טיזר קטן - תראו מה אנחנו עושים בשבילכם ! - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיזר קטן - תראו מה אנחנו עושים בשבילכם !

maphisto

Recommended Posts

טוז, אחרי שהמוח חשב קצת הוא מצא שני פתרונות, אחד הולך בשיטה של : No Guts No Glory.

והשני הולך בשיטת ה Easy Easy...

אז נתחיל מהכל אל הכבד...

מה שאתה יכול לעשות זה לשייף את הסינק בצורה של המסגרת/טבעת איזה שתקרא לזה, ואז תוקל לקבל יותר לחץ (יותר AS3 לא יהיה טוב כי זה לא יעיבר את החום וזה יהיה אף גרוע יותר מהמצב הקודם תחשוב על זה).

אני אממין שזה יהיה פחות יעיל אך עם זאת פחות מסוכן...

ונעבור לאפשרות השניה המסובכת והמסוכנת יותר אך אני מאמין, והיא הולכת ככה, אני רואה לפי התמונה שהמסגרת הזאת מודבקת, בטח באפוקסי, אז אני מאמין שהיא לא אמורה להוות סיכון במידה והיא תוסר (בעדינות אבל) תנסה אולי לשים שם איזה חומר שירכך את זה, אלכוהול/ מסיר לק מציפורניים, או דברים מהסוג הזה...

בכוח ממש לא כדאי לנסות זה עלול לפגוע בליבה...

בכל מקרה אפשר גם לשייף את זה, זה נראה לי סתם לא דבר קשור מבחינה לוגית...

בהצלחה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתם רוצים להוריד את השכבה של הפד הטרמי, אז תזהרו, תזהרו ותזהרו.

כי בפורומים של 3dgameman.com היה מישהו שניסה להוריד אותם, ובכך הרס את הראדון שלו.

לא ממש נעים להרוס כרטיס ב2000 שקל. ::)

לדעתי לא שווה לקחת את הסיכון הזה. כי רוב האחוזים הם שתהרוס את הכרטיס במקום להוציא אותו.

כבר הסרתי את הפד התרמי אם אתה לא הבנת..

וזה היה אומנם קשה אבל ללא סכנת פגיעה במעבד.

טוז, אחרי שהמוח חשב קצת הוא מצא שני פתרונות, אחד הולך בשיטה של : No Guts No Glory.

אז נתחיל מהכל אל הכבד...

מה שאתה יכול לעשות זה לשייף את הסינק בצורה של המסגרת/טבעת איזה שתקרא לזה, ואז תוקל לקבל יותר לחץ (יותר AS3 לא יהיה טוב כי זה לא יעיבר את החום וזה יהיה אף גרוע יותר מהמצב הקודם תחשוב על זה).

אז לשייף את הבסיס של הוולקנו 7+ בצורת הליבה.. זה בלתי אפשרי עם הכלים והמזן שברשותי.

מכיוון שיש על פני המעבד גם טרנזיסטורים שיהוו בעיה, ואז גם כל מפלס ההיטסינק ירד מטה ויהווה בעיה עם שאר הרכיבים באזור הכטריס, אם שמת לב הצלעות האלה בכסות חלק נכבד מהכרטיס.

ונעבור לאפשרות השניה המסובכת והמסוכנת יותר אך אני מאמין, והיא הולכת ככה, אני רואה לפי התמונה שהמסגרת הזאת מודבקת, בטח באפוקסי, אז אני מאמין שהיא לא אמורה להוות סיכון במידה והיא תוסר (בעדינות אבל) תנסה אולי לשים שם איזה חומר שירכך את זה, אלכוהול/ מסיר לק מציפורניים, או דברים מהסוג הזה...

בהצלחה 8)

אפשרות הרבה פחות מסובכת..

אך אם היית קורא בקפידה היית רואה שניסיתי אותה כבר.. והיא מסוכנת מידי.

אני חשבתי לכיוון של Spacer מכסף טהור או נחושת בעובי של דף נייר.. רק השאלה כיצד משיגים כזה דבר?

או.. חומר טרמי צמיגי כגון ננו טרם שנאמר לי ע"פ קובי וכמרים כי הוא בעל מרקם צמיגי למדי.. או שימוש בפד טרמי איכותי במיוחד...

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פשוט התעללות, אני בקרוב גם קונה את הכרטיס (או נחכה ל- ואולי גם למעבדי ה-64BIT של AMD), ואני בחיים לא הייתי עושה את זה לכרטיס שעולה כל-כך הרבה, צריך להיות מטורף כדי לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילה שאתה מחפש היא בעל יוזמה ולא מטורף,ושאני הייתי צריך רצועות כסף בשביל לשים התחת לHS של הלידטק שלי פשוט ביקשתי מהמורה לכימיה שלי...

אם אין מורה לכימיה אז תמיד אפשר לחפש בדפי זהב(כמו שאני עשיתי שהייתי זקוק לפלדה והאלומיניום למארז Home Made שלי(שעדיין לא מוכן)) את הכתובת של חרש המתכת הקרוב לביתך.

ותתחדש אורי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נתחיל מהכל אל הכבד...

אז לשייף את הבסיס של הוולקנו 7+ בצורת הליבה.. זה בלתי אפשרי עם הכלים והמזן שברשותי.

