עם ישראל בחזרה לשתי ממלכות - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם ישראל בחזרה לשתי ממלכות

zam

Recommended Posts

טוב שם לא שמעתי על יהודים שהורגים גרמנים רק בגלל שהם גרמנים אפילו לא שמעתי על זה שיהודים סיעו לאויב

לעומת פה שמעתי הרבה על הרג רק על מנת הרג(ראה ערך ערביי יש"ע) וגם על עזרה בפועל להרג יהודים(ראה ערך לא יהודים ובעיקר ערביםתושבי ישראל)

אז אני צריכה להגיד תודה?... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IG: למה אתה מכנה אותם 'דוסים'? כל כך הרבה טענות נגד החרדים מצד אחד, ומצד שני אתה משתמש בכינויי גנאי. אני בטוח שלא היית רוצה שאני אגיד "ערבושים", אם הייתי מדבר על ערבים.

לא... אין לי בעייה עם "ערבושים"...

פשוט הייה לי יותר נוח לכתוב "דוסים" במקום "חרדים", מבחינת הקלדה...

לגבי שאר הוויכוח (שגובל בטימטום, אני חייב לציין):

אדוני שלא לציטוט, היא מדינת היהודים בזה שכאן "הם" יכולים לחיות בשקט ( :-\) ולעשות מה שהם רוצים בלי הפלייה ורדיפה על רקע דתי\ לאומי. זה לא אומר שהחרדים צריכים לכפות את הדת והאמונה על שאר האוכלוסייה.

אני (ועוד הרבה אנשים כמוני) בתור אטאיסט משייך את עצמי ללאום היהודי, בלי קשר לדת. אין פה שום סכנה קיומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?! סיבה ביטחונית וקיומית?! איזה סיבה ביטחונית יש כאן?! במה מניעת נישואים של זוג מעורב/הומולסבי/אתאיסטים תורם לביטחון המדינה?

וסיבה קיומית?! זו הבעיה בימינו. היהודים קופצים בכל פעם שמזכירים את השואה, אבל היו שמחים לעשות את זה לעם אחר. גם הנאצים ראו את היהודים כסכנה לקיום האנושות.

אבל פה יש לך הוכחות הוכחות שמתפוצצות לך מול הענים פעם אחר פעם ונישאוים זה לא בעיה ביטחונית אבל בהחלט איום למדינה היהודית

להכרזת העצמאות אין תוקף חוקי.

זה לא משנה. הם הסתכלו על זה כסכנה קיומית.

בטח שזה משנה כי פה אנשים מתים או שחיי יהודים בשבילך לא נלקחים בחשון?

על זה אפשר להתווכח רבות.

על מה יש להתוכח ערבים מוסלמים הורגים ראה ערך "פיגועים במאה ה20" זה עובדות

אז אני צריכה להגיד תודה?... :o

לא ממש הבנתי על מה?

לא... אין לי בעייה עם "ערבושים"...

פשוט הייה לי יותר נוח לכתוב "דוסים" במקום "חרדים", מבחינת הקלדה...

לגבי שאר הוויכוח (שגובל בטימטום, אני חייב לציין):

אדוני שלא לציטוט, היא מדינת היהודים בזה שכאן "הם" יכולים לחיות בשקט ( :-\) ולעשות מה שהם רוצים בלי הפלייה ורדיפה על רקע דתי\ לאומי. זה לא אומר שהחרדים צריכים לכפות את הדת והאמונה על שאר האוכלוסייה.

אני (ועוד הרבה אנשים כמוני) בתור אטאיסט משייך את עצמי ללאום היהודי, בלי קשר לדת. אין פה שום סכנה קיומית.

גם אני חושב שהחרדים לוקחים את זה לצד קיצוני וגם אני לא רוצה כפיה דתית(מה שקורה עכשיו זה לא כפיה דתית לפי דעתי)

אבל אני חושב שצריך לקחת כמה מנהגים מהמסורת שלנו(שחלק נכבד ממנה קשור בדת) על מנת שנוכל להשתמר במדינה שלנו בדיוק כמו שהצלחנו להשתמר במשך 2000 שנה בלי מדינה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שהחרדים לוקחים את זה לצד קיצוני וגם אני לא רוצה כפיה דתית(מה שקורה עכשיו זה לא כפיה דתית לפי דעתי)

אבל אני חושב שצריך לקחת כמה מנהגים מהמסורת שלנו(שחלק נכבד ממנה קשור בדת) על מנת שנוכל להשתמר במדינה שלנו בדיוק כמו שהצלחנו להשתמר במשך 2000 שנה בלי מדינה!!!

זה בדיוק הנקודה... ש2000 שנה לא הייתה לנו מדינה, ועכשו יש. אנחנו לא יכולים לחיות באותו הסדר כמו לפני 2000 שנה, כי עם המדינה יש גם דברים שצריכים להשתנות.

פעם אם לא רצית לשמור על חוקי הגטו, היו מנדים אותך, אבל היית יכול לעשות מה שאתה רוצה מחוץ לגטו (אם לא היו הורגים אותך..), וזה כי לא הייתה בררה ליהודים אלא להישאר בקבוצה, ולא הייתה אפשרות לגיוון באותה קהילה. היום בחברה הישראלים יש הרבה יותר גיוון, ולא כולם רוצים להתנהג לפי כללים של קהילה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הנקודה... ש2000 שנה לא הייתה לנו מדינה, ועכשו יש. אנחנו לא יכולים לחיות באותו הסדר כמו לפני 2000 שנה, כי עם המדינה יש גם דברים שצריכים להשתנות.

