אשכול פדיחותתת :) - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

סוף סוף משהו עם ביצים לאמר את האמת בלי לשחק אותה פמיניסט!

אני לא יודע איפה אתם חיים, אבל בטח שיש הבדל, אחרי הכול בנות זה "גזע" יותר מעודן ובנים זה יותר, יותר, נו אין לי את המילה עכשיו אבל אתם מבינים, וזה למה זה יותר פדיחה לבת מאשר לבן!!!

תבוא אלי לבי"ס, תראה עד כמה בנות זה "גזע"(WTF?!?! לא מצאת משהו יותר נורמלי?!) "מעודן"...

ועוד אני ילדותי???

אם משעמם לך בחיים, אז לא צריך לשחק במחשב כמו איזה חנון מחשבים, משחקי מחשב זה יותר בשעה פנויה או מקסימום שעתיים, שלא מתאים בזמן כזה קצר יחסית להפגש עם חברים.

משעמם לך בחיים? קנה כדור כדורגל או כדורסל ותרד לשחק עם חברים שלך, או סתם תרד עם ה"חברה"

אתה מתכוון אלי? אם כן:

אני יצור די סכיזואיד... תלוי איך אתה מסתכל על זה.

ועוד משהו קטן:

1_90167127.jpg

אל תיקח את זה באופן אישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני חשבתי שבגלל שבנות הן יצורים כאלו "מעודנים", צרייך גם לנהוג לידן בעדינות יתר. אתה יודע, לא לנבל את הפה, לפתוח להן את הדלת, לא להפליץ...

ואחרי זה אתם מתפלאים למה את כל חיי המין שלכם אפשר לספור על 5 אצבעות. :lol:

היי היי לא לזלזל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ניזכרתי בפדיחה שהייתי לי אם מורה פרטיתי ראיתי אותה היום אז ניזכרתי בזה קבלו

עוד בתקופה שישחקתי CS אז הייתי כל הזמן אם ואני מדבר אם החברים שלי בונט ושכחתי שיש לי שיעור ובא לי מזה נוד שמתי את המיקרופון אתם יודעים איפה קיצר היא נכנסת לחדר ולא שמתי לב ואני ממשיך וכולי צוחק וזה אני מיסתכל מה מה את עושה פה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא אלי לבי"ס, תראה עד כמה בנות זה "גזע"(WTF?!?! לא מצאת משהו יותר נורמלי?!) "מעודן"...

אתה מתכוון אלי? אם כן:

אני יצור די סכיזואיד... תלוי איך אתה מסתכל על זה.

ועוד משהו קטן:

1_90167127.jpg

אל תיקח את זה באופן אישי...

אז אני במקומךהייתי עובר בית ספר

והדבר הקטן הזה שלך, מה הוא קשור עכשיו? רואים שאתה מת לשים את זה איפשהו ולא יכולת להתאפק, אז שמת את זה למרות שזה לא קשור כלכך.

תפסיק לאכול חומוס-פול, שעוית וכרוב, תאכל בזמנים קבועים ואל תחטוף כל מיני דברים בין ארוחות והפלוצים שלך יתוזמנו ולא יהיו מסריחים כל כך או חסרי ריח בכלל. הכי חשוב זה לשלוט בצליל. כמו נינג'ה שמכה באפלה... בשקט בשקט... ;)

אין לי בעיות של שחרורים תודה לאל, אני לא אוהב פול וכאלה, ויש לי שליטה עצמית מצוינת,

אבל תודה בכל מקרה :xyxthumbs:

ואהבתי את הקטע עם הנינג'ה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=220711.msg1954601#msg1954601 date=1165232146]

חחח ניזכרתי בפדיחה שהייתי לי אם מורה פרטיתי ראיתי אותה היום אז ניזכרתי בזה קבלו

עוד בתקופה שישחקתי CS אז הייתי כל הזמן אם ואני מדבר אם החברים שלי בונט ושכחתי שיש לי שיעור ובא לי מזה נוד שמתי את המיקרופון אתם יודעים איפה קיצר היא נכנסת לחדר ולא שמתי לב ואני ממשיך וכולי צוחק וזה אני מיסתכל מה מה את עושה פה? :kopfpatsch:

אחד המצחיקים!!! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה

כתה ז'

טיול שנתי לנגב

אנחנו באוטובוס וסתם יש צחוקים וכל החרא הזה

פתאום לחבר שלי בא להשתין... ואיפה תשתין עכשיו? אתה באוטובוס ומגיעים עוד שעתיים...

אז הדפוק הזה לקח בקבוק... :s07: (כזה איפה שהדלת האחורית יש כזה מדרגות אז הסתרנו אותו...)

