אחת ולתמיד מי עדיף קרוסאייר 520 מול ליברטי 500 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד מי עדיף קרוסאייר 520 מול ליברטי 500

zoyaniv

Recommended Posts

לגבי הseasonic - אני מניח שאתה מתכוון לסדרת הS12, ולא לM12. אני לא רואה שום סיבה לומר שהם יותר איכותיים מהקורסייר (שמיוצרים ע"י seasonic). לא ראיתי אף ביקורת שאומרת ככה. הם איכותיים לא פחות מהקורסייר, זה נכון.

Energy Plus

נחשבים היום לספקים הכי שקטים למעט הפסיביים

אפילו ליאור ידידנו, מסתמך בהמון מקרים על ג'וני, ובצדק.

הבחור הוא אחד הכבדים בתחום, בודק ספקים בלי סוף.

לא רק, הוא גם עובד בתחום, כנראה באחת היצרניות הגדולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי ליברטי (והזמנתי אתמול) ועכשיו אומרים שהוא גרוע...

וה ממש יקר! 800 שקל! ( הייתי לוקח אבל הוא יקר מידיי!)

הLIBERTY ספק מצויין , בשום פנים ואופן לא גרוע (מי שאמר לך את זה הוא אידיוט)

מבחינת תמורה לכסף , הLIBERTY 400W ,הוא הספק הטוב והמשתלם ביותר בארץ

לא תמצא יותר טוב ממנו בתווך מחירים של עד 450ש"ח

אבל ,עם הדגשה גדולה לאבל, שעולים לאזור ה500W ולספקים הכבדים היותר , קיימות אלטרנטיבות לא פחות טובות(ובחלק מהמקרים אף יותר טובות) מה

LIBERTY

ובקשר למחיר של הCORSAIR , בהנחה שאתה מדבר על ה520W הוא עולה 780ש"ח בארץ

נכון שזה יקר, אבל גם בארה"ב הוא בכלל לא זול (130$)

אם תחשוב על זה שהוא ספק די אקסלוסיבי , ולא מייבאים אותו בכמויות מסחריות , תגיע למסקנה שהמחיר שרוצים עליו בארץ הוא בסה"כ מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אז בעצם קרמיקה לפי מה שאתה אומר הקרוסאיר נחשב כמסילה אחת שמספק 40A ב12V לכל חלק שצורך חשמל לא משנה באיזה גבלה כל עוד זה לא עובר את ה40A.. כאילו אני יכול שהכרטיס מסך יקבל 30A מעבד 6A וכוננים 4A..? דבר כזה אפשרי?

2.אם זה אפשרי.. זה אפשרי גם בליברטי 400W? שההגבלה שלו זה 30A שלמשל 22A לכרטיס מסך 6A למעבד ו2A לכוננים? שבעצם זה נחשב מסילה אחת שמעבירה לאיזה חלק שרוצה כמה A שהוא צריך..( כל עוד בכללי זה לא עובר את ה30A)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין ליאור סותר את הדעה הזאת..

ליאור.. אומרים שבאתר של גונ'י רשום על הקרוסאיר שזה אפשרי מה שאמרו מקודם.. אני לא הכי מבין מה רשום שם..

אתה יכול לאשר שמה שאמרו זה בעצם גם מה שגו'ני אומר?

ואם זה מה שהוא אומר וזה לא מסתדר עם מה שאמרת אז איך זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בכל הספקים הגדולים החלוקה היא וירטואלית לחלוטין. הם עושים חלוקה וירטואלית בכדי לעמוד בתקן הזה.

מספר ציטוטים מפיו של ג'וני:

Now I come to find out, after looking closely at the PCB and speaking with individuals at , that the PSU actually DOES NOT follow ATX12V specifications and that I was wrong about the rail distribution AGAIN!

חיבור של 30A למסילה אחת (הספק לא התרגש):

For fun, I put a 30A load on the 8-pin EPS+12V connector. This should have tripped the PSU. It did not, which tells me that there is no OCP limiter set for this rail. I did the same with the ATX main connector and again the PSU did not trip.

אין שום סיבה אמיתית לעשות חלוקה באמת, ולפעמים זה עדיף שאין הגבלה על המסילות (OC או כרטיס גרפי אחד מאוד חזק). בעיניי הקטע הזה הוא יתרון לזכות ולא להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...