מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 13 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

ההבדל בין הXT וXTX בעיקר בזיכרון אבל מבחינת ביצועים הם מאוד מזעריים. אההה יש גם הבדל גדול אחד אלף שקל.

יש כאלה שאומרים שהDELL יותר טוב ויש כאלה שאומרים שהNEC יותר טוב.

ם אתה מחפש מארז ממש אייכותי קח את LIAN LI -A10 אבל זה כבר חריגה דיי גדולה. הכי זול שמצאתי אותו היה ב1300 שקל.

בכל מקרה אין ספק שיש לך חתיכת מחשב. :xyxthumbs: תתחדש ;)

דרך אגב תיקרא על OC בפורום של וקירור זה דיי פשוט ותוכל להגיע בכיף ל 3GHZ ועם טיפה ניסיון גם ל 3.5GHZ עם המערכת הזו מה שכן תיקח למעבד.

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6138

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון אבל אני מאמין שעוד חצי שנה שנה. הוא יוכל להרשות לעצמו לקנות כרטיס DX10. ואז זה באמת יהיה שווה את הכסף.

וזה עדיף מלהתפשר על כל שאר החלקים רק כדי להכניס את הGTS. תזכור שהתקציב בפועל הוא 9 כי 3 הלכו למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט סופי(ככה אני מקווה...)

מskypc

פריטים מק"ט תיאור הפריט סכום ביניים

18425

לוח אם ASUS P5B Deluxe/WiFi-AP

מחיר לפריט - 1,206.00 ¤

1,206.00 ¤

ELT500AWT

ספק כח Enermax Liberty 500W שלוש שנות אחריות

מחיר לפריט - 701.00 ¤

701.00 ¤

6600

מעבד Intel Core 2 Duo E6600 Box

מחיר לפריט - 1,800.00 ¤

1,800.00 ¤

250ks

דיסק קשיח Westren Digital WD2500KS 250GB

מחיר לפריט - 439.00 ¤

439.00 ¤

gv316

כרטיס מסך GeCube X1950Pro 512MB GDDR3

מחיר לפריט - 1,400.00 ¤

1,400.00 ¤

4167B

צורב LG GSA-H10A DVD±R/RW X16

מחיר לפריט - 191.00 ¤

* צבע שחור

191.00 ¤

סיכום הזמנה

סכום ביניים : 5,737.00 ¤

+זכרונות שמתאימים לOC http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6033 ב1400 ש"ח

+מארז ומסךמksp

מארזים? כמות

מחיר סה"כ

Kandalf VA9000BWS 1

1050

1050

מסכים? Chi Mei כמות

מחיר סה"כ

CMV T38D 20'' LCD 8ms DVI 1

1590

1590

סה"כ

2640

ס"כ 9777 ש"ח מה שרצית וזה הכי מתאים בשבילך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אל תקנה עדיין יש לי כל מיני דברים להגיד על חלק ממה שאמרו לך.. פשוט כרגע אני אמור לצאת מהבית אז אין לי זמן להגיב כשאני יחזור אני כבר יתקן כמה דברים שאמרו לך.. ונגיע למפרט סופי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, מישהו אמר לי שאם אני אקח את ה- E6400 עם ה- 8800GTX אז יהיה לי "צוואר בקבוק" מה שנקרא... יעני הכרטיס יחנוק את המעבד, האםזה בולשיט? או שיש משהו בדבריו? או שאם אתה מתכנן OC אז זה לא משנה בכלל....

http://www.guru3d.com/article/Videocards/391/23/

תראה פה אכן מתחילים להגביל את כרטיסי המסך.. שים לב אבל שככל שהרזולוציה עולה כך גם ההבדל בין המעבדים במשחקים קטן..

יש גם הסבר לכל הקטע הזה למה מתחילים להגביל אבל זה די ארוך..

על 800 לא הייתי מוותר - OC לקונרו זה MUST וזה קל יחסית... ומשתלם מאוד בעתיד

על 800 אל תוותר אם אתה עושה OC אם אתה לא עושה OC כמו שאמרת לפני תיקח 677MHZ.. ובכלל הוא יעבוד לך במהירות 533MHZ סתם שתדע ולא ב 667MHZאם לא עושים OC.. אבל כמ ושאמרו הOC בקונור מצויין ומגיעים איתו לעוצמות חזקות במיוחד..

