מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

מעבד : INTEL CORE 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ₪ 1796

מאווררים למעבד- SCYTHE : SCYTHE NINJA PLUS REB.2 - 6 HEAT PIPES CPU COOLER ₪ 269

לוח אם : ASUS P5B DELUXE ₪ 1191

זיכרון : SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) DDR2 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ₪ 1793

דיסק קשיח : MAXTOR DIAMONDMAX 10 250GB 16MB SATA2 3.0 7200 RPM - 6V250F0 - NCQ - ATA 150 - RoHS ₪ 457

כרטיס מסך : SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950PRO 256MB DDR3 DUAL DVI VIVO TV/O - RETAIL ₪ 1218

קירור כ. מסך- ZALMAN : ZALMAN VF900-CU LED ₪ 236

מארז : P180-B ANODIZED ALUMINIUM SUPER MID TOWER CASE w/o PSU ₪ 993

ספק כוח : ENERMAX LIBERTY 620W - ELT620AWT ₪ 948

כונני דיסקטים : SONY 3.5 FLOPPY DISD DRIVE ₪ 41

צורב : LG DVDRW GSA-H20L DOUBLE LAYERED X16 - LIGHT SCRIBE - RETAIL ₪ 279

מסך : LG LCD 20" L204WT 5ms ₪ 2084

שמע אחי, זה בערך המפרט שאני לוקח,

[רק שאני לוקח את הקורסייר 620 שעולה 1,050 שיש להם אך לא באתר + 3D AURORA 570 + מנועה את ה - Tuniq Tower]

גם אני מאיזור המרכז [רמת גן] ו - IQPC עושים משלוחים, מעבר לזה יש להם מכוניות שעוברות באיזור המרכז כך שאם ישנה בעייה אז לא תהייה בעייה של מרחק ואתה לא תצטרך ליסוע עד אשדוד.

לפי דעתי זה המפרט המושלם לשיקולים שלך !!

*כרטיס מסך במחיר מעולה שנותן לך תמורה הולמת ויחזיק מעמד ללא ספק את השנה עד שהשוק יעבוד כמעט לחלוטין ל - DX10 ואז תוכל לשדרג לכטיס high end.

*זיכרונות בין הטובים בשוק הנוכחי + לאפשרות שתרצה לעשות OC אלה הזכרונות בשבילך ... + קירור מצויין למעבד ולכרטיס מסך אם גם להם תרצה לעשות OC.

*מסך מצויין, 20 אינץ' של עם צג עדיף בהרבה ו - 6.7 מליון צבעים לעומת 6.2 ב - CMV שזה ללא ספק עדיף על השני אינץ' ועוד בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי המינימום למערכת כזאת הוא x1950pro 256 הוא בטח ירצה לשחק במשחקים הכי כבדים

וברזולוציות גבוהות אז עדיף טיפה להשקיע עוד 300-400 ש"ח(מ7600GT) ולשדרג לx1950pro

[glow=red,2,300]עריכה[/glow]

הכל נראה טוב ויפה עד שאתה מגיע למחיר המחשב ומגלה שהוא עולה 11305 ש"ח

לא ישאר לפותח התראד כסף לdx10....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם תסביר את זה...

מה שאני מנסה להגיד לך, שמערך CF\SLI סתם יעלה הרבה כסף, ולא בהכרח יהיה יותר טוב מכרטיס אחד שתקנה במחיר של מערך הCF...

אם אני לא טועה, תקנו אותי אם אני טועה, 8800GTX לוקח מערך CF של X1950XTX.

עריכה:

Fungus Funk, המפרט שלך יוצא 11305 ש"ח, איפה נשאר לו בדיוק כסף לשדרג לDX10 בעוד כמה חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל נראה טוב ויפה עד שאתה מגיע למחיר המחשב ומגלה שהוא עולה 11305 ש"ח

לא ישאר לפותח התראד כסף לdx10....

זאת בהנחה שפותח הת'ארד תיכנן לשים את כל הסכום עכשיו ואז הוא גם יכול לעלות ל - 19XT 256MB

אם זה קריטי אז צריך לרדת לסביבות ה 10K +- ואז הוא יוכל לרדת במעבד ל - E63/64 בזיכרונות לזכרונות הפחות טובים מאותה סדרה,

ואם הוא לא מתכנן OC גם להוריד את הקירורים ... ולרדת במארז. כל זאת לפי שיקוליו וצרכיו.

הוא עדיין יקבל מחשב סוס ברמות ... אך אני לפחות הייתי נשאר עם המפרט הראשון שהצעתי ובעוד שנה משדרג ל - DX10 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בדקתי עכשיו מפרט ב- IQPC ואין מצב עכשיו ל - 8800GTX, אני אקנה DX10 בעוד שנה וכרגע "אסתפק" ב- X1950XTX...

