ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 59 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

טוב אחת שנזכרתי בה...

מלך אחד מוצא מערה שמלאה בזהב ואוצרות למיניהם. אבל שומר עליה גמל. לאחר נסיונות רבים להוציא את את האוצרות והרבה חיילים שמתו בנסיונות כושלים מחליט המלך לשלוח הודעה לכל נתיניו.

בהודעה הוא אומר להם שמי שמצליח להוציא את הגמל מהמערה יקבל מספיק כסף לכל חייו ואת ביתו של המלך ומי שלא יצליח ימות.

מגיעים אל המלך אמריקאי, רוסי וערבי.

הם מגיעים למערה והאמריקאי מחליט להכנס ראשון. הוא יוצא אחרי שתי שניות וצועק: "אלוהים כמה שהגמל הזה מסריח!" והורגים אותו.

נכנס הרוסי, עוברת שעה.... עוברות שעתיים... והוא יוצא משם בצרחות: "הגעתי אליו וראיתי אותו יושב שם, אבל הוא כל כך מסריח!!" והורגים אותו.

נכנס הערבי, ולא עוברת שניה אחת והגמל יוצא בריצה ממקומו החוצה בצעקות: "אלוהים כמה שהוא מסריח!!!!!!"

אהההה חזק!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב אחת שנזכרתי בה...

מלך אחד מוצא מערה שמלאה בזהב ואוצרות למיניהם. אבל שומר עליה גמל. לאחר נסיונות רבים להוציא את את האוצרות והרבה חיילים שמתו בנסיונות כושלים מחליט המלך לשלוח הודעה לכל נתיניו.

בהודעה הוא אומר להם שמי שמצליח להוציא את הגמל מהמערה יקבל מספיק כסף לכל חייו ואת ביתו של המלך ומי שלא יצליח ימות.

הם מגיעים למערה והאמריקאי מחליט להכנס ראשון. הוא יוצא אחרי שתי שניות וצועק: "אלוהים כמה שהגמל הזה מסריח!" והורגים אותו.

נכנס הרוסי, עוברת שעה.... עוברות שעתיים... והוא יוצא משם בצרחות: "הגעתי אליו וראיתי אותו יושב שם, אבל הוא כל כך מסריח!!" והורגים אותו.

נכנס הערבי, ולא עוברת שניה אחת והגמל יוצא בריצה ממקומו החוצה בצעקות: "אלוהים כמה שהוא מסריח!!!!!!"

in my country if you say this joke, you will be executed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תן לי בבקשה ארבע מנות ויסקי כפול", מבקש בחור עם פנים עצובות ממוזג בבר.

"הכל בסדר אצלך?", שואל הברמן.

"הכל לא בסדר", אומר הבחור, "היום גיליתי שאחי הגדול הוא הומו".

שבוע עובר והבחור נכנס שוב.

"תן לי בבקשה שמונה מנות ויסקי כפול", מבקש הבחור.

"מה הפעם?" שואל הברמן.

"אל תשאל", אומר הבחור, "היום גיליתי שאבא שלי הוא הומו".

עוד שבוע עובר והבחור נכנס שוב. הפעם הוא מבקש שתים-עשרה מנות ויסקי כפול.

"איזו משפחה אתם?", שואל הברמן, "אף אחד לא אוהב בחורות?"

"דווקא מסתבר שכן", אומר הבחור, "אחותי הקטנה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחת שנזכרתי בה...

באמת שזה לא מצחיק :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל בכיר בחברת החשמל קיבל התקפת לב, והרופא ציוה עליו לשהות בחווה, למשך מספר שבועות עד להתאוששות והחלמה מלאים.

המנהל שמע לעצת רופאו, אולם לאחר מספר ימים השתעמם וביקש מהחוואי שיעסיק אותו בעבודות שונות בחווה.

החוואי, נהנה מהבקשה, ונתן לו לנקות את הזבל של הפרות, מתוך מחשבה, שאחד שהגיע מהעיר ועוד מכורסת מנהלים, תיארך העבודה מס` שבועות, לפחות.

אולם לתדהמתו, המנהל סיים את כל העבודה בפחות מיום אחד.