מסך - בשום פנים ואופן לא הייתי הולך על ה - CMV בתקציב כזה... חפש משהו יותר טוב - בפורום מסכים

גם אני חשבתי פעם כמוך כי זאת חברה לא מוכרת אבל מסתבר שזה מסך פצצה שגם בנתונים שלו ממש טוב וגם ניראה ממש טוב..

בעיקרון עדיף עליו הLG L204WT אבל אם אין בחנות תיקח את הCMV גם הוא מצויין

כרטיס מסך - אני בדילמה: אני בטוח שאנשים פה מבינים בזה וידעו להגיד מי מהם עדיף...

או X1950pro ב - 1200 שקל (ב KSP יש גרסת אקסטרים של ב - 1300 בערך אז אפשר גם לקנות שם )

http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=2166

או 7900GS ב - 1100 שקל

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=PX7900GS-256&affiliate=zap

X1950PRO עדיף על ה7900GS ב15% אבל בOC ה7900GS מגיע לרמה של הX1950PRO אתה לא מתכנן OC לכן תיקח את ה1950PRO..

לגבי מסך:

החלק הכי חשוב במחשב - ללא ספק!!! שווה להשקיע - ובתקציב כמו שלך הייתי שם לפחות 3000 על מסך

אני דווקא הייתי הולך על הCMV וחוסך לדור הבא של המסכים מסכי הלייזר שיעלו הרבה פחות ויתנו ביצועים הרבה יותר טובים..

למידע תראה פה.. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3314022,00.html

לדעתי 8 מילישניות זה מספיק למשחקים - לא תרגיש שום מריחה...

מחזק..

>אני לא ממש שחקן, אני בשאיפה של להיות אחד כזה, פשוט אין כ"כ מה לשחק עם המחשב הנוכחי

אל תדאג אחי ברגע שתתחיל לשחק לא תפסיק :silly: ותמיד תוכל להוריד משחקים באינטרנט.. ממליץ על המשחק world of warcraft אפשר לשחק בלי תשלום.. קצת מסובך להתקין את הפאצים והכל אבל זה המשחק הכי פצצה שיש.. לפחות לדעתי.. :smile1:

>שמעת משהו רע עליו? כי אני לא....

יש משהו אחד שאומרים שיוצא מלמטה כזה טיפה אור שמפריעה קצת או משהו כזה לא בדיוק הבנתי..

מעל 400W תיקח קרוסייאר בשום פנים ואופן לא ליברטי

בעיקרון הקרוסאיר ספק ממש פצצה.. אבל הוא לא יעזור במקרה שלו.. כבר יהיה עדיף לו לקחת את הליברטי 400W ולא את הקרוסאיר 520W כי לשניהם ישאר 18A לכרטיס מסך.. בגלל זה בחרתי את הליברטי 500W שעדיף למקרה שלו על הקורסאיר 520W כי לו ישאר 20A לכרטיס מסך.. עוד 2A משמעותיים.. ולכן במקרה הזה הליברטי 500W יהיה עדיף..

ולגבי הרזולוציות - המסך שאני אקנה יהיה 1050*1680 בטוח, ואני אעדיף לשחק ברזולוציה המקסימלית של המשחקים אם תהיה אפשרות...

ברזולוציה כזאת לא בטוח שתוכל לשחק בכל משחק עם ה1950PRO יהיו משחקים שתצטרך להוריד רזולוציה.. בעיקרון אם מורידים רזולוציה זה מכער את התמונה אבל להוריד רק ברזולוציה אחת זה יראה עוד סבבה..

ולגבי המסך - שוב אני אשאל, יש מצב לשחק ברזולוציה שמעל לרזולוציה של המסך עצמו? בהנחה שהכרטיס מסך מגיע לרזולוציות מטורפות בהרבה...?

לא אי אפשר לשחק ברזולוציה מעל הרזלוציה של המסך.. ברגע שתשים רזולוציה מעל הרזולוציה שהמסך תומך תיראה מסך שחור במחשב אפילו שהכרטיס מסך תומך..

אבל בזה אני לא בטוח.. וגם אם אני טועה ואפשר כמו שאמרו לך זה לא ישפר את האיכות רק יגרע ממנה.. חוץ מיזה שאתה צריך כרטיס ממש ממש חזק כדי לשחק ברזוליות מעל 1680*1050 אפילו ברזולוציה כזאת יהיו משחקים שלא תוכל לשחק ותצטרך להוריד רזולוציה כמו שאמרתי למעלה..

