ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 63 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

אתם יודעים למה לא הבנתם את הבדיחה? כי היא הייתה כתובה בווריאציה הכי גרועה שלה שראיתי עד עכשיו.

לפני כמה חודשים היא הייתה בבליזר ושם היא הייתה ממש מצחיקה, כי היא הייתה כתובה נכון

וזה צריך להגמר ב"יתגדל ויתקדש שמי רבה..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טוב מה הלחץ, לא מצחיק אז לא מצחיק, אין צורך לומר את זה יותר מפעם אחת!

חוץ מזה, תסתכלו על הכותרת: "ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !"

אל תצפו לצאת מהת'רד הזה עם בטן כואבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקאי צרפתי ורוסי נתפסים ע"י ארגון אל קאידה ( :silly: ) ולפני שמכניסים אותם לכלא שלהם אומרים להם שיש להם בקשה אחת, ומה שהם יבקשו יכנס איתם ל20 שנה לתא שלהם בכלא.

הרוסי מבקש 100 ארגזים של וודקה, מארגנים לו ושמים אותו בתא.

הצרפתי מבקש זונה אחת שתהיה איתו, מביאים לו ונועלים גם אותו בתא.

האמריקאי מבקש 100 קילו של סיגריות, מביאים לו ונועלים אותו בתא.

לאחר 20 שנה פותחים את התאים: הרוסי יוצא כולו מסתול ולא מבין מה רוצים ממנו, ואז משחרים אותו.

מוציאים את הצרפתי ומגלים שיוצאים להם 20 ילדים קטנים מהתא.

מוציאים את האמריקאי ומגלים אותו יושב בצד עם סיגריה בפה ושואל אותם: "תגידו יש לכם במקרה אש?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקאי צרפתי ורוסי נתפסים ע"י ארגון אל קאידה ( :silly: ) ולפני שמכניסים אותם לכלא שלהם אומרים להם שיש להם בקשה אחת, ומה שהם יבקשו יכנס איתם ל20 שנה לתא שלהם בכלא.

הרוסי מבקש 100 ארגזים של וודקה, מארגנים לו ושמים אותו בתא.

הצרפתי מבקש זונה אחת שתהיה איתו, מביאים לו ונועלים גם אותו בתא.

האמריקאי מבקש 100 קילו של סיגריות, מביאים לו ונועלים אותו בתא.

לאחר 20 שנה פותחים את התאים: הרוסי יוצא כולו מסתול ולא מבין מה רוצים ממנו, ואז משחרים אותו.

מוציאים את הצרפתי ומגלים שיוצאים להם 20 ילדים קטנים מהתא.

מוציאים את האמריקאי ומגלים אותו יושב בצד עם סיגריה בפה ושואל אותם: "תגידו יש לכם במקרה אש?"

זו בדיחה או שזה סיפור? :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספרים את זה ככה!!!!!!!

צרפתי טכסני וישראלי טסים במטוס מעל האוקיינוס הפסיפי כאשר לפתע המנועים חדלים לפעול

והמטוס נוחת נחיתת אונס על אי נידח והשלושה נישבים מיד על ידי שבט קניבלים.

השלושה מובאים לפני הצ'יף וזה מסביר להם שהשבט מתורבת ולכן הם נוהגים לקיים את משאלתו

האחרונה של אדם לפני שיאכלוהו.

הטכסני מבקש סטייק ענק, הרבה צ'יפס וארגז בירה, הצ'יף מסמן לאחד מנתיניו שרץ

לג'ונגל וחוזר חיש קל עם הארוחה. הטכסני מסיים לאכול ונזרק לסיר.

הצרפתי מבקש ארגז שמפניה וצלחת של אסקרגו מבושל בסגנון צרפתי. שוב מאותת הצ'יף

לאחד מנתיניו שרץ לג'ונגל וחוזר חיש קל עם הארוחה. הצרפתי מסיים לאכול ונזרק לסיר.

הצ'יף פונה לישראלי ושואל לבקשתו האחרונה והישראלי עונה לו

"אני רוצה שתבעט בי בתחת בבכל הכוח" , הצ'יפ משתומם ושואל שוב את הישראלי

ומקבל שוב את אותה התשובה. "אני רוצה שתבעט בי בתחת בבכל הכוח"

הצ'יף מושך בכתפיו ומורה לישראלי להסתובב ואז בועט בו באחוריו בכל כוחו.

הישראלי מסתובב מיד, שולף תת מקלע ויורה למוות בצ'יפ ובחבורתו.

הטכסני והצרפתי ההמומים יוצאים מהסיר פונים לישראלי ושואלים

"אם היה לך הנשק כל הזמן , מדוע לא עשית משהו קודם לכן?"

הישראלי משיב להם "באמת ? ולהסתכן בגינוי מהאו"ם, אירופה והממשל האמריקאי

על תגובה מוגזמת לפרובוקציה שולית?"

להלן המקור: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=251982 :D

ועדיין, השאלה הנשאלת היא: אם באמצע הג'ונגל יש להם ערמות של סטקים, בירה, שמפניה וכו, למה הם צריכים לאכול אנשים? ::)

בדיחה ישנה שנזכרתי בה:

למה צנחניות קופצות מהמטוס עם רגלים משוכלות?

כדי לא לשרוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו עוד אחת ( צקווה שהיא לא הייתה כבר ):

ערבי, אמריקאי ויהודי קיבלו גזר דין מוות.