למחרת, החוואי נתן למנהל עבודה קצת יותר קשה - לערוף את ראשיהם של 500 תרנגולות, - בתקוה שהדבר קשה על המפונק הלז, ועבודתו תימשך ימים רבים, ללא שיבלבל לו במוח.

אך שוב לתדהמתו, בסוף היום העבודה הושלמה.

בבוקר למחרת, כאשר כבר כל עבודות החווה כמעט הושלמו, ביקש החוואי מהמנהל למיין שק ענק של תפוחי אדמה לשני ארגזים. ארגז אחד עם תפוחי אדמה קטנים, והארגז השני עם תפוחי אדמה גדולים.

בסוף היום, החוואי רואה את המנהל יושב בחזיתו של שק תפוחי האדמה, כאשר שני הארגזים ריקים ומיותמים לפניו.

"הכיצד ביצעת עבודות קשות כל כך ביומיים הקודמים, ואילו עכשיו אינך מסוגל לבצע עבודה פשוטה כל כך"?! - שואל בעל החווה.

עונה לו המנהל: "הקשב, כל חיי, אני עורף ראשים ומתעסק עם זבל, אבל עכשיו אתה מבקש ממני לקבל החלטות...".

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

איש אחד הגיע לראיון עבודה.

המראיין מסתכל בקורות חייו של האיש ושואל: "אני רואה שישבת בכלא. על מה? אם מותר לשאול."

האיש מספר: "מתן שוחד."

המראיין ממשיך לשאול: "אבל אני רואה שהשתחררת אחרי שבועיים, איך הצלחת להשתחרר כל כך מהר?"

האיש עונה: "מתן שוחד..."

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

שני אנשים עומדים במשתנה. אחד משתין פששש והשני משתין בזזזז, אומר האיש שמשתין בזזז את האיש שמשתין פששש למה הוא משתין בזזז והוא פשששש אז האיש שמשתין פששש אומר לאיש שמשתין בזזזז שאם יזיז את המעיל גם הוא ישתין פשששש.

:s07: :s07: :s07: :s07:

אחד נכנס לבר. אומר לברמן "עשה טובה, לפני שזה מתחיל, תביא כוסית וויסקי" נותן לו הברמן כוסית. האיש לוגם וכשגומר אומר שוב : "עשה טובה, לפני שזה מתחיל - תביא עוד כוסית. "- נותן לו הברמן עוד כוסית. האיש לוגם וחוזר "עשה טובה.... " די !.. עוצר אותו הברמן - "מה עם הכסף ?!?!?" "הוהה הנה זה מתחיל... אומר האיש.

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

שני גברים רצים בסופר עם עגלת קניות.

באחד העיקולים הם נתקלים אחד בשני.

פונה הראשון ואומר:"סליחה, פשוט אשתי נעלמה לי לפני שעה ואני לא מוצא אותה"

השני: "איזה מקריות גם אשתי נעלמה לי, איך נראת אשתך?"

הראשון: "גבוהה, רזה, בלונדינית, עם עיניים כחולות,

חזה יפה ועומד, שזופה, ואיך אשתך נראת?"

השני: "עזוב, לא משנה, בוא נחפש את אשתך".

:bash:

שוטר אחד עצר נהג שיכור על נהיגה במהירות מופרזת.

שוטר ניגש אליו ואמר: "רשיונות בבקשה."

השיכור השיב לו: "איחרת קצת, אחד מהחברים שלך לקח לי אותם לפני חצי שנה..."

:kopfpatsch:

שימי תבורי הולך להופעה בכלא בבאר שבע. אחרי ההופעה ניגש אליו אחד מהאסירים ואומר לו:"שימי איך אני מעריך אותך יש לי את כל הדיסקים שלך,את הקלטות שלך,את הסלון שלך,את הוידאו שלך,את המקרר שלך..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

שני אנשים עומדים במשתנה. אחד משתין פששש והשני משתין בזזזז, אומר האיש שמשתין בזזז את האיש שמשתין פששש למה הוא משתין בזזז והוא פשששש אז האיש שמשתין פששש אומר לאיש שמשתין בזזזז שאם יזיז את המעיל גם הוא ישתין פשששש.

:s07: :s07: :s07: :s07:

גבירותי ורבותי, יש לנו מנצח! בדיחה כ"כ גרועה ומפגרת עוד לא שמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...