בגלל שאני לא אוהב להגביל את עצמי - אז כן! אני מחליט בזאת על OC בעתיד! (לא עכשיו, אין לי כח עכשיו)

עם הקונור תוכל לעשות OC מצויין ישאר לך 10A לעשות לו OC זה אומר עד מהירות 3000 למעבד אתה יכול או לקחת E6400 ולעשות OC יותר קטן ולהגיע ל3000 או לקחת E6300 ולעשות OC יותר גדול ולהגיע לאותה מהירות.. תיקח מהירות 800MHZ.. ולא תהייה חייב אולי מיוחד למעבד ותוכל להישאר עם הקירור הרגיל.. ולוח אם יספיק לך 965P-S3 בשביל כזה OC לא צריך את הP5B DLX

אם היית לוקח את הקרוסאיר 520W יכלת להגיע למהירות מעבד 4000 אבל אז צריך מיוחד ולעשות OC לזיכורנות אז צריך זיכורנות מומהרים טובים

ובשביל OC האלה שאמרתי לך עכשיו תצטרך בכל המקרים עידכון ביוס לעשות ללוח אם.. רק שתדע שכל העסק הזה יכול להיות גם מסוכן ואתה יכול להרוס את הלוח בעידכון ביוס או להרוס את המעבד בOC.. אבל בד"כ זה לא קורה..

ושוב: מאיפה אני מביא ספק קורסייר?

נועה..

שים לב שאם תקנה P5B DLX שלא לקחת את הP5W הוא לא כדאי..

לדעתי עדיף יותר את הגיגהבייט 965P-S3 (לאDS3) בגלל שהוא זול הרבה הרב היותר ומגיע לבאס בOC ממש גבוה שבמילא אתה לא תעבור אותו..

ככה שהוא יספיק לך בהחלט.. אם תצטרך CF אז תיקח את הP5B DLX אחרת לדעתי אין טעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/article/Videocards/391/23/

תראה פה אכן מתחילים להגביל את כרטיסי המסך.. שים לב אבל שככל שהרזולוציה עולה כך גם ההבדל בין המעבדים במשחקים קטן..

יש גם הסבר לכל הקטע הזה למה מעבדים מתחילים להגביל אבל זה די ארוך..על 800 אל תוותר אם אתה עושה OC אם אתה לא עושה OC כמו שאמרת לפני תיקח 677MHZ.. ובכלל הוא יעבוד לך במהירות 533MHZ סתם שתדע ולא ב 667MHZאם לא עושים OC.. אבל כמ ושאמרו הOC בקונור מצויין ומגיעים איתו לעוצמות חזקות במיוחד..

גם אני חשבתי פעם כמוך כי זאת חברה לא מוכרת אבל מסתבר שזה מסך פצצה שגם בנתונים שלו ממש טוב וגם ניראה ממש טוב..

בעיקרון עדיף עליו הLG L204WT אבל אם אין בחנות תיקח את הCMV גם הוא מצוייןX1950PRO עדיף על ה7900GS ב15% אבל בOC ה7900GS מגיע לרמה של הX1950PRO אתה לא מתכנן OC לכן תיקח את ה1950PRO..אני דווקא הייתי הולך על הCMV וחוסך לדור הבא של המסכים מסכי הלייזר שיעלו הרבה פחות ויתנו ביצועים הרבה יותר טובים..

למידע תראה פה.. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3314022,00.html

מחזק..אל תדאג אחי ברגע שתתחיל לשחק לא תפסיק :silly: ותמיד תוכל להוריד משחקים באינטרנט.. ממליץ על המשחק world of warcraft אפשר לשחק בלי תשלום.. קצת מסובך להתקין את הפאצים והכל אבל זה המשחק הכי פצצה שיש.. לפחות לדעתי.. :smile1:יש משהו אחד שאומרים שיוצא מלמטה כזה טיפה אור שמפריעה קצת או משהו כזה לא בדיוק הבנתי..בעיקרון הקרוסאיר ספק ממש פצצה.. אבל הוא לא יעזור במקרה שלו.. כבר יהיה עדיף לו לקחת את הליברטי 400W ולא את הקרוסאיר 520W כי לשניהם ישאר 18A לכרטיס מסך.. בגלל זה בחרתי את הליברטי 500W שעדיף למקרה שלו על הקורסאיר 520W כי לו ישאר 20A לכרטיס מסך.. עוד 2A משמעותיים.. ולכן במקרה הזה הליברטי 500W יהיה עדיף..

