ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שפן אחד בא לקונדיטוריה ושואל:

"סליחה, יש לכם עוגת גזר?"

הקונדיטור עונה לו: "לא".

למחרת בא השפן ושואל:

"סליחה יש לכם עוגת גזר?"

הקונדיטור עונה: "לא, תפסיק לבוא כל יום ולשאול את אותה שאלה.. אין ולא תהיה עוגת גזר!"

למחרת שוב בא השפן ושואל:

"סליחה, יש לכם עוגת גזר?"

הקונדיטור מתעצבן וצועק על השפן:

"עוד פעם אחת אתה בא לפה, אני ממסמר אותך לקיר!!! שלא תעז לבוא לפה שוב ולבקש עוגת גזר!!"

למחרת השפן מגיע ושואל:

"סליחה, יש לכם פטיש ומסמר?"

הקונדיטור עונה: "לא"

השפן: "ועוגת גזר יש?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 אנשים נחטפים בג'ונגל ע"י קניבלים.

ראש השבט אומר לאנשים "כל אחד מכם הולך למצוא 10 פירות, מאיזה סוג שאתם רוצים, ואם לא תעשו את זה, אתם מתים".

אז כל אחד הולך לחפש 10 פירות מכל סוג שבא להם.

הראשון חוזר, הביא איתו 10 תפוחים. הקניבלים אומרים "תכניס את 10 התפוחים לתחת. אם אתה לא מכניס 10 תפוחים לתחת, אתה מת"

אז הוא תוקע את הראשון... תוקע את השני בצעקות ודמעות.. ולא נשאר מקום, לא הצליח. הרגו אותו.

השני חוזר, ומביא איתו 10 דובדבנים. הקניבלים אומרים לו "תתקע את כולם בתחת, אם אתה לא תוקע את כולם, אתה מת". האיש נרגע וכשהוא מלא ביטחון, הוא תוקע את הראשון, השני, השלישי, הרביעי, החמישי, שישי, שביעי, שמיני... ובתשיעי הוא בוכה מצחוק! הקניבלים לא אהבו את זה, אז הוא הוצא להורג.

2 האנשים שנהרגו משוחחים אחרי המוות בגן עדן, והאדם הראשון עם התפוחים שואל את השני עם הדובדבנים "יא מפגר למה נקרעת מצחוק?! כמעט הצלחת לצאת משם חי!"

השני עונה לו "אני לא יכולתי לעמוד בזה!! ראיתי את השלישי חוזר עם אננסים!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הנה אחת גרועה ביותר ששמעתי מפי 2 עובדי היי-טק (קשה להאמין, אבל זה אמיתי. אל תצפו לצחוק.):

א': מה ירוק, תלוי על עץ, ומצפצף?

ב': נו, מה?

א': דג..

ב': מה?! מה פתאום ירוק?

א': כי צבעו אותו..

ב': ולמה תלוי על עץ?

א': כי תלו או שם..

ב': אז למה מצפצף?

א': אה, סתם שיהיה קשה לנחש..

:screwy:

אם זאת לא ה"בדיחה" הכי גרועה וחסרת הומור שקיימת כיום, אז by all means, תראו לי מה גרוע יותר..

יש את אותה בדיחה מפי אנשי מ"ג

א: מה זה כתום ותלוי בחצר

ב: נו, מה?

א: ערבי

ב: למה ערבי?

א: כי הוא שלי ואני אעשה איתו מה שאני רוצה

מה יותר עצוב מחצי תולעת בתפוח?

באותו נושא

מה יותר גרוע מלמצוא 10 תינוקות מתים בפח

למצוא תינוק מת ב-10 פחים

מה יותר גרוע מלמצוא תינוק מת ב-10 פחים

אתם מכירים את זה שאתם קמים בלילה ללכת לשירותים ודופקים את הזרת של הרגל במשקוף או בארון?

למה אלוהים למה בראת את האצבע הזאת למהההההההההההההההההההה

מה זה שקוף בחוץ וורוד בפנים

תינוק בשקית

מה זה שקוף בחוץ וכחול מבפנים

אותו תינוק אחרי שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אחת!:

לכורדי אחד בפריפריה בכפר נידח נמאס לגדל עוד ילדים. אחרי הילד ה11 שאשתו (בת דודה שלו) הולידה, הוא החליט ללכת לרופא.

הוא שואל את הרופא "אדון הרופא, מה אפשר לעשות בשביל לגרום לאשתי להפסיק להכנס להיריון?"

הרופא אומר לו "יש שיטה מסוימת שנקראת סירוס כימי, אבל זה תהליך מאוד יקר, ולפי איך שאתה נשמע ונראה אתה לא יכול להרשות לעצמך את זה"

אז הכורדי שואל אותו "מה אפשר לעשות?! אני חסר אונים ואין לי כסף להאכיל עוד ילד בצריף"

הרופא אומר לו "יש לי פיתרון בשבילך. קח זיקוק חזיז, שים אותו בתוך פחית בירה, תקרב את הפחית לאוזן, ותספור 10 שניות."

הכורדי אומר לו "אדון הרופא, איך אתה בדיוק חושב שלזרוק חזיז לתוך פחית ולקרב אותו לאוזן יעזור בלמנוע מאשתי להכנס להיריון?"

הרופא אומר לו "סמוך עליי, אני יודע מה אני עושה. בהצלחה!"

אז הכורדי חוזר הביתה, לוקח פחית בירה ריקה, מדליק חזיז ותוקע אותה בתוך הפחית, ומקרב לאוזן.

הוא סופר 1...2...3...4...5... ושם את הפחית בין הרגליים שלו כדי להמשיך לספור על היד השניה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחות טכניון

מה ההגדרה המתמטית של הטכניון?

בנקודה במרחב שכל המרובעים והעקומות נפגשים

מה זה בלונדינית בטכניון?

פונקציה סתומה שיורדת לכל X ששואף לאפס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...