טוב, המח שלי התבשל כבר מכל האתרים של חנויות המחשבים ואני חייב ללכת לנוח קצת כי אני גם לא מרגיש כ"כ טוב, אז אני אחזור מחר, אני אשמח לראות עוד תגובות ואני אתייחס לכולן ברצינות, סה"כ מדובר כאן בהשקעה חד-פעמית של לא מעט כסף וכל הודעה גורמת לי לשקול דברים מחדש.

תודה רבה

עודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בדקתי עכשיו מפרט ב- IQPC ואין מצב עכשיו ל - 8800GTX, אני אקנה DX10 בעוד שנה וכרגע "אסתפק" ב- X1950XTX...

טוב, המח שלי התבשל כבר מכל האתרים של חנויות המחשבים ואני חייב ללכת לנוח קצת כי אני גם לא מרגיש כ"כ טוב, אז אני אחזור מחר, אני אשמח לראות עוד תגובות ואני אתייחס לכולן ברצינות, סה"כ מדובר כאן בהשקעה חד-פעמית של לא מעט כסף וכל הודעה גורמת לי לשקול דברים מחדש.

תודה רבה

עודד

לא מבין מה הבעיה שלך לקנות DX10 בתקציב שכזה? אני לא מבין, מה אתה בכח רוצה להוציא 2500 שקל ושנה הבאה עוד 3000 שקל? באמת שאני לא מבין.

"טוב, בדקתי עכשיו מפרט ב- IQPC ואין מצב עכשיו ל - 8800GTX", תוכל להסביר למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה שלך לקנות DX10 בתקציב שכזה? אני לא מבין, מה אתה בכח רוצה להוציא 2500 שקל ושנה הבאה עוד 3000 שקל? באמת שאני לא מבין.

"טוב, בדקתי עכשיו מפרט ב- IQPC ואין מצב עכשיו ל - 8800GTX", תוכל להסביר למה?

כי זה כרטיס מסך של , זה חונק לי את כל התקציב כי אני צריך גם מסך שעולה 2300 ואני רוצה מארז שעולה בערך 900 ש"ח... אז זה בעייתי, אני לא מצליח להכניס אותו לתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחי

קודם כל הכל סבבה והכל עיניין של $$$ בסופו של דבר

אני הייתי יורד מהמארז הזה כי הוא לא מצדיק את המחיר שלו והייתי הולך במקום על אחד מדגמי ה ?Thermaltake Armor Jr

?Thermaltake Armor Jr VC3000BWS? או את ?Thermaltake Armor Jr VC3000SWA?

זה יחסוך לך כמה שקלים שתזרוק לפח...

בקשר לכרטיס מסך הוא אבל במחירים כאלה הייתי מחכה ל כרטיסי DX10

ואם לא חבל להשקיע ואז לשדרג (חבל על הכסף)

והעיקר להמשיך לשחק !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה כרטיס מסך של , זה חונק לי את כל התקציב כי אני צריך גם מסך שעולה 2300 ואני רוצה מארז שעולה בערך 900 ש"ח... אז זה בעייתי, אני לא מצליח להכניס אותו לתקציב...

במפרט שלי ישך גם מסך 20 אינצ' איכותי של , וישך מארז אלומיניום של גיגהבייט, מארז מצויין לדעתי.

איזה מארז אתה צריך ב-900 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט שלי ישך גם מסך 20 אינצ' איכותי של , וישך מארז אלומיניום של גיגהבייט, מארז מצויין לדעתי.

איזה מארז אתה צריך ב-900 שקל?

שוב- המפרט שלך אחלה, לגבי המסך אני מוסיף 200 ומשהו ש"ח ויש לי עוד2 אינץ' על ה- CMV מ- KSP שהוא אחלה מסך, ראיתי בעצמי! לגבי המארז יש לי בעיה, אני חייב לאהוב את איך שהמארז שלי נראה, זה נורא חשוב לי! היחידים שאהבתי זה ה- TT SHARK , TT KANDALF , 3D AURORO 570 , אבל הם מייקרים את הקנייה ואז צריך לקצץ, ובגלל שאמרו לי פה כבר אנשים שאין לי מה לעשות כרגע עם כרטיס DX10 וחבל על הכסף, חשבתי לקחת את ה- X1950XTX שלפי מה שהבנתי הוא מעולה והוא יריץ לי את כל המשחקים שקיימים כיום, ועוד שנה באמת שאני אשבור את הראש במידה ואני אצטרך כרטיס חדש... ה- X1950XTX עולה בערך 2500 ב- KSP , המחיר לא מעודכן באתר, עדיין רשום שם 2890 אבל הייתי אצלם וזה היה 2500 ומשהו... לא זוכר מדויק, אולי 2590... מה אתה אומר חיליק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...