ברזולוציה כזאת לא בטוח שתוכל לשחק בכל משחק עם ה1950PRO יהיו משחקים שתצטרך להוריד רזולוציה.. בעיקרון אם מורידים רזולוציה זה מכער את התמונה אבל להוריד רק ברזולוציה אחת זה יראה עוד סבבה.. לא אי אפשר לשחק ברזולוציה מעל הרזלוציה של המסך.. ברגע שתשים רזולוציה מעל הרזולוציה שהמסך תומך תיראה מסך שחור במחשב אפילו שהכרטיס מסך תומך..

אבל בזה אני לא בטוח.. וגם אם אני טועה ואפשר כמו שאמרו לך זה לא ישפר את האיכות רק יגרע ממנה.. חוץ מיזה שאתה צריך כרטיס ממש ממש חזק כדי לשחק ברזוליות מעל 1680*1050 אפילו ברזולוציה כזאת יהיו משחקים שלא תוכל לשחק ותצטרך להוריד רזולוציה כמו שאמרתי למעלה..עם הקונור תוכל לעשות OC מצויין ישאר לך 10A לעשות לו OC זה אומר עד מהירות 3000 למעבד אתה יכול או לקחת E6400 ולעשות OC יותר קטן ולהגיע ל3000 או לקחת E6300 ולעשות OC יותר גדול ולהגיע לאותה מהירות.. תיקח מהירות 800MHZ.. ולא תהייה חייב אולי מיוחד למעבד ותוכל להישאר עם הקירור הרגיל.. ולוח אם יספיק לך 965P-S3 בשביל כזה OC לא צריך את הP5B DLX

אם היית לוקח את הקרוסאיר 520W יכלת להגיע למהירות מעבד 4000 אבל אז צריך מיוחד ולעשות OC לזיכורנות אז צריך זיכורנות מומהרים טובים

ובשביל OC האלה שאמרתי לך עכשיו תצטרך בכל המקרים עידכון ביוס לעשות ללוח אם.. רק שתדע שכל העסק הזה יכול להיות גם מסוכן ואתה יכול להרוס את הלוח בעידכון ביוס או להרוס את המעבד בOC.. אבל בד"כ זה לא קורה..נועה..

שים לב שאם תקנה P5B DLX שלא לקחת את הP5W הוא לא כדאי..

לדעתי עדיף יותר את הגיגהבייט 965P-S3 (לאDS3) בגלל שהוא זול הרבה הרב היותר ומגיע לבאס בOC ממש גבוה שבמילא אתה לא תעבור אותו..

ככה שהוא יספיק לך בהחלט.. אם תצטרך CF אז תיקח את הP5B DLX אחרת לדעתי אין טעם..

ציטטתי את הודעתך פרגולה, אך קודם רציתי להגיד תודה ל THAOG על המידע שבהודעה האחרונה, ורציתי להגיד לחיליק שזה לא גומר לי את הכסף, כי זה כסף שאני מוכן להשקיע עכשיו, עוד חצי שנה ואולי שנה אני כבר אתחשבן עם עצמי על כרטיס חדש... תודה בכל אופן על העצה.

ונעבור למה שכתבת פרגולה, לעניין! באמת תודה על התגובה המושקעת, אני בטוח שישבת עליה לא מעט וממש תודה!

טוב, מאיפה להתחיל...

אז הבנתי ממך את הדברים הבאים:

1. לקחת את ה- E6600 ולא את ה- E6400 , נכון?

2. 800

3. אני ממש שמח שחיזקת אותי במסך ה- CMV כי כבר כמעט סגרתי היום על ה- NEC למרות שהתבאסתי על הגודל והמחיר (שוב, למרות שאני יודע שיש תמורה בעד האגרה) וגם אני שמעתי על הקטע הזה שכשהמסך שחור אז רואים קצת אור מלמטה ולמעלה - לא קריטי, שווה את המחיר ובהחלט בתקציב!

