודש? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו ספקים לא מגבילים את כמות ה GB/חודש?

Ck3

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הממ הצטרפתי אליהם פעמיים, פעם ראשונה בשנת 97 (במסגרת של 10 שעות גלישה חינם ;D ), ופעם שניה לפני כמה שנים. אם חתמתי על משהו רלוונטי לנושא זה כנראה היה לפני כמה שנים.. איך אני מברר מה היה התקנון אז? (בהנחה שאני מברר את התאריך)

אני חושב שעדיף לי למשוך כמה שפחות תשומת לב אל היוזר שלי, לא? כמה שפחות לדבר איתם על הנושא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו אני מניח שהיה לי עותק, אבל הסיכויים שהוא ברשותי היום הם אפסיים.. אני יכול לבקש שישלחו לי מה שיש להם, אבל זה נראה לי להסתכן, סוג של 'שאלת קיטבג', לא חושב שכדאי לי להשב את תשומת ליבם למצב הזה יותר מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה , נראה אותם מנתקים כול לקוח "ששואב" להם את רוחב הפס בחודש בסוף הם יפשטו רגל, אני חושב שגם שאר הספקיות

עוברות או עברו לשיטה הזו כמו כן בארה"ב למשל השיטה הזו מאוד מקובלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי שאר החברות

אבל אני לא מחובר לחברה גדולה, אני משתמש ב ACTCOM מישהו יודע איך אפשר לברר אם הם מגבילים לי את כמות ההורדה?

בכללית אני מוריד יותר מ 10GB בשבוע ועוד לא קיבלתי הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב אין הגבלת הורדה אם היו מנסים לעשות את זה זה בחיים לא היה עובד כי כל האתרים וממשלה היו הולכים נגד

מגבלת נפח בעצם אומרת שכל אתר שאתה גולש אליו הופך להיות אתר בתשלום כי הוא הרי לוקח נפח מרוחב הפס החודשי שלך.

זה קטע מאוד בעייתי בארה"ב איפה שהם רוצים שתגלוש וכמה שיותר כדי לעשות כסף מהקניות שלך אונליין או פרסומות כו'

מה שבארה"ב החברות מנסות לעשות זה כל הקטע של להעביר חוק שיתן להם אפשרות לדרוש כסף מהאתרים כדי לספק אותם מהר יותר ללקוח בבית ואז אתרים שלא ישלמו בתאוריה יהיו איטיים יותר. זה מאוד בעייתי גם ולא בטוח שיעמוד בבית משפט אם אכן החוק יעבור מתישהו.

המדינות היחידות עם מגבלה שאני מכיר זה אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ובלגיה

10 ג'יגה בחודש? זה בדיחה לאינטרנט מהיר אני ביום עושה יותר מזה לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב אין הגבלת הורדה אם היו מנסים לעשות את זה זה בחיים לא היה עובד כי כל האתרים וממשלה היו הולכים נגד

מגבלת נפח בעצם אומרת שכל אתר שאתה גולש אליו הופך להיות אתר בתשלום כי הוא הרי לוקח נפח מרוחב הפס החודשי שלך.

זה קטע מאוד בעייתי בארה"ב איפה שהם רוצים שתגלוש וכמה שיותר כדי לעשות כסף מהקניות שלך אונליין או פרסומות כו'

מה שבארה"ב החברות מנסות לעשות זה כל הקטע של להעביר חוק שיתן להם אפשרות לדרוש כסף מהאתרים כדי לספק אותם מהר יותר ללקוח בבית ואז אתרים שלא ישלמו בתאוריה יהיו איטיים יותר. זה מאוד בעייתי גם ולא בטוח שיעמוד בבית משפט אם אכן החוק יעבור מתישהו.

המדינות היחידות עם מגבלה שאני מכיר זה אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ובלגיה

10 ג'יגה בחודש? זה בדיחה לאינטרנט מהיר אני ביום עושה יותר מזה לפעמים

מה שאתה מדבר עליו נקרא Net Neutrality

אפשר למצוא עוד מידע כאן:

http://www.savetheinternet.com/

מדובר על חקיקה של חוק, שכנראה תשנה גם את מצב הדברים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהחוק הזה יצליח לעבוד

חלק מהחברי קונגרס שתמכו בחוק עפו בבחירות האחרונות כי הם היו מושחטים (ונחשו ממי הם קיבלו כסף? כן מחברות הכבלים והטלפון)

וגוגל יאהוו ויתר אתרי האינטרנט הגדולים התחילו להלחם בזה כמו גם חברות משחקים שפוחדות שזה יפגע במשחקי רשת שלהם

שלא לדבר שעכשיו וסוני נכנסו למשחק ולוחצים נגד החוק (הxbox live והשירות של סוני)

וכמו שאמרתי החוק הזה כמעט ואין סיכוי שיעבור את בית המשפט אם הוא אכן יגיע לשם פעם (אני בדיוק לומד על זה פה בשיעור business and law)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק

פעם אחרונה שקראתי משהו בנושא היה לפני דיי הרבה זמן, אז כנראה שזה כבר לא רלוונטי ממש

אבל זה היה דיי סיפור שם.

במיוחד עם הסנטור ההוא שאמר שדברים נתקים בצינורות של האינטרנט. חחח קרע אותי

http://www.publicknowledge.org/node/497

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הסנטור הכי מושחט שיש

וגם בזבזן כספי מסים ענק.

כשנשאר לו תקציב למדינה שלו (אלסקה) במקום להחזיר את זה לממשלה כדי לעשות עם זה שימוש חיובי הוא החליט לבנות גשר לשום מקום. פשוט הלך ובנה גשר באמצע אדמה בלי שום בית או כל תשתית אחרת במרחק של כמה עשרות קילומטרים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

$200 million for another "bridge to nowhere," which would lead from Anchorage, the state's largest city, to a rural port that has one tenant and a handful of homes. Total cost for the project has been estimated at upwards of $1.5 billion. Not even the Anchorage Chamber of Commerce wants it.

http://www.usatoday.com/news/opinion/editorials/2005-05-17-alaska-edit_x.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...