מהו העונש על נסיעה ללא מלווה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו העונש על נסיעה ללא מלווה?

MilkMan

Recommended Posts

[glow=red,2,300]*ליפני שאתם עונים שימו לב:איני מתכוון בשום פנים ואופן ליסוע ללא מלווה, לכן אשמח אם לא תענו עם תגובות כמו "יא דפוק על תיסע בלי מלווה בלה בלה בלה", תודה.*[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני קיבלתי קנס של איזה עשיריה ככה + שלילה לחצי שנה + טסט ותאוריה מחדש , והעמידו בפני אופציה של 10 ימים בכלא במקום לשלם את הכסף , אבל אצלי הסעיף של הללא מלווה היה הפחות חמור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קיבל במשפט שלילה נוספת של 3 חודשים בתוספת אלף שח קנס וטסט ותאוריה מחדש, הכל תלוי על איזה שופט אתה נופל (ולפי מה שהבנת, שלו לא היה סבלני במיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא תוצאה סבירה

בד"כ מקבלים במשפט את משולש הזהב: שלילה בפועל, שלילה על תנאי וקנס כספי

באופן אוטומטי מקבלים את התוספת של תיאוריה וטסט מחדש, וכמובן מתחילים לספור מחדש את הזמן עד סוף הנהג חדש

אם ממש בא לשופט הוא גם יכול לקבוע לך מלווה לחצי שנה או שנה

ונהג חדש לשלוש שנים או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי קנס של איזה עשיריה ככה + שלילה לחצי שנה + טסט ותאוריה מחדש , והעמידו בפני אופציה של 10 ימים בכלא במקום לשלם את הכסף , אבל אצלי הסעיף של הללא מלווה היה הפחות חמור ...

מה בחרת? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיגה ברכב לא שלי , ללא טסט , ללא ביטוח , בלי נהג מלווה + תחנת אוטובוס שעצרה אותי + עברתי השפלה שפירקו לי את כל המושבים באוטו לא שלי כי היו בטוחים שיש לי סמים באוטו .

משטרת ... קטעים איתם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי מעצבן אותי זה שיוצא לי מלא פעמים לנסוע עם אחותי באוטו, אבל אני לא יכול לנהוג כי היא עוד לא בת 24 אלא רק בת 22.

אני בקושי נוסע בכל התקפות הליווי הזאת רק בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העונשים באמת נוראים... יש לי חבר שנתפס נוהג שיכור עם כמות כפולה של אלכוהול בדם , קיבל שנתיים שלילה ואת כל השאר

אני לא יכול לחשוב על עצמי מסתדר בלי אוטו למשל שנתיים !?#?!@ אני עכשיו בבית עם גבס ברגל חודש ואני משתגע כבר שאני לא יכול לנהוג

אני לא אומר שלא עברתי אף פעם על החוק ... אבל היה לי מזל לא לקבל שלילה לפחות רק חורים בכיסים ::) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...