4. כרטיס מסך, בניגוד למה שאמרת, המינימום שבמינימום שאני לוקח זה ה- X1950XT שגם עליו אני לא סגור אבל אני "מתפשר" לבינתיים.

5. לגבי המשחק - WORLD OF WARCRAFT , שמעתי עליו מזמן אבל אף פעם לא ידעתי באמת איך הוא מתנהל, אחרי שראיתי את הפרק של SOUTHPARK שכולו מדבר רק על המשחק, ממש התלהבתי והחלטתי שאני רוצה להתחיל למרות שאני ממש מפחד כי שמעתי על אנשים שזה הרס להם את החיים או יותר נכון השתלט להם על החיים...

6. לגבי הספק, הבנתי שלא אנרמקס אחרי בלגאנים שעשו כאן אמרו לי לקחת קורסייר אז אני לא אשבור את המילה, נשמע לי מבטיח וטוב, לא קריטי מבחינתך נכון?

7. לגבי רזולוציות, אמרת שאם אני רוצה לשחק עם X1950PRO ב- 1050*1680 יכול להיות שאני אצטרך בחלק מהמשחקים לא לשחק על המקסימום, תקרא שוב את סעיף מס' ארבע... :P

8. לגבי OC, סבבה, אני אלמד בעתיד כשאני ארגיש שאני צריך ואני אעשה בסופו של דבר כי זה יהיה שווה את זה... אז קבענו שכן..

טוב, תודה על כל הפרטים, אחרי כל מה שדיברנו הייתי רוצה שתראה את ההודעה האחרונה שלי בעמוד 18 ותגיד לי אם המפרט שם (חוץ מהמסך של NEC שאותו אני אחליף שוב כנראה ב- CMV) שווה קניה...

ועוד דבר קטן, פנו אליי מ - IQPC עם הצעה, תאמרו לי בבקשה אם היא שווה, לא כוללת מסך:

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את המוצרים:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

לוח אם: P5W DH DELUXE

זיכרון: SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL

דיסק קשיח: WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA 150

צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-111DBK DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK

מארז: THERMALTAKE KANDALF BLACK FULL TOWER CASE SERIES VA9000BWS w/o

ספק כוח : 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤ 827

---------------------------------------------------------------------------------

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 9127

תודה רבה מראש...

עודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מתלבט מה להמליץ לך... בגלל זה:

http://www2.zap.co.il/models.asp?Sog=C-GraphicCard&keyword=8800GTS&orderby=price

8800GTS ב - 2736 שקל זה כבר נשמע לא רע בכלל!!! יש מצב זאת ההמלצה שלי! (אם כבר אתה משקיע ב - X1950XT אז אולי עדיף בכל זאת להשקיע קצת יותר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן, פנו אליי מ - IQPC עם הצעה, תאמרו לי בבקשה אם היא שווה, לא כוללת מסך:

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את המוצרים:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

לוח אם: P5W DH DELUXE

זיכרון: SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL

דיסק קשיח: WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA 150

צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-111DBK DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK

מארז: THERMALTAKE KANDALF BLACK FULL TOWER CASE SERIES VA9000BWS w/o

ספק כוח : 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤ 827

---------------------------------------------------------------------------------

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 9127

תודה רבה מראש...

עודד

תראה שמו לך פה מפרט מצויין (לא מת על מארז). אבל הזיכרונות הם לOC עצבני לא קטן. בגלל זה הם יקרים כל כך.

אם אתה לוקח את הכרטיס מסך לשנה קח את הכרטיס הזה.

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=PX8800-GTS-TDH&affiliate=zap

ואז הכל נכנס לך בתקציב כולל מסך.

כדאי לשים עוד אלף ולקבל ביצועים שיותר מפי שתיים.

אם אתה שואל אותי לגבי המסך קח את המסך הזה.

http://www.pc-4u.co.il/product.asp?productid=515

2500 שקל אולי חריגה קטנה יוצאת לך. אבל שווה את זה.

ויוצא לך מפרט משהו בן זונה. תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מתלבט מה להמליץ לך... בגלל זה:

http://www2.zap.co.il/models.asp?Sog=C-GraphicCard&keyword=8800GTS&orderby=price

8800GTS ב - 2736 שקל זה כבר נשמע לא רע בכלל!!! יש מצב זאת ההמלצה שלי! (אם כבר אתה משקיע ב - X1950XT אז אולי עדיף בכל זאת להשקיע קצת יותר...)