עכשיו טוב הסטלן הזה מתחיל להשתין הכל טוב ויפה. פתאום היה איזה פאק בכביש...

חח עף לו הבקבוק מהיד והוא השתין על כל האוטובוס... :kopfpatsch: וכולם נקרעים חח...

וואלה לי לא היו פאדיחות משו... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה הגיע תורי...

מכירים את הקטע הזה שאתם מנסים להרשים בנות?

אז בכיתה ח' ניסיתי להרשים מישהי במשחק כדורגל...

אז אני רץ, עושה תרגילים, בועט וכל שניה מעיף מבט אחורה ומנסה לראות אם היא מסתכלת עליי וקולטת את זה...

פתאום בבעיטה עקומה העפתי את הכדור לבית ספר אחר...

אז הגיעה הזמן לטפס ולהביא את הכדור...

הבאתי את הכדור, ובדרך חזרה ניסיתי "להרשים אותה" בקפיצה מגובה רב...

רק שחבל שניתפסו לי המכנסיים בגדר וניקרעו לי לחצי...

כל הכיתה שלי על הריצפה...

והבנות בכלל...

חוץ מזה שהייתי תלוי עם הראש למטה איזה כמה דקות עד ששאר הכיתה נרגעה והחליטה להוריד אותי...

פאדיחה שהזכירו לי אותה דיי הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני במקומךהייתי עובר בית ספר

והדבר הקטן הזה שלך, מה הוא קשור עכשיו? רואים שאתה מת לשים את זה איפשהו ולא יכולת להתאפק, אז שמת את זה למרות שזה לא קשור כלכך.

אין לי בעיות של שחרורים תודה לאל, אני לא אוהב פול וכאלה, ויש לי שליטה עצמית מצוינת,

אבל תודה בכל מקרה :xyxthumbs:

ואהבתי את הקטע עם הנינג'ה :lol:

מממ, כן, התחלתי לראות NARUTO ;D

naruto.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנעורי (לפני הצבא ) עבדתי עם שיפוצניק והיו לי שתי פדיחות :

.....

אחד היחידים שסיפר כאן פאדיחות אמיתיות :) אני יכול לדמיין את הצמרמורת של הלא נעים שעוברת בגוף בכל אחד מהמקרים... וכמובן, אני יכול לדמיין איזה מצחיק זה כשרואים את זה קורה למישהו אחר :lol:

הקטע בפאדיחות הוא, אירוע שגרם למבוכה רבה ובדיעבד הוא מצחיק. משום מה הרבה אנשים כאן הפכו את זה לת'רד של "היתה לי חברה ועשינו את זה! ;D ", "העזתי לגשת למישהי ולהתחיל איתה" או משהו בסגנון. במקרה של דאריה זה יותר בכיוון של "אני מאגניבה ואני מרגישה חופשייה לתקוע גרעפסים ולהפליץ ליד אנשים." ::)

כלומר, אני מבין איך סיטואציה בין חבר'ה שמישהו פתאום תוקע נאד עסיסי יכולה להיות מצחיקה, אבל הסיפור עצמו לא מצחיק, וזה ממש לא "מפדח". בלי כוונה להעליב או משהו כזה, באופן כללי את אחלה :xyxthumbs: (הרגשתי צורך להתחנף בגלל שהזכרתי אותך באופן אישי).

אבל אם כבר מישהו הזכיר כאן פאדיחה שקשורה להורים ולסקס (שילוב קטלני לפאדיחות, לטעמי, ואפילו עשו על זה קטעים קורעים מצחוק באמריקן פאי) אז הנה:

ישנתי אצל מישהי (שימו לב למוטיב ה"אני מגניב והיה לי פעם סקס" :smile1:) וכשחזרתי אמא שלי נכנסה לי לווריד ותיחקרה אותי (כמו תמיד) "נו? אצל מי היית?" (אני צריך לעשות את הטון המעצבן כדי באמת להעביר את החוויה, אבל אין כאן אפשרות פשוטה כזאת) ועוד כל מני שאלות מרגיזות וחפירות, והיא לא הבינה את הרמזים שאין לי חשק לדבר על זה ושאין לזה גם ככה שום משמעות ואני לא אתחתן עם הבחורה... אז החלטתי שאני צריך להביך אותה שתעזוב אותי. אמרתי לה "הלכתי לזיין!" ועברתי לחדר השני. היא רדפה אחריי ושאלה "ככה אתה מתייחס לבנות?" - ואני הייתי בשוק מזה שהיא לא בשוק וממשיכה לעקוב אחריי, אז המשכתי לברוח ולא עניתי והיא המשיכה "שמרת?" ואני לא ממש הבנתי מה היא רוצה. והיא המשיכה "שמרת? אמצעי מניעה?" או משהו בסגנון. בקיצור, זה היה לא נעים ברמות. אבל, זה לא השיא...