פעם אם לא רצית לשמור על חוקי הגטו, היו מנדים אותך, אבל היית יכול לעשות מה שאתה רוצה מחוץ לגטו (אם לא היו הורגים אותך..), וזה כי לא הייתה בררה ליהודים אלא להישאר בקבוצה, ולא הייתה אפשרות לגיוון באותה קהילה. היום בחברה הישראלים יש הרבה יותר גיוון, ולא כולם רוצים להתנהג לפי כללים של קהילה אחת.

בסדר עכשיו אנחנו גם לא חיים באותו הסדר מסכים איתי אבל עדין צריך להשאר משהוא שהתרבות ולפי דעתי המצב כמו שהוא היום הוא טוב מאוד בטח שאין לי טענות לצד הדתי אם כבר אז לצד החילוני שלא מקיים חלק מהדברים שקבועים בחוק בעיניין הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פה יש לך הוכחות הוכחות שמתפוצצות לך מול הענים פעם אחר פעם ונישאוים זה לא בעיה ביטחונית אבל בהחלט איום למדינה היהודית

איך נישואים מאיימים על המדינה היהודית?

וזו לא מדינה יהודית! יש כאן צביון יהודי, זה הכל!

בטח שזה משנה כי פה אנשים מתים או שחיי יהודים בשבילך לא נלקחים בחשון?

מה הקשר מחט לתחת?! הם הסתכלו על זה כסכנה קיומית. מה משנה הסיבה?! אנשים נהרגים כאן מכל הצדדים, יהודים, נוצרים ומוסלמים - שלא תשכח את זה. :kopfpatsch:

על מה יש להתוכח ערבים מוסלמים הורגים ראה ערך "פיגועים במאה ה20" זה עובדות

לא מכיר ערך כזה. אולי מישהו אחר?

גם יהודים הורגים, רוצחים, מפציצים, "מחסלים", ממלכדים ותוקפים. אתה מסתכל רחוק מדי, תסתכל יותר קרוב, אתה תופתע ממה שתגלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.knesset.gov.il/laws/special/heb/yesod3.htm

ראה "מטרה" וזה בנוסך למגילת העצמאות

מה הקשר מחט לתחת?! הם הסתכלו על זה כסכנה קיומית. מה משנה הסיבה?! אנשים נהרגים כאן מכל הצדדים, יהודים, נוצרים ומוסלמים - שלא תשכח את זה. :

תגיד אתה טיפש או מה? בא נסתכל על הניסיון מה קורה כאשר יהודים מפסיקים ל"הרוג" ובאים לקראת האויב הפיגועים מתחילים החימוש גדל ומתים יותר אזרחים מחיילים

עכשיו מה קורה כאשר האויב מפסיק לרצוח נעשה שקט שמאפשר להפסיק את ההרג להקדם את 2 הצדדים בכל בחינה שתעלה על הדעת

ונכון מה משנה הסיבה אדם יותר אדם פחות ביג דיל :screwy:

לא מכיר ערך כזה. אולי מישהו אחר?

גם יהודים הורגים, רוצחים, מפציצים, "מחסלים", ממלכדים ותוקפים. אתה מסתכל רחוק מדי, תסתכל יותר קרוב, אתה תופתע ממה שתגלה.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95%D7%A2_%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA#.D7.A4.D7.99.D7.92.D7.95.D7.A2.D7.99_.D7.94.D7.AA.D7.90.D7.91.D7.93.D7.95.D7.AA_.D7.91.D7.A1.D7.95.D7.A3_.D7.94.D7.9E.D7.90.D7.94_.D7.94-20

ואתה ממש נאיבי המטרה של האויב זה להרוג אזרחים המטרה שלנו זה להרוג מחבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בוא לא נרד לפסים אישיים.

רק דבר אחד יש לי לומר לך ובזה אני מסיים את ההשתתפות שלי בדיון הזה - לא משנה המטרה, משנה התוצאה.

בדיוק ועילנו להשיג תוצאה טובה בכל דרך אפשרית

תסתכל הנה עוד רשימה קצרה של האויב שאתה כל כך תומך בו מסיבות שלא ממש ברורות לי

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95%D7%A2%D7%99_%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

בסך הכל 712 איש יהיה זכרם ברוך :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שוויקיפדיה זה לא המקור הכי מהימן למידע. אם בא לי, אני יכולה לכתוב שם ערך ואתה וכמותך תיקחו את זה כתורה מסיני.

בואי נגיד שערך שתכתבי ימחק במהרה. בנוסף, ערך חשוב ופופלארי כמו "ישראל" עובר בדיקות רבות ע"י הצוות. בנוסף - גם כל שאר הערך אמין מאוד ותואם המציאות, ואין סיבה שדווקא הנתון הדמוגרפי יהיה מפוברק, ומה שגם שהמספרים המוצגים שם מאוד הגיונים וניתנים לאימות מיידי משום שהנתונים מופיעים בנוסף באתר ממשלתי בוודאי. כך שהסיכוי שהנתונים לא נכונים הוא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון נתונים באתר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה...

אבל מה שאתה אומר זה נכון, ערכים רגישים וחשובים במיוחד, הם עוברים פיקוח קפדני או שהם נעולים מפני עריכה. בכל זאת, לא תמיד צריך לסמוך ב100% על וויקיפדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אז אם היה כתוב שם שיש במדינה 10 מיליון אנשים ו-20% מהם יהודים הייתי חושד.

אבל אם מישהו החליט לעבוד עלי ובעצם יש במדינה 6.8 מיליון אנשים ולא 7.1 ואחוז היהודים הוא 79% ולא 76% אז אני מודה שנפלתי בפח ::).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...