טיזר קטן - תראו מה אנחנו עושים בשבילכם ! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיזר קטן - תראו מה אנחנו עושים בשבילכם !

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפנטיום 3 שלי מסוגל להרבה כאשר הוא רץ ב-1333.

הבעיה תמונה בזכרון, אני צריך לשים את ידיים על זכרונות SD- Cas2 PC150 איכותיים.

אז אם למישהו יש איזה hint לגבי זה, אני אשמח לשמוע.

מצאתי בפלונטר משהו איכותי ביותר, הנה גאה להציג בפניך:

256 MB SDRAM 133Mhz memory - XMS 150 - CAS 2

במחיר של 392 ש"ח, מחיר שווה לכל נפש אם אתה שואל אותי, אז אם אתה באמת מעוניין הנה לך, בהצלחה. ;)

תודה רבה אבל,

אינ מחפש אפשרות להחליף, או לקנות יד שנייה.

קח בחשבון שהיום זו שחיטה לקנות SD- חדש..

לגבי מים,

ובכן בגלל אילוצי תקציב .. וזמן בשנה הקרובה לא אצליח להוציא לפועל את הקירור מים שתכננתי בעבר, אבל התוכניות שמורות לי איכנשהו במגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אם אתם רוצים אני עומד לסיים מערכת מים בהכנה ביבתית עם רדיאטור מפלצתי (19X15X5) ומשאבה עצבנית של מכונת כביסה, בקרוב מאד אני משיג בלוק, ואז יהיהאפשר לעשות ניסוי קטן על הרדאון 9700 PRO שלך, זה יהיה נחמד :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעות חבר'ה, אבל קירור מים כפי שהסברתי לא נמצא בכיוון כרגע.

אבל אני בטוח כי נמצא יבואן אשר יסכים לתת לנו להעביר את הכטריס שלו השבחה ותוצאות בקירור מים.

ולענייננו אנו,

מצאתי היום סופית את הסיבה לביצועי האוברקלוקינג הפושרים עד מאוד, האכזבה נגרמת בעקבות טבעת ההגנה מסביב לליבה המעבד הגרפי.

אותה טבעת מתכת אשר אמורה להגן על הליבה העדינה משבירה או נזק כלשהו אך על מנת לבצע זאת היא מובהת כמהה מעל פני הליבה.

מה שמחייב את יצרני הכרטיסים (או משווקיהם..) לצרף בין צלעות הקירור לליבה פד טרמי עבה יחסית אשר מקשר ביניהם.

עכשיו לבעייתנו, אני עשיתי שימוש הארקטיק סילבר 3.. אשר מאבד את יעילותו כאשר לא מופעל עליו לחץ.. מה שגרם להעברת חום פושרת ביותר..

כרגע הפתרון היחידי הוא להוסיף עוד ארקטיק סילבר בכדי לשפר את המגע מכיוון שהוולקנו שבע לחוץ ומהודק חזק מספיק ומוצמד לטבעת.

ניסיתי להסיר את הטבעת אך התהליך נראה מסוכן כבר בשלב כלשהו ונאלצתי לסגת..

יש לכם רעיונות חבר'ה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ

פעם ראיתי מישהו עושה היטסינק לזכרונות ממטבעות מכסף אם אני לא טועה...

אפשר לשכלל את זה... למלא במתכת ועל המתכת לשים AS ועליה ההיטסינק

למרות שלא הייתי מציע לעשות את זה לראדון דנדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב שהם עושים כאן?

לוקחים רדאון 9700 שעולה 2000 שקל ומתעללים בו פיזית נפשית גופנית ואני לא יודע מה עוד.

בכל זאת, אורי, אפשר לשייף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים להוריד את השכבה של הפד הטרמי, אז תזהרו, תזהרו ותזהרו.

כי בפורומים של 3dgameman.com היה מישהו שניסה להוריד אותם, ובכך הרס את הראדון שלו.

לא ממש נעים להרוס כרטיס ב2000 שקל. ::)

לדעתי לא שווה לקחת את הסיכון הזה. כי רוב האחוזים הוא שתהרוס את הכרטיס במקום להוציא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין תא הבעיה בה נתקלתי הנה, תנסו את הפרויקט הבא.

r300wc021.jpg

ציטוט:

The VPU on Radeon 9700 cards is similar to the look of an CPU having an exposed with no heat spreader. ATI decided to fit a metal ring around the edge so as to locate the default heatsink squarely with the and help prevent damage. When removing the standard heatsink there is a thin thermal tape that makes up a very slight gap between heatsink and . With the VPU block I wanted to use Artic Silver Thermal paste as a heat transfer medium but using it to fill a gap is bad practice and would ultimately lead to poor temperatures. Not wanting to remove the supporting ring I simply milled a slight step around the edge of the waterblock base so it would avoid contact with the outer ring.

הפתרון שםה מצאו לא מעשי במחינתי עם הוולקנו, למישהו יש רעיונות נוספים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים להוריד את השכבה של הפד הטרמי, אז תזהרו, תזהרו ותזהרו.

כי בפורומים של 3dgameman.com היה מישהו שניסה להוריד אותם, ובכך הרס את הראדון שלו.

לא ממש נעים להרוס כרטיס ב2000 שקל. ::)

לדעתי לא שווה לקחת את הסיכון הזה. כי רוב האחוזים הם שתהרוס את הכרטיס במקום להוציא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...