מייקל ריצ'רדס - קרמר מסיינפלד - גזען. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ריצ'רדס - קרמר מסיינפלד - גזען.

00000

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המילה כושון הרבה יותר רגישה מ"תחת לבן",

לצעוק whit asss לא היה מעליב אתכם כלבנים.

אבל לצעוק youre a niggaa לפחות 5 פעמים ולהגיד לו שהיו תוקעים לו קלשון בתחת לפני קבלת שיוויון הזכויות, זה מעליב ומשפיל.

הוא צריך ללמוד לשלוט על עצמו.

אני אבקש ממך רק פעם אחת... תפסיק לאנוס את השפה האנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכו רגע חכו רגע

הפופקורן עוד לא מוכן ;D

בכל מיקרה עשו מהעינין הזה דבר יותר מידי גדול

ובסוף מיקל יקבל עבודות מיזה או יכתוב ספר(יותר נכון יכתבו לו ספר)שימכר כמו חטיפים

ויספר על ההורים האלק גיזענים שלו

ליפעמים התיקשורת מגזימה תיראו מה קרה אם רמון

שביגלל נשיקה קטנה נתנו ל2 שוטרים חופשה בחול על חשבוננו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפשו באתה-צינור את המופע של קאת' וויליאמס, נראה לי שהכותרת שלו "עלילות סרסור" או הדומה

שאלה לי אליכם - נניח שאתה "מיעוט", או שיש לך רקע טעון או עין שלישית ואין איש בעולם שמעלה את זה, מנגד אתה דואג להעלות את זה שוב ושוב - מי הגזען?

(ולא,זה לא חלוץ)

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורטון אולי די כבר?!? אני כבר שנה רואה אותך מציק לה ::)

תפסיק להיות אנטי ואם אתה לא אוהב אותה אל תראה את זה לנו, אנחנו לא צריכים לראות כמה שאתה חכם וכמה שאתה מתוחכם וכמה שאתה אוהב לרדת על אחרים ::)

--

גולם, חח אתה נהנה עכשיו כשהיא לא יווצאת עליך? :silly:

--

בקשר לנושא, הכל מיוחצן, אין צורך בלשים כל כך לב אלין, הקריירה שלו דועכת ויש לו את הצורך בפרסום מסוים, ומה טוב יותר מפרסום רע שמרים אותך לשמיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה אומר? זה שהוא מופיע בתכנית והוא גויי אז הוא צרייך לאהוב את כולם? זה בסדר כשיהודי גזען אבל כשזה כוכב נכרי אז בואו נזעק לשם שיושיעינו ממנו. :screwy:

הוא יהודי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתלבש מדים של נער מעלית ותבוא לסחוב לי את המזוודות.

אני מתנדב, צ'כה עזרה? ;D

סתם, אל תעזבי!

xD שוב סתם PP:

בכל"מ,

עזבו אותכם, כל מי שרשם פה "הוא נאצי! הוא גזען! בלה בלה בלה [לא באמת קראתי מה כתבו כאן, אבל אני מנחש שה"יפי נפש" בפורום רשמו את זה]" סתם מקשקש, האיש ההוא בקהל הפריע לו באמצע המופע, והוא החליט לצחוק עליו, הבחור הגיב ועצבן אותו, ואז נהייה ריב, אם שמתם לב הבחור בקהל קרא לו בכינויים "גזעניים" גם כן, אז מה? הוא גזען? או שזה שהוא שחור מצדיק את האמירות שלו? לא.. זה סתם עוד ויכוח פשוט שהפעם היה מעורב גם סלב אז עשו מזה סיפור גדול....

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...