+

אם אתה לוקח את הכרטיס מסך לשנה קח את הכרטיס הזה.

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=PX8800-GTS-TDH&affiliate=zap

ואז הכל נכנס לך בתקציב כולל מסך.

כדאי לשים עוד אלף ולקבל ביצועים שיותר מפי שתיים.

או קיי... אז עברנו שוב ל- 8800 (אמנם הפעם GTS) זה נשמע לי סבבה, שוב זה 1000 ש"ח יותר אבל אולי זה יצא טוב... הייתי רוצה לשמוע גם את דעת PERGOLA בענין כי כל דעה נוספת מחזקת (או מחלישה) את רצוני לרכוש כבר...

(לא מת על מארז).

הלו!!! דבר יפה!!!... :P

אם אתה שואל אותי לגבי המסך קח את המסך הזה.

http://www.pc-4u.co.il/product.asp?productid=515

2500 שקל אולי חריגה קטנה יוצאת לך. אבל שווה את זה.

תראה, אם אני חורג כבר במחיר והולך על 20 אינץ' במקום 22, אני הולך על המסך של NEC שבאמת לא רואה את זה ממטר וזה משהו בדוק - הוא באמת מדהים, אבל שוב חזרתי ל- CMV שהוא זול יחסית ואחלה מסך - 22 אינץ' למחשב זה בן-****!!!!!

ויוצא לך מפרט משהו בן זונה. תתחדש :xyxthumbs:

הלוואי ואני אתחדש כבר! אני מת להתחדש! :'( ביום שהמחשב הזה יהיה אצלי אני אהיה הבן אדם הכי מאושר בעולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הדיון נטחן 19 עמודים.

יש לך מפרט סופי??

הרגע פתחת את עמוד 20... ;)

לגבי מפרט סופי אני ממש כמעט סגור, כשאני אגיע הביתה אחה"צ \ערב אני אשים את שני המפרטים שאני שוקל לקנות ונחליט יחדיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים ואז נחליט

20 עמודים זה המון

בלי עצבים... מדובר פה בשיקולים רבים ובהמון כסף, מצדי גם 100 עמודים העיקר שאני לא אעשה שטות ועובדה שכמעט עשיתי שטות עם המפרט הראשון ששמתי בהודעה הראשונה של השרשור... אני אגיע הביתה ואני אשים את המפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את הפריטים הבאים

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1796

לוח אם:

P5B DELUXE ¤1191

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤2882

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA 150 ¤440

צורב DVD:

PIONEER DVDRW DVR-111DBK DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤241

זיכרון:

SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) DDR2 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ¤1793

מארז:

THERMALTAKE KANDALF BLACK FULL TOWER CASE SERIES VA9000BWS w/o PSU ¤1036

ספק כוח :

CORSAIR 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤ 827

יוצא - 10161 אחרי הנחה....

או

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את הפריטים הבאים

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1796

לוח אם:

P5W DH DELUXE ¤1468

כרטיס מסך:

SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DDR3 DUAL DVI VIVO TV/O - RETAIL ¤1701

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA 150 ¤440

צורב DVD:

PIONEER DVDRW DVR-111DBK DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤241

זיכרון:

SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) DDR2 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ¤1793

מארז:

THERMALTAKE KANDALF BLACK FULL TOWER CASE SERIES VA9000BWS w/o PSU ¤1036

ספק כוח :

520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤ 827

¤ 9127 אחרי הנחה מכובדת של 175 ש"ח

אלה תכלס שני המפרטים שהגעתי אליהם, אני צריך לשקול את זה עוד קצת בגלל שהמפרט הראשון הוא בחריגה עם המסך CMV שאני קונה ב- 2300 ש"ח בערך

אני צריך לדבר עם IQPC ולבדוק איתם גם כמה דברים כי אני עדיין לא סגור על המיקום שלהם - קצת רחוק לי אשדוד, אבל לא רציני עד כדי כך...

אם מישהו יודע על מקום במרכז שאפשר להשיג את המפרטים המדויקים האלה אני אשמח לשמוע!

תודה לכולם על העזרה בכל אופן, ברגע שאני אקבל את המחשב - אני ישר מעלה לפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...