תגידו למה תמיד ממליצים כאן על הקומפיוקייס 6A19 ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו למה תמיד ממליצים כאן על הקומפיוקייס 6A19 ?

erwrxstier

Recommended Posts

אחד המארזים היותר המחורבנים שאני מכיר

אין מגש ללוח אם,והחורים בפנים בשביל ההברגות לא מתאימים כמו שצריך כמעט לשום לוח ATX מודרני שקיים(תמיד יש חוסר)

מה גם ,שהאיכות הרכבה והגימור ברמה שלא רואים אפילו במארזים גנריים של 50ש"ח,קחו לדוגמא את המקום לספק כוח ,שכל המתכת שם עקומה עד כדי כך שהייתי צריך לקפל אותה ביד בשביל שהליברטי יכנס שם למקום

הסירקולציה של האוויר במארז חרא והפינות חדות ולא מעובדות ככה שאם לא קושרים את הכבלים באזיקונים זה חותך אותם

שלא תבינו לא נכון,אני לא מצפה ממארז ב250ש"ח שיהיה ברמה של סילברסטון TJ07

אבל הקומפיוקייס הזה הוא באמת בושה,גם אם הוא היה עולה 100ש"ח

בשורה התחתונה, איזה מארז הכי מומלץ עד 600ש"ח? אני מדבר מארז נטו ,ללא ספק

עם מגש ללוח ,עם מתכת מעובדת וישירה כמו שצריך(לא כמו בקומפיוקייס שנראה כאילו איזה מסגר טיוואני טיפש בן 90 עבד עליו) ואם אפשר שיהיה גם מקום לשלושה מאווררים של 120ממ

אני אשכרה מרגיש אידיוט,קניתי חומרה ב4000ש"ח ולא יכולתי להשקיע עוד קצת בשביל מארז נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. אין מגש ברוב המארזים, גם בכאלה של 600 ו-800 שקל ואפילו בכאלה של 1000.

ב. הברגים והספייסרים מספיקים והחורים מתאימים בדיוק (התקנתי בעצמי עשרות כאלה, ועוד לא קרה לי שלא התאים)

ג. יש בעיה ספציפית בין ה-Liberty למארז הזה, פשוט צריך להפעיל טיפה כוח ולהכניס את הבורג

אין שום בעיה להכניס את הליברטי למקום שלו עצמו אלא רק בהברגה של הבורג האחרון יש בעיה (אפשר באותה מידה לא לשים את האחרון גם)

ד. איכות ההרכבה והפלסטיק מהטובים יותר שראיתי, מה שאומר שלא ראית ג'נריים אף פעם

ה. האיוורור טוב מאוד

ו. השארתי כבלים ללא אזיקונים והם אף פעם לא נחתכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא התקנת את הגיגביט מסדרת 965P

כל ההברגות ללוח בצד שמאל והמרכז מתאימות,בצד ימין שום דבר לא מתאים וממקום כמו שצריך

בליברטי לא הייתה לי שום בעיה עם אף אחד מהברגים

הבעיה הייתה שהוא לא נכנס למקום בלי שמקפלים את המתכת שעליה אמור "לשבת" הספק

ראיתי בלי סוף מארזים גנרים, עד היום היה לי כמה כאלה בבית (מחשבים קצת ישנים ,עוד לפני שהיה מקובל להשקיע במארז) , אמנם לא היה ברגים נשלפים מאחורה וכלוב דיסק קשיח שיוצא,אבל האיכות בנייה וההרכבה הכוללת הייתה יותר טובה מה6A19 בלי ספק

בקשר לאיוורור ,על זה כבר אפשר להתווכח

בכל מקרה אני לא חושב שיותר מאוורר שם ממארז גנרי פשוט באותם מימדים

זה בכלל לא רלוונטי אם משאירים כבלים עם אזיקונים או בלי אזיקונים,הפינות והמתכת חייבת להיות מעובדת בצורה שהיא לא חדה

אתה מבין ,זה המינימום שאפשר לבקש שמשלמים 250ש"ח על מארז,כמו שכתבתי אני לא מצפה לאיזה סילברסטון או ליאן

בכל מקרה ליאור אני ישמח אם אתה תוכל להמליץ לי על מארז באזור ה600ש"ח עם המאפיינים שציינתי מקודם

משהו שמזכיר את הסטאקר ,אם לא בצורה לפחות בגודל

בלי ניאונים ושטויות , מארז שנוח לעבוד איתו ,ואם אפשר שיהיה מקום בעתיד לכרטיסי מסך מסדרת 8 של (נכון להיום,אין שום סיכוי שהם נכנסים ב6A19 כמו שצריך,אולי אם עושים אבו עלי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאווררים?

:nixweiss:

אחלה טמפרטרורות, מה אתה מדבר? 2 92 על הדלת מול המעבד\כרטיס מסך, 3 93 על הדלת האחורית על הדיסקים הקשיחים ו120 מאחורה...

לא מספיק מאוורר?

מה ההבדל בינו לבין הCM 532??

מה עושה אותו מאוורר יותר מהצי'פטק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...