תואר B.sc במדעי המחשב - תוכנית אל"צ - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר B.sc במדעי המחשב - תוכנית אל"צ

LaCostE

Recommended Posts

נהה זה הכל בולשיט... יש תכנית אחת עד כמה שאני יודע באוניברסיטת תל-אביב יפו(או שזה בר-אילן בכלל..) בה יש מסלול בביולוגיה.

אני נכנסתי מסיבה אחת, ואני נשאר מאותה הסיבה. אני מציע שתברר עם עצמך טוב טוב מה הסיבות שלך.

קח בחשבון שיש המון המון צדדים שליליים לתכנית האפלה הזאת... הראשון במעלה זה 'משחק חופשי', אתה טכנית מוגבל לבולשיט ריכוזי - אין חשיבה מעבר, שכח מידע כללי נרחב שאולי הגעת איתו - הראש שלך שייך למסלול - מעכשיו זה אותו בולשיט לכל אורך הדרך...(אין לי דרך טובה לנסח את זה, אבל אני לא ממליץ לך לעשות ניסוי, להצטרף ולגלות לבד).

האם זה קשה? ה"חומר" כמובן שלא(אולי התכנות :pissed:, אבל זה אינדיווידואלי)... אבל יש שם דרישה גבוהה להשקעה או איך שלא תקרא לזה (מי למשל החליט שבמוסד אקדמי צריך להיות תרגילי בית??? :bash::s07::kopfpatsch:) שזה גובה מחיר מסויים מתישהו.

שנה ד' : 13 ש"ס ו-40 שעות בביצפר, זה לא משאיר לך הרבה זמן.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלימוד עליי , עכשיו אני רוצה את התואר הזה אבל יהיה עליי עומס מטורף גם בגרויות והלימוד הזה לתואר .

יש זמן לדברים אחרים. אתה לא שורף את כל הזמן שלך על הלימודים.

מישהו פה עשה את זה? או שמע על זה ?

אני

סה"כ אני מתאים לדרישות , ויש איזה קורס פתיחה שמתחילים לפני ט' של Java וכל האלגוריתמים וכו' .

תודה :)

אני מניח שזה קורס די בסיסי שימחיש לך את הציפיות ממך וכו. כשאני התחלתי, הוא לא היה.

יש דרישות מהבצפר בזמן התואר או שאפשר לעשות טובה שבאים לשיעורים ולהשקיע בתואר?

יש דרישות. אתה צריך לעשות שיעורי בית, מבחנים וכו'. שים לב שבמקצועות מסויימים(כמו מתמטיקה ומחשבים) המרצים והמורים יושבים ביחד ומארגנים את החומר שלמדנו במכללה ושצריך לדעת בבית ספר.

אתה מתחיל BSc בכיתה ט' ?!???!?!?!

מה זאת תכנית חדשה????????? איזה בעסה כשלא היה את זה כשאני למדתי (או שכן היה ???)

סתם מתוך סקרנות, מה הדרישות להתקבל לדבר כזה?

1)כן.

2) התוכנית התחילה לפני 4 שנים בערך. זה בראשון בלבד(הבנתי שכבר לוקחים תלמידים מערים נוספות באיזור, אבל אני לא בטוח).

3) הדרישות הן שתעבור את המבחנים שהם עושים לך, ואת הראיון האישי. כמובן שאתה צריך לקבל ציון עובר בכל הקורסים שאתה הולך ללמוד.

אני אגיד את זה פעם אחת, ופעם אחת בלבד: ש כ ח מ ז ה

אתה תתקל שם באנשים שהיית מעדיף לא להיות מודע לקיומם.חייה ותן לחיות...

:s07:

אתה צריך להמליץ על התוכנית...

יש נגיד 6 שנים לתואר ? התייאשתי/פרשתי בשנה ה3 אז כאילו יש לי את הנקודות ואני ימשיך מהנקודה שהפסקתי

ד"א 9,600 לשנת לימודים ! מאיפה אני יגייס סכום כזה בלי לעבוד ?

הנקודות נשמרות לך לכמה שנים אחרי שהפסקת ללמוד. לא זוכר כמה בידיוק.

עריכה :

דרישות לקורס הפתיחה לתואר :

א' התנהגות - לא בטוח שיהיה לי :lol:בשנה הראשונה היה אצלנו מישהו שכמעט הרביץ למרצה. אם אתה לא הולך לעשות את זה, אין לך מה לדאוג.

