תגידו למה תמיד ממליצים כאן על הקומפיוקייס 6A19 ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו למה תמיד ממליצים כאן על הקומפיוקייס 6A19 ?

erwrxstier

Recommended Posts

אם אתה לא צריך ספק, תיקח ANTEC SOLO שזהה ל- P150 רק ללא הספק, בסביבות 650 ש"ח

מומלץ בחום, זה מארז נפלא..

וזה אכן בדיוק P150 (שהוא למעשה גירסה משופרת של ה-P180, תלוי איך מסתכלים על זה..), פשוט בצבע שחור ועם שינויים מינוריים (וכמובן היעדר הספק)..

ולא סתם שחור, אלא השחור המבריק והיפיפיה של ה-SONTA.. רק שים לב שהוא בעייתי מבחינת אבק/טביעות אצבעות..

One of the most prevalent comments / gripes in the P150 discussion thread was that the P150 comes only in white. Forum user hightower summed it up nicely: "Nice case, a real shame it isn't black as we all know black computers are faster." With such a significant demand, Antec quickly got working on a "faster" model.

That model has now been released, but it is no longer called the P150. Instead, and for reasons known only to the Antec marketing department, it was renamed SOLO, and integrated into Antec's "LifeStyle" line of cases (The P150 belongs to the "Performance One" category). Despite the odd rebranding, the SOLO remains a P150 under its black-and-silver exterior, and provides the same airflow and the unique drive suspension system.

http://www.silentpcreview.com/article272-page7.html

הביקורת על המארז ב-SPCR מתחילה כאן:

http://www.silentpcreview.com/article272-page1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין קשר כמה הוא מוכן להשקיע

זה נראה כאילו אתה ממליץ על ה-P150 כתחליף ל-6A19

זה סתם מקרי... ה-6A19 ממש לא מוצלח מלבד עבור מערכות זולות מאוד.

ההמלצה על P150 מכוונת לגבי החיפושים אחר מארז איכותי בסביבות 600-800 ש"ח.

סתם יצא ככה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה יש לך נגד ה-6A19

יחסית למחיר הוא לא רע.

יש לי בעבודה 5 תחנות סימולציה עם המארז הזה וכולן החלו לטרטר בטווח של 3-6 חודשים מהקניה.

יחסית למארזים פשוטים אחרים המעבד התחמם יותר ב- 6A19 והספקים משמיעים רעשי זמזום וטרטור עולים ויורדים עם על שינוי קל בעומס.

בבית אני צריך לשים כמה ספרים עבים על הפלטה העליונה כדי לרסן את הרעידות שהיא מעבירה מהספק תחת עומס. ממש מסוק.

וזה קורה בכל התחנות ברמה כזו או אחרת.

זה מה שיש לי נגד ה-6A19...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית למחיר הוא לא רע.

יש לי בעבודה 5 תחנות סימולציה עם המארז הזה וכולן החלו לטרטר בטווח של 3-6 חודשים מהקניה.

יחסית למארזים פשוטים אחרים המעבד התחמם יותר ב- 6A19 והספקים משמיעים רעשי זמזום וטרטור עולים ויורדים עם על שינוי קל בעומס.

בבית אני צריך לשים כמה ספרים עבים על הפלטה העליונה כדי לרסן את הרעידות שהיא מעבירה מהספק תחת עומס. ממש מסוק.

וזה קורה בכל התחנות ברמה כזו או אחרת.

זה מה שיש לי נגד ה-6A19...

א. tmpusr אתה בטוח שהטירטור בא מהספקים? האם אלה הספקים 300W של HEC שסופקו עם המארזים?

ב. לעיתים בתחנות עבודה דיסקים קשיחים פתאום מתחילים לטרטר באופן קבוע (אצלי זה קרה עם ה-WD 80GB אחרי חצי שנה מהיותו חדש רק בגלל שהפעלתי את המחשב בצורה אופקית לאחר החלפת חומרה).

ג. ההתחממות של המעבדים - האם נשללה האפשרות של הצטברות אבק ב-HeatSink שמורכב על המעבדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. tmpusr אתה בטוח שהטירטור בא מהספקים? האם אלה הספקים 300W של HEC שסופקו עם המארזים?

ב. לעיתים בתחנות עבודה דיסקים קשיחים פתאום מתחילים לטרטר באופן קבוע (אצלי זה קרה עם ה-WD 80GB אחרי חצי שנה מהיותו חדש רק בגלל שהפעלתי את המחשב בצורה אופקית לאחר החלפת חומרה).

ג. ההתחממות של המעבדים - האם נשללה האפשרות של הצטברות אבק ב-HeatSink שמורכב על המעבדים?

א. כן - לשתי השאלות.

ב. יש לי רפטורים שקטים למדי עם התקנה סטנדרטית.

ג. הבעיה נשארה גם לאחר ניקוי יסודי במעבדה והחלפת משחה תרמית. מאוורר ה-CPU רץ על 4500 RPM בעומס של 80% כדי לשמור על 63 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 6a19 ואני שונא אותו!!!

1. הוא רועש. הכלובים של הכוננים הקשיחים רועדים ומרעישים.

2. הוא כבד. העובי פח שלו הוא כמו של וולוו

3. הוא לא בנוי היטב. הברגים והכרטיסים לא נכנסים כראוי בגלל בעיות התאמה

4. כפתור reset שלו מעוך.

שונא

שונא

שונא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...