כמה שנים אח"כ (בהן לא ממש ניסיתי את אותה השיטה כי היתה לי טראומה ממנה) היה לי מקרה דומה. היא נדבקה ושאלה אותי "איך היה??" (שוב, באותו טון חטטני ומעצבן, שאני לא יכול לחקות בטקסט). אז באותו רגע פתאום קיבלתי כוחות נפשיים בלתי רגילים וחשבתי "מה שלא הולך בכוח, הולך בעוד יותר כוח".

אמרתי לה "את רוצה לדעת לאן דחפתי אצבעות?"

באותו הרגע היא התקרבה אליי (וואט דה פאק?) שמה יד סביב הצוואר שלי ושאלה אותי באוזן "נו??? לאן דחפת אצבעות???" :-[

זה באמת היה אחד הרגעים הלא נעימים בחיים שלי. אמרתי משהו בסגנון של "לעזאזל! את בלתי נביכה!"

אז היא אמרה משהו כמו "אני אחות. אי אפשר להביך אותי."

בקיצור, אני עדיין מאמין במשפט הזה ("מה שלא הולך בכוח...") אבל במקרה של אמא פולנייה שהיא גם אחות הוא לא עובד משום מה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פתרון בשבילך:

world of warcraft

זאת תרופת פלא שעשתה פלאים למלא אנשים בעולם

אולי שיתמכר גם לסמים, אם כבר? לא יהיה לו משעמם בכלל, בעיקר אם הוא ידרדר לזנות בשביל לממן את זה. טוב נו, הגזמתי קצת :smile1:

ולמה זה? פחות בושה? למה מה? הפלוץ שלכם יש לו ריח של זר פרחי בר שנקטף בבוקר אביבי באלפים?

לא יכולתי להתעלם מזה, כי לשלי במקרה כן :smile1:

ואגב, אם כבר דיון בנושא נאדים - נסעתי לא מזמן עם חבר ברכב, עם פתוחים והוא הרים נאד (שקט, לא שמעתי, רק ראיתי את החיוך) שכמעט עילף אותי! עם פתוחים! לא חשבתי שזה אפשרי :)

ואחרי זה אתם מתפלאים למה את כל חיי המין שלכם אפשר לספור על 5 אצבעות. :lol:

4. אני לא מחשיב את ההיא שגיליתי שהיא גבר. ואיך גילית את זה? את עוקבת אחריי??? :o

הכי חשוב זה לשלוט בצליל. כמו נינג'ה שמכה באפלה... בשקט בשקט... ;)

שליטה בצליל זה לא רק הכי חשוב, אלא הכי מעניין - תארו לעצמכם את האפשרויות הבלתי מוגבלות. האפשרות להגיד "אני אוהב אותך" בנאדים :smile1:

חוץ מזה שהייתי תלוי עם הראש למטה איזה כמה דקות עד ששאר הכיתה נרגעה והחליטה להוריד אותי...

:lol:

זאת פאדיחה!

אגב, מצטער שעכשיו פתאום הגבתי על הכל, פשוט קודם לא ממש קראתי עד הסוף...

ולזה שמעליי, אני מניח שלכל האפשרויות שעולות לך לראש (כולל אף אוזן גרון :P). אבל ברצינות, אני לא ממש זוכר... איכשהו, הדבר היחיד שנחרט לי ממש טוב בראש זאת הסיטואציה שתיארתי. מסביב הכל מעורפל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה פדיחה שלי, דיי מזמן האמת [שלוש שנים או ארבע עכשיו]

יום אחד הלכתי לבקר שכנה שלי, וראיתי אותה יושבת במטבח [הדלת הראשית של הבית שלהם קרובה למטבח ויש חלון ליד הדלת הראשית], ואנחנו חברים ממש טובים וכאלה אז פשוט נכנסתי.

אחרי שהיא ראתה אותי היא אמרה לי "לא שמעתי אותך דופק בדלת O.o" אז באתי להגיד לה "כי לא דפקתי בדלת" אבל יצא לי "כי לא דפקתי אותך" LOL.

סיפור אמיתי

אני ל א יודע אם היא שמעה [היא לא שומעת באוזן אחת], ועד היום אני מקווה שלא, אחרי זה ל אהלכתי אליה איזה שנה.

:s07:

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...