האמריקאי הוא הראשון למות, הוא עומד מול כיתת יורים, הם מכוונים אליו את הרובים, האמריקאי בלחץ ולא יודע מה לעשות, ואז הוא צועק:"זהירות, סופה!", כיתת היורים מסתכלים אחורה בבהלה והוא בורח.

היהודי ראה את המקרה ואמר לעצמו שגם הוא יעש כך, כיתת היורים מכוונים אליו, והוא צועק:"שיטפון!", כיתת היורים מסתכלים אחורה בבהלה והוא בורח.

הגיע תורו של הערבי וכמובן הוא גם מתחנן לעשות את אותו דבר, כיתת היורים מכוונים עליו, והוא צועק:"אששש!!!"

:lol: :lol: :lol:

וזאת לפי דעתי בדיחה גדולה, כששמעתי אותה לראשונה, אני נקרעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיחה , אבל עדיין לעניין :

איש היי-טק שאפתן החליט, סוף סוף, לקחת לעצמו חופשה. הוא נרשם לשייט בים הקריבי ויצא לדרכו לכיף של חייו, עד... שהספינה טבעה.

הוא מצא את עצמו נשטף אל חופו של אי. רק הוא לבדו ללא כל אדם נוסף בסביבה, ללא כל הספקה, רק בננות ועצי קוקוס.

כעבור כארבעה חודשים, כאשר שכב יום אחד על החוף, הוא ראה לפתע בחורה יפייפיה חותרת בסירה לקראתו, מתוך הים. לא מאמין למראה עיניו, הוא שאל אותה, "מהיכן צצת פתאום?"

"חתרתי לכאן מן הצד השני של האי, אשר אליו נשטפתי כאשר ספינת הטיולים שלי טבעה", היא השיבה.

"מדהים", הוא אמר, "היית בת מזל שסירת חתירה נשטפה יחד עמך מן הספינה הטובעת."

"הו, זה?", היא השיבה, "אני בניתי בעצמי את הסירה מחומרים אשר מצאתי על האי. את המשוטים גילפתי מענפי עץ הגומי, ארגתי את קרקעית הספינה מענפי דקל ואת השדרה והצדדים גילפתי מענפי אקליפטוס."

"אבל..אבל זה לא יתכן", גמגם , "לא היו לך כלי עבודה... איך הסתדרת?"

"הו, שום בעיה", השיבה בחורה, "בצד הדרומי של האי ישנה שכבה רגילה של סלע סחף חשוף, גיליתי כי אם אני מחממת את הסלע לרמה מסויימת של חום, הוא מתרכך וניתן לעצבו לכל צורה. כך ייצרתי לעצמי כלי עבודה והשתמשתי בהם כדי לייצר את הסירה."

ההי-טקיסט היה המום.

"הבה ניגש למקום שלי", היא אמרה.

אחרי מספר דקות של חתירה היא עצרה את הסירה ליד רציף קטן. איש ההי-טק הסתכל על החוף, וכמעט נפל מתוך הסירה, מרוב תדהמה. הוא ראה מדרכת אבן המובילה אל בונגלו מעודן, צבוע בכחול לבן.

כאשר בחורה קשרה את הסירה, באמצעות חבל שזור במיומנות רבה, האיש רק עמד והסתכל לפניו, המום.

כאשר נכנסו השניים לתוך הבית, היא אמרה בדרך אגב, "זה לא הרבה, אבל אני קוראה לזה בית. שב בבקשה, אולי אתה רוצה לשתות משהו?"

"לא, לא תודה", הוא השיב, "אני לא יכול לסבול עוד מיץ קוקוס."

"זה לא מיץ קוקוס", השיבה בחורה בחיוך, "יש לי מזקקה, מה בנוגע לפינה-קולדה?"

תוך כדי הניסיון להסתיר את תדהמתו, האיש הסכים. הם ישבו להם על הספה שלה כדי ללגום ולשוחח.

אחרי שסיימו לספר את סיפוריהם הודיעה הבחורה, "אני הולכת להתלבש במשהו יותר נוח. אולי תרצה להתקלח ולהתגלח בינתיים? יש תער בחדר האמבטיה למעלה, בתוך הארונית."

בלי לשאול יותר שאלות, האיש עלה לחדר האמבטיה. שם, בארונית, הוא מצא מכשיר עשוי משתי ידיות עצם שביניהן מחובר תער חד העשוי מצדף מושחז.

"האישה הזו מדהימה", הוא הרהר, "מי יודע מה עוד יש לה..."

כאשר שב למטה, היא ברכה אותו כשהיא 'לבושה' בעלי גפן, המפוזרים בצורה מתוחכמת על פני מקומות אסטרטגיים בגופה, והדיפה ניחוח עדין של ריח פרח הגרדיניה. היא הציעה לו לשבת לצידה...

"אמור נא לי", היא התחילה בטון מציע ומפתה, תוך כדי שהיא מחליקה לעברו, "שנינו נמצאים כאן בודדים באי תקופה כל כך ארוכה, אני בטוחה שיש משהו שאתה ממש ממש רוצה, משהו שחלמת עליו, שהיית רוצה לעשות עכשיו, משהו שהתגעגעת אליו כל כך כל החודשים האלה, אתה יודע..."

עיניה הנוצצות הביטו ישר לתוך עיניו כשחיוך מזמין על שפתיה.

לא מאמין למשמע אוזניו הוא קרא, "וואו!!!", הוא בלע את רוקו בהתרגשות,

"את רוצה לומר לי שאני יכול לבדוק את האי-מיילים שלי מכאן?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...