אחת ולתמיד מי עדיף קרוסאייר 520 מול ליברטי 500 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד מי עדיף קרוסאייר 520 מול ליברטי 500

zoyaniv

Recommended Posts

אני קורא כאן כל יום על דיון בנושא ספקים בתקציבי הבניים של עד 700 ש"ח וכולם מסתכמים בדרך כלל להמלצה על אחד משני הפסקים המצויינים האלו

ללא הכרעה ממש אלא בעיקר הבדל בנושא המסילות 12V שבליברטי יש שניים ובקרוסאייר יש שלושה

אני אשמח אם נרכז כאן את דעתכם עדיף המנומקת לגביי איזה ספק עדיף ומה היתרונות שלו (תכן מצב של ספק שעדיף למצב מסויים ואחר למצב או מערכת אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי..

הקורסיאר 520W עדיף לOC.. למשל במידה והמערכת לוקחת את כל הV מהמסילה של הכרטיס מסך.. ישאר מספיק V במערכת לכל OC שתעשה..

בליברטי 500W אם ישתמשו בכל המסילה של הכרטיס מסך (פה מסילה זאת משמשת גם לכוננים בגלל שאין 3 מסילות) ישאר רק 10A למעבד שזה אומר בקונור עד OC בערך של מהירות מעבד 3000

וגם בליברטי 500W אם יש לך רק כונן אופטי אחד וכונן קשיח אחד אז ישאר 20A לכרטיס מסך ובקרוסאיר רק 18A לכרטיס מסך.. וה2A האלה יכולים להיות משמעותיים בכרטיסי הR600..

אז הקרוסאיר עדיף מבחינת OC למעבד כזה מעל 3000

והלברטי עדיף כי הוא יותר זול ואם אתה תצטרך את 2A האלה לכרטיס מסך (כמו בR600) יהיה כדאי את הליברטי על הקרוסאיר..

אז זה תלוי מה הצרכים שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתווה בערך לליברטי 500W בהספק ולשימושים שלו.. כמה הוא עולה? יותר מהלברטי או פחות?

היתרון היחיד שלו על הליברטי זה עוד 1A לכל ה12V ביחד.. ושאם למישהו יש יותר מכונן קשיח אחד וכונן אופטי אחד ולא עושה OC (או ממש קטן) וצריך כרטיס R600 אז הוא גם יהיה עדיף.. אבל צריך שכל הדברים האלה יהיו ביחד כדי שהוא יהיה עדיף על הלברטי.. וכל זה מבחינת ההספק לגבי האיכות שלו אני לאיודע..

יש ביקורות מקצועיות שמראות שהספק טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אחת ולתמיד הקורסייר הוא לא בעל 3 מסילות. לא רק שהמסילות הן וירטואליות (כמעט בכל הספקים מהרמה הזו זה ככה) אלא אין עליהן אפילו הגבלה כלשהי. הוא ספק מסילה אחת לכל דבר (אין בזה שום דבר רע) והחלוקה היא רק בכדי לעמוד בתקן.

דבר שני, אין שום תחרות בין הליברטי לקורסייר. הקורסייר הרבה יותר טוב מכל בחינה אפשרית.

32A ב12V לליברטי לעומת 40A ב12V בקורסייר.

איכות רכיבים גבוהה יותר בקורסייר.

הקורסייר מומלץ ע"י המומחים הכי גדולים בעולם, לעומת הליברטי שהוצא מרשימת ההמלצות עקב כמה תקלות שנתגלו בו.

לגבי הseasonic - אני מניח שאתה מתכוון לסדרת הS12, ולא לM12. אני לא רואה שום סיבה לומר שהם יותר איכותיים מהקורסייר (שמיוצרים ע"י seasonic). לא ראיתי אף ביקורת שאומרת ככה. הם איכותיים לא פחות מהקורסייר, זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אחת ולתמיד הקורסייר הוא לא בעל 3 מסילות. לא רק שהמסילות הן וירטואליות (כמעט בכל הספקים מהרמה הזו זה ככה) אלא אין עליהן אפילו הגבלה כלשהי. הוא ספק מסילה אחת לכל דבר (אין בזה שום דבר רע) והחלוקה היא רק בכדי לעמוד בתקן.

ועל סמך מה אתה אומר את זה? כי ממה שהבנתי מסילה אחת הולכת למעבד אחת לכרטיס מסך והשניה לכל השאר אז איך בדיוק זה מסילה אחת? עם כל מסילה מעבירה חשמל למשהו אחר.. ואז אתה לא יכול לעשות את ההשוואה שעשית בין הקרוסאיר לליברטי

אם זה נכון מה שאתה אומר אז הקרוסאיר פשוט ספק מעולה!!!! אבל אני ממש לא מאמין שזה נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל סמך מה אתה אומר את זה? כי ממה שהבנתי מסילה אחת הולכת למעבד אחת לכרטיס מסך והשניה לכל השאר אז איך בדיוק זה מסילה אחת? עם כל מסילה מעבירה חשמל למשהו אחר.. ואז אתה לא יכול לעשות את ההשוואה שעשית בין הקרוסאיר לליברטי

אם זה נכון מה שאתה אומר אז הקרוסאיר פשוט ספק מעולה!!!! אבל אני ממש לא מאמין שזה נכון..

אל תאמין לי, תאמין להם:

http://www.hardwaresecrets.com/article/371/5

http://www.jonnyguru.com/review_details.php?id=28

והוא ספק מעולה. אחד הספקים הכי איכותיים שקיימים בשוק, לעומת הליברטי שהוא אחד החלשים בקטגורית ה500W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ליאור ידידנו, מסתמך בהמון מקרים על ג'וני, ובצדק.

הבחור הוא אחד הכבדים בתחום, בודק ספקים בלי סוף.

לדעתי הקרוסייר מעולה, ברשותי אחד כזה.

לאחר קפיצת מתח רצינית בבית ששרפה את האנרמקס אהובי.

בגלל זה לא ביקרתי פה מזמן

עריכה, אני מוכן לתרום אותו לביקורת (כל עוד לא פותחים אותו פיזית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר הרבה זמן מחפש ספק וכל פעם שאני מוצא אחד תמיד שוללים לי אותו!!

:pissed: :pissed: :pissed:

רציתי ליברטי (והזמנתי אתמול) ועכשיו אומרים שהוא גרוע...

מה דעתכם על ה

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3400

??

וה ממש יקר! 800 שקל! ( הייתי לוקח אבל הוא יקר מידיי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר הרבה זמן מחפש ספק וכל פעם שאני מוצא אחד תמיד שוללים לי אותו!!

:pissed: :pissed: :pissed:

רציתי ליברטי (והזמנתי אתמול) ועכשיו אומרים שהוא גרוע...

מה דעתכם על ה

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3400

??

וה ממש יקר! 800 שקל! ( הייתי לוקח אבל הוא יקר מידיי!)

א. יכול מאוד להיות שהליברטי מספיק עבור המפרט שלך.

ב. הספק הזה של הוא מאוד מאוד חלש (מסילה אחת של 26A ב12V).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...