אממ, יש סיכוי שבאחת מהחנויות שבשד' הר-ציון מוכרים חיבורי מולקס? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אממ, יש סיכוי שבאחת מהחנויות שבשד' הר-ציון מוכרים חיבורי מולקס?

desheh

Recommended Posts

אממ...בוא נראה.אולי תלך לחנות ותבדוק ? מה אתה אומר ?

ושנה כותרת. :)

אתה ממש פוץ. תסלח לי על הביטוי, אבל לא מצאתי דרך טובה יותר להעביר את המסר. הבחור שאל שאלה . אם אין לך תשובה - עזוב אותו בשקט ! מה אתה רוצה שהוא יכתוב בנושא ? אולי תתן דוגמאות ? מה הבעיה שלך בדיוק ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GanirC,

זה זמן רב שלא שמעתי ממך.. אני כבר אינני בצוות האתר אך הרשה לי להזהירך בכל זאת בתור חבר-צוות לשעבר,

ראשית לא ניתן מקום לשום משתמש וותיק ככל שיהיה (וכן אני אומר אתזה כחבר קהילה מן המניין) לכנות משתמשים אחרים בשמות.

אני מציע שתקח את דבריך חזרה, תתנצל ותלמד להבא להתבטא בדרכי נועם.

בנוגע לצדק, הרי שהצדק עם קודקוד,

לבנאםד אכפת מאיך שהדיונים נראים בקהילה והחליט להעיר למשתמש - ובצדק.

אם כל אחד ישתוק וישלים עם מצב שבו משתמשים חדשים מתעלמים מחוקי ורוח הפורום המצב של כולנו יהיה גרוע.

הוא לא מחוייב לתת דוגמאות, הוא העיר לבחור ובצדק.., אומנם יכל לעשות זאת באלגנטיות יותר.. אבל הצדק עדיין עימו ואתה לא יכול לפסול ולכנותו בשנות על כן ולצפות שיעברו על כך בשתיקה.

יש לציין כי זאת לא הפעם הראשונה שאתה עושה זאת.. לצערי.

הצעה לבחור?

מחפש חיבורי מולקס - כותרת.

תוכן, מישהו יודע האם ניתן למצוא חיבורי מולקס בשד' הר-ציון בת"א?..

יום טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... אני יודע שבכל חנות אלקטרוניקה יש מחברי מולקס, אם אין לה ספציפת ריקים, אפשר לבקש חוט שקוראים לו "מפצל מחשב" או משהו כזה, שיש בו מולקס נקבה ו2 זכרים.. (או להיפך, שכחתי כבר). אז פשוט חותכים אותם.. (זה גם יותר נוח, כי לא צריך להתעסק בחיבור כבלים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אבל מכשיר לחיבור הפינים לחוטים או מיומנות גבוהה ומכשיר חד.

חיבור החוטים מאד פשוט, ודורש קצת מימנות בידיים, ומברג שטוח דק. זה ממש לא מסובך. זה אפילו די פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...