תגידו למה תמיד ממליצים כאן על הקומפיוקייס 6A19 ? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו למה תמיד ממליצים כאן על הקומפיוקייס 6A19 ?

erwrxstier

Recommended Posts

מניסיון של 5 מחשבים עם 6A19 - זהו מארז לא מוצלח, מרעיש וחם.

מניסיון של 50 מחשבים עם 6A19 - זהו מארז מאוד מוצלח, שקט וקר.

תגיד שאתה לא אוהב אותו כי הוא מוצלח, פשוט, ולא הכי יפה, זה הכל.

רק אל תבלבל את המוח.

יש לי 6a19 ואני שונא אותו!!!

1. הוא רועש. הכלובים של הכוננים הקשיחים רועדים ומרעישים.

2. הוא כבד. העובי פח שלו הוא כמו של וולוו

3. הוא לא בנוי היטב. הברגים והכרטיסים לא נכנסים כראוי בגלל בעיות התאמה

4. כפתור reset שלו מעוך.

1. בחיי שלא נתקלתי בדבר כזה ועל הפועל לחזק שמעת?

2. יתרון

3. בנוי מעולה

4. אוי נו באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תרשו לי , אבל פחחח ...

קודם כל , אתם מקבלים את מה שאתם משלמים עליו , ו6a19 נותן תמורה מעולה לכסף , אין , ואני מדגיש , אין שום מארז אחר בתחום המחירים שלו , שיספק את מה שהוא מספק .

כפתור ריסט מעוך ? קוראים לזה child proof , תכנון אשר נועד למנוע מילדים/חיות/אנשים עם התקפי אפילפסיה ללחוץ ללא כוונה על הריסט של המערכת .

כלובים רועדים ? לא ממש נתקלתי בזה , הרעד היחידי שנוצר במארזים אלה הוא מהמאווררי ה120 אשר מותקנים בפנים , אשר אחרי כשנה , הציר שלהם הולך , והם מתחילים לרעוד ולהרעיד את כל המארז .

כל הכרטיסים וכל הברגים מותאימים היטב למארז , הוא ATX סטנדרטי , מעולם לא הייתה לי בעיה להכניס שום כרטיס .

החיסרון היחידי שלו שאולי אפשר לקרא לו חיסרון , הוא העניין שכרטיסים קצת ארוכים , חוסמים התקנה של 2 דיסקים קשיחים בכלוב של המערכת , ואני מדבר על כרטיסי 7800/7900/X1900 למיניהם , וגם , בדגמים מאוד מסויימים , שהיצרן החליט שהכרטיס צריך לבלוט מחוץ למארז מקדימה .

לבחור עם הDS3 מלמעלה , זה שגיגהבייט החליטו ליצור לוח שהוא לא תקני לפי ATX , לא אומר שהמארז דפוק ושאין לו חורים מתאימים , בשביל זה אתה מקבל 2 מגביהים מגומי יחד עם שקית הברגים , כדי למנוע מצבים כאלה , אתה מושיב אותו על 5 הברגות והפין הממורכז באמצע , וכדי שלא יווצר מצב שהלוח יגע במארז , אתה שם את 2 הגומיות שם .

מספיק לדבר שטויות .

מי שרוצה לשפוך כסף על מארז אחר , שיקנה , והוא יקבל תמורה בהתאם .

מי שרוצה מארז נוח, מכוער ( לפי דעתי האישית ) , פרקטי ויחסית שקט ומאורר טוב , שיקנה את ה6a19 ואת הדומים לו למיניהם ( עם מאווררי 25 בצד , עם בצד , עם שבלולים , קרנפים ו3 תאילנדים ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... כמה אמוציות על מארז כל כך פשוט.

מסכים - הוא נותן תמורה טובה בהחלט ביחס למחיר, ללא ספק.

אבל הוא מרחק שנות אור ברמתו מה- P150 או האורורה שאכן עולים פי 2.5 ונותנים תמורה אדירה למחירם.

אפשר להרגיע קצת - סתם מארז... לא דברים ברומו של עולם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאבל המלך111!!! עחד עחד!111

אממ.. טיפש מי שחושב שהמארז הזה גרוע, המאווררים אומנם לא שקטים אבל סה"כ הוא בנוי מעולה, יש לו פח עבה וסירקולציה טובה..

נ.ב: עד היום חשבתי שאין לו כפתור RESET :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... כמה אמוציות על מארז כל כך פשוט.

מסכים - הוא נותן תמורה טובה בהחלט ביחס למחיר, ללא ספק.

אבל הוא מרחק שנות אור ברמתו מה- P150 או האורורה שאכן עולים פי 2.5 ונותנים תמורה אדירה למחירם.

אפשר להרגיע קצת - סתם מארז... לא דברים ברומו של עולם. :xyxthumbs:

You get what you pay for

אתה לא יכול לשלם 250 שקל ולדרוש מארז שהעלות ייצור שלו היא יותר מזה

פאבל המלך111!!! עחד עחד!111

אממ.. טיפש מי שחושב שהמארז הזה גרוע, המאווררים אומנם לא שקטים אבל סה"כ הוא בנוי מעולה, יש לו פח עבה וסירקולציה טובה..