מכיוון שיש על פני המעבד גם טרנזיסטורים שיהוו בעיה, ואז גם כל מפלס ההיטסינק ירד מטה ויהווה בעיה עם שאר הרכיבים באזור הכטריס, אם שמת לב הצלעות האלה בכסות חלק נכבד מהכרטיס.

מה שהתוונתי זה שאתה תעשה שיוף בצורת הטבעת בבסיס הסינק, וככה שהטבעת תיכנס לתוך הסינק, מאין זכר ונקבה, וזאת תהיה שכבה דקה, לא שקע רציני, ואני לא רואה שום בעיה עם הטרנזיסטורים והרכיבים שנמצאים בבסיב בליבה, כי ה DIE בולט בגובה וככה אתה לא נוגע בהם., מבין ?

בהצלחה 8)

אפשרות הרבה פחות מסובכת..

אך אם היית קורא בקפידה היית רואה שניסיתי אותה כבר.. והיא מסוכנת מידי.

[/quote

קראתי בקפידה שאת מה שכתבת, פשוט אני חושב שלא ניסת בדרך הנכונה, אני חושב שהרעיון טוב רק צריך למצוא את הדרך הנכונה לעשות זאת, וחוץ מזה, למה שלא תשייף קצת את הטבעת ?

אני חשבתי לכיוון של Spacer מכסף טהור או נחושת בעובי של דף נייר.. רק השאלה כיצד משיגים כזה דבר?

או.. חומר טרמי צמיגי כגון ננו טרם שנאמר לי ע"פ קובי וכמרים כי הוא בעל מרקם צמיגי למדי.. או שימוש בפד טרמי איכותי במיוחד...

מה דעתכם?

כמו ש LumberJeck_Jim אמר, תפנה לספק מתכות, אני מכיר אחד באזור (לא באזור אלה העיר אזור) שיתן לך למצוא שאריות, כי הם לא מוכרים גדלים כאלה ואז זה גם לא עולה כסף, הם נמצאים ברחוב השקמה 21 באזור כמו שאמרתי.

נקראים הספקת מתכת וניתן לפנות אליהם בטלפון 03-5586161.

לגבי החומר הטרמי לא ממש נראה לי, אין על AS 3 !

וגם הפד הטרמי זה רעיון גרוע, הם לא מולכיכים משהו בכלל...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרעיון.. בערך,

עופר (maphisto) אותו בחור המנהל בצורה קפדנית ואחראית כל כך את הפורום הנהדר הזהכרגע עזב את ביתי,

דיברנו .. דיסקסנו והחלטנו, לתלוש סנפיר נחושת דקיק מ-SK6 (קובי! תחזיר לי את ה-SK6 שלי..!).. לשיפו כמה שאפשר על נייר שיוף מים 1500.. שיקנה לו גם גימור ראי (: .

ולהניח אותו כך שהוא יהווה המקשר בין הצלעות לליבה.. ומעצם הדקיקות (מצב ההתחלתי (לפי שיוף) של סנפיר הינו חצי מ"מ) של הנחושת והרכות שלה.. בעצם ימחצו .. ויצרו מגע ומעבר טרמי טוב.

התוכניות הבאות הן לארגן נחמד לשבבי הזיכרון האחוריים ולחבר חיישן טמפ' לאחורי ה-GPU.

עד אז.. יקח לי עוד כמה ימים ובינתיים ..תמונות,

הכרטיס במלוא הדרו,

Pb280078.jpg

המערכת שלי,

Pb280092.jpg

עוד תמונה של המערכת,

Pb280074.jpg

המאוורר של מתחת לכרטיס,

Pb280102.jpg

כאן אתם רואים את ה-120מ"מ בתחתית המארז המכניס אוויר קר פנימה.. היישר אל המאוורר של אשר זורק על הכרטיס אוויר קריר,

Pb280097.jpg

להנאתכם,

אני אשמח לקבל תגובות והצעות נוספות..

נ.ב תודה רבה לעופר (maphisto) וליוסי (iiB) על הצילום והאירוח (בהתאמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לך בהצלחה ושתקבע שיאים חדשים.

אבל למה אתה צריך לעשות OC לכרטיס מסך שכל המשחקים עובדים בו חלק והוא תומך בdx9

בהצלחה......

קודם כל.. תודה לכולכם חברים,

ועכשיו אגיב..

אם תבדוק במפרט המערכת שלי תוכל לגלות כי יש לי צוואר בקבוק משמעותי אשר גורם לו המעבד והזיכרונות..

מה שגורם לירידה משמעותית בביצועים בתלת-מימד, לכן אני מנסה לסחוט כל פריים אפשרי מהכרטיס.. וגם כמובן בישביל הכיף.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב תותח חוץ מהמעבד וזכרונות ה-SDRAM.

הסתכלתי על המפרט שלך וראיתי שיש לך מסך IIYAMA 454 שזה ה-19 הכי טוב שלהם, וראיתי שיש לך גם ATP5,

למה אתה לא משקיע גם במעבד ובזיכרונות? הכרטיס לא מנוצל בכלל, אתה מתכוון מתישהו להחליף מעבד + לוח + זיכרון?

ואז באמת יש לך מחשב הכי טוב שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...