מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

אתה יכול לעשות OC אם של 667 אבל אתה לא תגיע רחוק,

אם של 800 אתה כן תגיע רחוק כלומר התדירות של המעבד

(המהירות שלו תגדל) וכך גם התזמונים של הזכרונות יהיו הדוקים יותר (ב800)

ועכשיו תכלס - עם מפרט מטורף כמו שאני מחפש, יש מקום להכניס של 667?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון לקנות X1950XT עכשיו ב1700 ולחכות לעוד שנה ולקנות אחד אחר בעוד מחיר דומה כשאתה יכול לקנות בסכום של שניהם כרטיס שכופל את הביצועים של X1950XT ועם תמיכה של DX10 שזה יעשה לך שקט בראש להרבה שנים?

אם כבר אתה מחכה קח כרטיס שעולה דיי זול (X1950PRO)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי לך לקחת 8800...

מחשב ב12 אלף עם כרטיס מסך בינוני זה נשמע מצחיק...

וגם בגלל זה אני ממליץ לך לקחת זיכרונות 800MHZ ואז יוכלו לעזור לך פה להגיע לבאס 400 שינצל טוב את המהירות של הזכרון

הזכרון הזה ש COLD FIRE המליץ עליו הוא באמת טוב ומומלץ

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5849

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי לך לקחת 8800...

מחשב ב12 אלף עם כרטיס מסך בינוני זה נשמע מצחיק...

וגם בגלל זה אני ממליץ לך לקחת זיכרונות 800MHZ ואז יוכלו לעזור לך פה להגיע לבאס 400 שינצל טוב את המהירות של הזכרון

הזכרון הזה ש COLD FIRE המליץ עליו הוא באמת טוב ומומלץ

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5849

אוף, אז 8800? או שעדיף X1950XTX פשוט ולהחליף לסדרה של ה- 600 אחרי שנה ככה?

באיזו רזולוציה המסך שלך??

המסך שלי? (הלוואי) - עוד לא... והוא ברזולוציה 1680*1050 הולך להיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, נתקלתי בדבר הזה איפשהו כאן - http://www.gamespot.com/features/6161267/p-2.html

ורציתי לדעת, בבדיקה של ה- Company of Heroes, High Resolution

איך זה הגיוני שה- X1950XTX CF הוא אחרון ומעליו ה- X1950XTX הרגיל??? כאילו ה- CF לא אמור להיות שניים כאלה? משהו פה לא מסתדר לי...

וחבר'ה, אני באמת כבר לחוץ על מחשב רצח!!! אני לא יודע אם אני יכול\רוצה לחכות ל-8800 הזה עכשיו... אני כ"כ מבולבל .. נכנסתי ל - IQPC ולא ידעתי מה לעשות שם בכרטיסי מסך וזכרונות, בבקשה עזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקח את הזכרונות שהמלצתי...

לגבי הכרטיס מסך אני ממליץ על x1950xt ככרטיס ראשוני סביב 1700 ש"ח ואז לשדרג לכרטיס מסך תומך

dx10 אם היציאה של R600 של ati ואז המחירים ירדו...(בעקבות התחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תהיה לחוץ עכשיו על מחשב כ"כ.

תחכה חודש וחצי לפחות ואז תביא את המפלצת! 12,000 שקל לא באים כל יום! שווה לך לחכות..

חודש וחצי????

תקשיב, אני מריץ עכשיו מחשב פנטיום 3 עם 800 מגה הרץ וכרטיס מסך של ג'יפורס FX5200 וכמה סטיקים של שמגיעים ביחד ל - 512MB SDRAM

לא כ"כ קל לחכות עם דבר כזה, כבר הוצאתי אותו מהחדר שלי בשביל המחשב החדש ככה שאני לא רק תקוע בלי מחשב חדש אלא גם בלי מחשב בתוך החדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תהיה לחוץ עכשיו על מחשב כ"כ.

תחכה חודש וחצי לפחות ואז תביא את המפלצת! 12,000 שקל לא באים כל יום! שווה לך לחכות..

נו אז הוא חיכה חודש וירדו המחירים של ה88 ב200 שקל סבבה ... עברו עוד חודשיים ויצאו כרטיסי הR600 והם הרבה יותר טובים מה8800 נו אז מה יצא לו. אין טעם לחכות שירדו המחירים של הDX10 תפסיקו לדבר שטויות בשביל מה צריך 88GTX בשביל הבנצי'ם?? שום משחק לא צורך אותו וחוץ מחור בארנק הוא לא נותן יותר מידי.

למצוא סיבה לחכות תמיד יש. קח את המפרט שהבאתי לך... אלא אם אתה מחליט לעשות OC ואז צריך לשנות אותו.

ועוד חצי שנה אולי יותר כשיהיה תחרות רצינית בכרטיסי הDX10 ויהיה בהם גם צורך תחליף את הכרטיס שלך בינתיים תהנה מהX1950XT כרטיס מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים אם מה שזה שמעלי רשם.

לא שווה לקנות עכשיו כרטיס מסך שעוד חצי שנה יהיה שווה לתחת.

חיכית הרבה זמן יש לך את הכסף יצאה הטכנולוגיה אז למה לא לקנות...

ועוד דבר 1: מנסיון שלי יש משחקים שמתקשים אפילו עם כרטיס מסך 7950GX2 על הגדרות מקסימום אז בטח שכן יש שימוש ל8800

ועוד דבר 2 : תמיד HIGH END יעלו הרבה כסף אין מה לעשות ... אתה צריך להחליט אם אתה רוצה משהו מקסימלי או משהו בינוני ואם תחכה עכשיו שירדו המחירים אחר כך יגידו לך תחכה שירדו המחירים כי משהו אחר צריך לצאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים אם מה שזה שמעלי רשם.

לא שווה לקנות עכשיו כרטיס מסך שעוד חצי שנה יהיה שווה לתחת.

חיכית הרבה זמן יש לך את הכסף יצאה הטכנולוגיה אז למה לא לקנות...

בוא נגיד לי יש X1950XT ולך יש 88GTX (שחנק לך את כל התקציב).

עכשיו אפריל הכרטיס שלי מריץ את כל המשחקים על HIGH(אם אתה חושב שיש משחק שצריך לצאת עד אז ואני לא אוכל להריץ אותו על HIGH תרשום את שמו). ואין שום משחק שבאמת צריך את הDX10 ועכשיו יש גם את ה R600 שיותר טוב מה88GTX ויש מצב שגם יותר זול (מה3500 שקל שאתה שימלת) בעקבות התחרות. לי יש עכשיו את האפשרות לקנות אותו מכיוון הכרטיס שלי עלה לי רק 1700 שקל בעוד ששלך עלה יותר מ3500 (ואני לארג').

אני גם יכול לחכות עוד כמה חודשים כי הכרטיס שלי מריץ את כל המשחקים ואין לי איתו שום בעיה, בעוד שאתה גם מריץ אותם על HIGH רק עם יותר FPS.

עכשיו בוא תגיד לי באיזה מצב היית מעדיף להיות ;).

ואם עוד לא הבנת ה88GTX יקר ואין לך מה לעשות איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...