טיזר קטן - תראו מה אנחנו עושים בשבילכם ! - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיזר קטן - תראו מה אנחנו עושים בשבילכם !

maphisto

Recommended Posts

חבר'ה,

מספר מילים בפי.. ונתחיל עם תודה ענקית לכל מי שפה ועוזר לי בהמשך הפרויקט..

אבל בעצם הפרויקט הזה החזיר אותי אחורה.. בעצם 2 אחורה, בתקופה שככה היינו כל הזמן.

אני שמח, וכל הפרויקט והמגעים שוב עם אנשים מזכירה לי עד כמה אני אוהב את האתר הזה והקהילה והתחום הזה בכלל, אז תודה רבה רבה לכם ידידיי.

בנוגע ליישון הנחושת כפי שתיכננו בין הליבה לצלעות קירור אני אדאג לעדכנכ בהמשך היום כאשר קודקוד יגיע אליי.

ואנ מקווה שעד אז גם יגיעו הזכרונות המיוחלים מניצן ויהיו גם תוצאות חדשות למעבד.

בוקר טוב,

אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, עכשיו גם תורכם להביא פרויקטים, אפילו אם הם נראים לכם קטנים, למרות שבהחלט יהיה נחמד לראות עוד דברים בסדר הגודל הה בישראל, זה רק עוזר !

ונחזור לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן יש לי בעיה נוספת, מציאת תוכנת טובה ל-9700..

אני בבעייה מאוד מתוסבכת מהסיבה שלא מצאתי עדיין את התוכנה הנכונה בישבילי:

PowerStrip - התמיכה ב9700 קיימת אך ורק בגרסת הבטא החדשה ומיד לאחר שהתקנתי אותה המחשב החליט לעשות ריסטרט כל פעם שהועלתה..

Rage3D - מסורבלת מידי.. מסובכת מידי.. הולכים בה לאיבוד.

RivaTuner - עובדת נפלא.. רק שמידי פעם קורסת מסיבה לא מוסברת בהעלה של ווינדווז.

יש לכם המלצות לתוכנה הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיבלתי איזושהי תוכנה עם הכרטיס? כי אני יודע שעם הכרטיס של הרקולס מקבלים תוכנה מצויינת.

הבעייה הרצינית בתוכנות האלה שהן יכולות בהחלט לזיף תוצאות טובות ולמשל כשאתה שם 370 בפועל לא ירוצו יותר מ-350, הכל רק כדי לשמח את הלקוח, היה פעם עם התוכנות של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעות שלי הן להלן:

להצמיד את צלעות הנחושת אחת לשנייה יותר, אויר חם שמתלכד בים הצלעות יכול לגרום לעלייה בטמפ', ברוח צר יותר גם נכסך מקום וגם האויר בין הצלעות יזרום מהר יותר והקירור יהיה טוב יותר, לגבי תחתית שתצמד לליבה אני בעד פלטת אלומיניום או כסף דקה שתודבק עם דבק תרמי לגוף הקירור מנחושת ובינה לבין הליבה תהיה שכבת דבק תרמי, כמובן שהפלטה צריכה להיות דקה ושטוחה לחלוטין.

זאת ההצעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לנסות עם Twick Utill....

תומכת ב-9700?

HomePage?

ההצעות שלי הן להלן:

להצמיד את צלעות הנחושת אחת לשנייה יותר, אויר חם שמתלכד בים הצלעות יכול לגרום לעלייה בטמפ', ברוח צר יותר גם נכסך מקום וגם האויר בין הצלעות יזרום מהר יותר והקירור יהיה טוב יותר, לגבי תחתית שתצמד לליבה אני בעד פלטת אלומיניום או כסף דקה שתודבק עם דבק תרמי לגוף הקירור מנחושת ובינה לבין הליבה תהיה שכבת דבק תרמי, כמובן שהפלטה צריכה להיות דקה ושטוחה לחלוטין.

זאת ההצעה שלי.

אתה טועה, אם הצלעות יהיו צמודות האוויר יתקשה לעבור שם.. והסנפירים יחממו אחד את השני.

ככל שהם מרוחקים אחד מהשינ ועשויים בצורה מניפה רחבה יותר הזרימה ואיבוד החום יהיה מהיר יותר.

בנוגע לאלומיניום.. נחושת עדיפה בלכ מצב גם בגלל הרכות שלה.

בנוגע לכסף.. הלוואי והיה לי מהיכן להשיג..

אם ראית את הנייר נחושת המושלם שקודקוד מצא לי, הוא מושלם.

אני מדדת את המרווח שיש והוא בערך ניר דקיק.. והנייר נחושת ילחץ שם בצורה מושלמת גם ללא הדבקה.. (אלא אם כן אני אמצא ארקטיק סילבר 3 אדסיב) בגלל שהנחושת רכה ודקיקה כל כך.. היא תתן לחץ ומגה מושלם - בתאוריה (: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן יש לי בעיה נוספת, מציאת תוכנת טובה ל-9700..

אני בבעייה מאוד מתוסבכת מהסיבה שלא מצאתי עדיין את התוכנה הנכונה בישבילי:

PowerStrip - התמיכה ב9700 קיימת אך ורק בגרסת הבטא החדשה ומיד לאחר שהתקנתי אותה המחשב החליט לעשות ריסטרט כל פעם שהועלתה..

Rage3D - מסורבלת מידי.. מסובכת מידי.. הולכים בה לאיבוד.

RivaTuner - עובדת נפלא.. רק שמידי פעם קורסת מסיבה לא מוסברת בהעלה של ווינדווז.

יש לכם המלצות לתוכנה הנכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...