מייקל ריצ'רדס - קרמר מסיינפלד - גזען. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ריצ'רדס - קרמר מסיינפלד - גזען.

00000

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חחח אני מת מצחוק פה ללינק הראשון שהביאו בתחילת התארד ליוטוב אפשר להכנס וללינק השני אי אפשר בלי להתחבר קודם כדי להוכיח שאתה מעל גיל 18 כי יכולים להיות תכנים פוגעים חחחחחח עלק הקטע הראשון שבו הוא מדבר בגזענות לא פוגע אבל השני שהוא מתנצל בו פוגע חחחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה אומר? זה שהוא מופיע בתכנית והוא גויי אז הוא צרייך לאהוב את כולם? זה בסדר כשיהודי גזען אבל כשזה כוכב נכרי אז בואו נזעק לשם שיושיעינו ממנו. :screwy:

עוד אחת שמפליצה את הגזענות שלה.אבל כאשר מדובר בעדה שלה,מיד המוסר הכפול והצבוע מתגלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחד עם משתמש כפול. אתה יודע, את המשפט ש"הפלצת" ניתן בהחלט להגיד עליך. בעצם, אמרת את מה שאני אמרתי על רבים מן הישראלים והיהודים שלא מתרגשים כאשר "בני עדתם" נוהגים בחוסר סובלנות כלפי "גויים", אבל פיפס אחד לכיוונם - מצתעקים "אנטישמיות". אחרי שסיימת "להפליץ" אז רק שתדע, עפו לך פרורים. הנה, קח קצת ותתנגב:

stainless_steel_toilet_paper.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסירחון הגזעני שלך אי אפשר לנקות בפרורים ,זה גושים.אני בז לאנשים כמוך שמגדירים עצמם אנטי מוסלמים ובאים במוסר כפול

ומיללים על גזענות.במקרה כאן מדובר בכושים גויים אז מה את מזבלת את השכל בדמגוגיה הזולה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא, ראה בעצמך... גזענות, משמע הפליית אדם על רקע גזעי. אני לא שונאת אדם בשל גזעו, אני שונאת חמישית מאוכלוסיית העולם כי אני רואה בהם איום על החופש העולמי ובגלל שהאיסלאם הוא פונדמנטליסטי מהשורש. הקוראן קורא למלחמת חורמה על כל מי שאיננו מוסלמי, להמיר את הדתו בכוח, להתעלל בו ולהרגו. אתה צרייך שאני אקריא לך פסוקים? בטח שלא. ואל תדבר איתי על דמגוגיה ושות'. כולנו יודעים שאתה מומחה. אתה אותו פסיכופט שכתב פה לפני חודשים עם משתמש אחר כמה שאתה שונא רוסים, ערבים ומזרחים.

You're a sad sad little man.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יכולים לעשות את זה בפרים טים?

יש לי עוצר ב12 :lol: :lol: :lol:

בכל מיקרה מדברים על קרימר אז קבלו סירטון נחמד-

ובבקשה תיכתבו בדיחות מצחיקות במילחמה כי מחר יש סידרות מ :puke: :puke: :puke:פגרות בבוקר כמו אלן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא, ראה בעצמך... גזענות, משמע הפליית אדם על רקע גזעי. אני לא שונאת אדם בשל גזעו, אני שונאת חמישית מאוכלוסיית העולם כי אני רואה בהם איום על החופש העולמי ובגלל שהאיסלאם הוא פונדמנטליסטי מהשורש. הקוראן קורא למלחמת חורמה על כל מי שאיננו מוסלמי, להמיר את הדתו בכוח, להתעלל בו ולהרגו. אתה צרייך שאני אקריא לך פסוקים? בטח שלא. ואל תדבר איתי על דמגוגיה ושות'. כולנו יודעים שאתה מומחה. אתה אותו פסיכופט שכתב פה לפני חודשים עם משתמש אחר כמה שאתה שונא רוסים, ערבים ומזרחים.

You're a sad sad little man.

את הגזענות שלך לא תצליחי לתרץ בהכללות פלצניות שהמרחק בינם לבין האמת הוא רב.בתור מי שמקשקשת על נתונים סטטיסטיים כמה מתוך האוכלוסיה המוסלמית בישראל

ביצעו או חושבים לבצע פשעים כנגד יהודים? לא יותר מ-1%.את גם ידועה כחובבת כושים נאורה,שכתבה פה משהו נגד כושים שמשריצים או שמהוא כזה בעבר,גם יש לך בעייה

עם כושים,עם ישראלים יהודים ועם מוסלמים אבל הבעייה שלך היא הסרחון הדו פרצופי שלך של מי שנותנת ציונים לכולם ובמיוחד מיללת על היהודים ששונאים את הגויה "הנאורה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rotr

דריה

אם כבר רבים אז תעשו את זה בצורה מבדרת שאני יוכל להנות

לדוגמה-

http://www.youtube.com/watch?v=kS7VcfTu97E

מבינים?

אחי אתה מזוכיסט :lol:

טוב הבנאדם גם התנצל בטלוויזיה...

בכול אופן הרג אותי האפרו-אמריקאי כשהוא החזיק מזלג ודיבר בטלוויזיה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...