נ.ב: עד היום חשבתי שאין לו כפתור RESET :s07:

ומה חשבת שחיברת לראש RST SW בלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לא שיהיה הכי חכם שברגע שאני יקנה כרטיס מסך חדש (שהמחיר המזויין של ה8800GTS ירד לאזור ה300$) אז באותה הזדמנות אני ישדרג מארז

מה גם ,שנכון לעכשיו,אין היצע בארץ של מארזים בתקציב ובדרישות שלי, ככה שגם אם אני רוצה אין לי מה לקחת

ולסיום,לא התכוונתי בהודעה שלי לעצבן את חובבי ה6A19 (מי ישמע אתם מתייחדים איתו בלילה) אל תיקחו את זה ללב

בסהכ יש פה תופעה מעניינת , אנחנו משקיעים אלפי שקלים על מעבדים זיכרונות לוחות אם כרטיסי מסך ספקים גופי קירור וכו', אבל שמגיעים למארז - אנחנו קונים איזה זבל ב250ש"ח

אני לא מכליל את כולם חס וחלילה , אבל עושה רושם שזאת תופעה שמאפיינת חלק גדול מהפורום(רואים את זה גם בפורום מפרטים, בנאדם שבא עם תקציב של 12K ממליצים לו על E6600, DH,2GB ,1950XTX,LIBERTY אבל מה?? בסוף תוקעים לו את הCOMPUCASE הדפוק)

נכון שפעם לא הייתה כמעט חשיבות למארז , אבל היום , לבחירה של מארז יש הרבה השלכות , לא רק בנוחות ובפרקטיקה אלא גם בביצועים

אי אפשר להתעלם מהעובדה ,שהלוחות ,הגופי , והכרטיסי מסך גדלים וגדלים עם הזמן (ובצורה משמעותית) ואיתם גם הטמפרטורות עולות והחשיבות של הסירקולציה והאיוורור מתעצמות

אני לא אומר שצריך לתקוע לאנשים LIAN LI או SILVERSTONE במפרטים של 3K לאופיס ועבודה משרדית , אבל מה שכן אני חושב שסביר מאוד להשקיע -+10% מסך התקציב במארז(זאת אמרת שבנאדם מבקש מפרט ב10K למשחקים ואוברקלוק, בהחלט יהיה הגיוני וחכם יהיה להמליץ לו על מארז כמו הSTACKER שעולה 900ש"ח בגרסה הבסיסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרטים בתקציב נמוך אתה צודק

במפרטים של + ,אני לחלוטין חולק עליך

מה זה לתעל יותר טוב בשבילך? לשדרג מE66 לE67 ?

לא בהכרח

אני לא יודע מה המצב היום במפרטים

אבל כשאני התעסקתי במפרטים פעם אחרונה גם ב-10K היה מקום לשפר דברים

אם זה מערכי RAID, אם זה RAPTORים ואם זה מסך LCD גדול ואיכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מארז 6920 אני לא מבין איך בשביל הליברטי היית צריך לעקם דברים אצלי הוא נכנס חלק... והקטע עם הבורג המוזהב את האמת שהרכבתי הוא קצת נתקע בלוח ולא נכנס חלק אבל זה לא היה כזה משמעותי.. אני די מרוצה מהמארז חוץ מדבר אחד שתקעו את הכלוב של הכוננים הקשיחים שמה למטה זה מקום ממש גרוע(אם מחברים את ההארדיסק הוא מפריע לכרטיס מסך) , בסוף העפתי את הכלוב התחתון (הגדול יותר) ושמתי את ההארדיסק במקום של הCDROM (לא יושב הכי טוב :\) עם מאוורר שהדבקתי על הסלוט חחח 8)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל, אני רוצה לציין שהזמנתי מארז כזה היום, עם ספק של HEC 400W.. אני מקווה שאני יפול על אחד טוב, כי ראיתי פה תגובות לפה ולפה.

קודם כל, בתקציב של 400-450 שקל, להביא מארז כזה עם ספק 400W (לא ג'נרי) - לא נראה לי שתמצא משהו טוב יותר.

לי אישית יצא להוציא 10% מהתקציב על ספק+מארז, אבל אני לא חושב שצריך להמליץ לאנשים לקחת מארז גדול ויקר יותר, כי מארז יפה יותר / מאובזר יותר לא יתן לך ביצועיים טובים יותר, בזמן שהגדלת הזיכרון, מעבד חזק יותר או כ. מסך חזק יותר, כן יתנו יתרון תמורת התשלום.

מארזים גדולים (שלא לצורך כמובן, לא מדבר על אלה שיש להם 6 HD'S ועוד 2 CDROMS + 1 DVDRW וצריכים תמקום), או כל המארזים היקרים נקרא להם,

הם ביזבוז. אלא אם אתה רוצה שהמארז שלך יהיה 'פאנסי', ומרשים, שזה אגב בסדר גמור. מי לא רוצה להסתכל על המחשב שלו ולהגיד 'וואלק הוא נראה כמו חללית'.

אבל את זה עושים אחרי שהמערכת כבר מספיקה, וכבר לקחת את כל החלקים שאתה באמת רוצה, ואין לך על מה לשרוף עוד תכסף אז תילך על משהו כזה.

אבל עם תקציב של 4-7K אפילו עד , אין טעם לבזבז על מארז גדול ויפה יותר.

נכון הדגם הספציפי הזה של COMPUSE ממש מכוער, אבל הביקורות עליו לא רעות. אז הוא משתלם.

ושוב, אני מקווה שאני יפול על אחד טוב ולא אחד שרוטט או עושה רעשים :elkgrin:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...