בכל מקרה אני במסלול הכי "טוב ," חרטא שוקראים לה מצויינות חבל שמביאים מורים שלא יודעים עברית בלכ מקרה מתחיל להיות קשה ואים לי וכח לחרוש על פונקציות כל היום ? צריך לשחק קצת סורס ! לשחק כודרלג חחחח יש זמן. תבוא מחר ב-10 למגרש של מקיף ט. יתכן שנהייה שם ותוכל לשאול כמה שאלות...

חבר שלי בזה... (קודם היו 3 חברים שלי והם יצאו מזה) זה חרא של דבר...אם הם יצאו מזה זה לא אומר שזה "חרא של דבר" הם פשוט לא התאימו לדרישות האקדמאיות. שני שליש מהמתחילים עוזבים בשנה הראשונה(מ- 60 ל- 20). קשה לאללה וגם עכשיו חבר שלי הלך לבית ספר במגמת אל"צ והוא היה צריך להיפרד מכולם... כי הם המשיכו בבית ספר אחר.זה לטובתו! הבית ספר מארגן מערכת מיוחדת(לומדים בבית ספר רק 5 ימים בשבוע, היום הנוסף במכללה) יש הקלות מסויימות(יום לפני מבחן יש חופש) ועוד כל מיני דברים שבית ספר אחר לא היה מאפשר.

מה שכן הם מבטיחים לך מקום בממר"מ וגם נותנים לך להמשיך תואר שני בזמן הצבא... אבל השירות הוא 5 שנים אני חושב.לא נכון. אף אחד לא מבטיח לך כלום. אין קשר בין הצבא למכללה.

עריכה: תשאל שאלות, ואני אענה לך, רק תרכז אותן שיהייה לי נוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשיב לו :nono:

הוא עבר שטיפת מוח!

כשאני אראה אל"צניק משחק כדרוגל במגרש של מקיף ט', כלומר שהוא לא הכדור, הגיהנום יקפא (ואז האדס תשאר מחוסרת עבודה)

למי ששאל: אל"צ הוא ראשי תיבות של "אפסים לא צנועים", כמה חבל שאפס מנופח נשאר אפס ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אלוהים, בשבילך

וכשאלוהים אומר לך לא ללכת - את לא הולך

ואם כן, העם שלך יאכל מרורים

ואם לא, עדיין העם שלך יאכל מרורים

אבל זה כבר סיפור אחר (קוראים לו "תנ"ך", איזה רב מכר הבנתי)

אז בכל מקרה אל תלך, חבל - קח מילה מעבדך :-X

או כמו שאומרים בריפלי'ס לפני שאדם דוחף נחש חמוד דרך תעלת האף(במילים אחרות: הולך להצטרף לאל"צ) - דונט דו איט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד לא מסתדר לי ... כמה שידוע לי מדעי המחשב זה תואר ראשון וזה BA

לעומת זאת הנדסת חשמל - זה תואר ראשון כאשר אתה יוצא מהנדס וזה BSC

ואני יודע שהקיצור של SC זה science וזה אמור להסתדר עם מדעי המחשב ( אבל עדיין אני בטוח ב 90% שמגעי המחשב זה BA )

דבר שני- בדר"כ מי שהולך לתוכניות מהסוג הזה משתלב במקומות טכנולגים בצבא (כי הצבא רוצה לנצל את זה) ואז אותו אחד מקבל נסיון ויכול למצוא ביתר קלות עבודה באזרחות.

אני אישית הנדסאי אלק' שירתתי במקום שאפילו גיימס בונד לא חולם עליו ישר איך שהשתחררתי מצאתי עבודה בהיי-טק (לא שזה טוב - עבודה קשה אבל בנינו כל עבודה קשה) ועכשיו במקביל לעבודה אני משלים לתואר מהנדס.

אני אישית מציע לך לבדוק את התוכנית לעומק! יש תוכניות שלא כדאי לוותר עלהם למרות שהם פוגעים בשנים הכי טובות בחיים.

:kopfpatsch: איזה שטויות אני מדבר :screwy: בחיים לא הייתי מוותר על גיל תיכון :bash: עזוב אותך שטויות - מקסימום תעשה י"ג ,י"ד (לא תואר) שלפחות ישארו לך חיים וזמן לבנות 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי נכנס לזה עד הסוף . אתה יכול לשחק עם חברים שלך בהפסקות בי"ס . הרבה חומר הוא חופף חדו"א עדיף של האוניברסיטה ולא של הבי"ס . בכול מקרה אם אתה מצליח באוניברסיטה החומר בבי"ס יראה לך קל יחסית (יחסית הרבה) . תראה את זה כך כול אלה שהולכים לאוניברסיטה אחרי הצבא אתה יכול להשלים לתואר 2 כשהם לומדים לתואר 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...