הזמנתי מחשב אני רוצה לברר מה חוות דעתכם מחירו 6,050 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מחשב אני רוצה לברר מה חוות דעתכם מחירו 6,050

maorq

Recommended Posts

קודם לכל הוא מIVORY

זיכרון 2 סטיקים של 1GB 667

צורב של H10

מעבד E6300

ספק כוח של EZCOOL 400W אני יודע שהוא לא משהו אבל אם יקרה משהו יחליפו

לוח אם של גי'גה בית 965 S3

דיסק קשיח 160GB של WD

כרטיס מסך 7900GS

מארז של SOPRANO כסוף אין מה לעשות לא ישנו את דעתי מארז יפה

רמקולים CYBER ACOUSTICS 3095 2.1 איך הרמקולים מוציאים צליל טוב?

סה"כ 6,050

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המחשב שהזמנתי בKSP:

E6300

X1950XT

2 GB RAM

LG RECORDER

HEC COMP

500W ROCEKT2

945P S3

אוקי זה רק המפרט בגדול יכול להיות שיש לי כאן איזה שגיאה, אבל העיקרון הוא שלדעתי המפרט הזה הרבה יותר טוב משלך, והמחיר שלו יוצר 5900 :\

חוץ מזה שIVORY נחשבים למאוד מאוד לא אמינים, במיוחד החלקים שלהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצר איך המחשב שהזמנתי טוב ומהיר ? כן או לא המחשב הזה יותר מדיי בשבילי אני רציתי בהתחלהכרטיס7600GS אבל בסוף לקחתי 7900GS ואל תשכח לקחתי גם ציוד היקפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק כמו שאמרתי גרוע. העניין הוא שכשהוא ילך (אני מקווה שלא אבל אם כן...) הוא ככל הנראה יקח איתו לעולם המתים כמה חלקים אחרים,שאותם הם לא יחליפו לך. ופה הבעיה.

סה"כ מפרט בסדר.

אני שמח שאתה אוהב איך שהמארז נראה אבל במחיר שלו אפשר להביא דברים הרבה יותר איכותיים,חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כבר עלו לך הרמקולים?

תתחדש אחי..

רק פעם הבאה תתייעץ פה עם חבריי הפורום ונוציא לך מפרט ששווה הרבה יותר מזה..

הרמקולים 250 ש"ח

טוב אני מקווה לפחות שהספק יחזיק כמה שנים טובות לפחות 5 אוף אני מבואס :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכן. אי אפשר לדעת.

ועכשיו מגיע החורף,קפיצות מתח,הפסקות חשמל..ממש גן עדן למערכות עם ספקים ג'נריים.

אולי כדאי לך לקרוא את התראד של GGUYZ משהו כזה שהיה לו ספק גג'נרי שהוא חשב שיחזיק לעד עד שהוא התפוצץ לו בתוך המארז לפני כמה ימים.

ויש לו מזל שזה לא לקחת איתו חצי מהמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהאיזיקול הזה הוא ספק ג'נרי שאני לא יודע מי בדק אותו תחת עומס ואני מאמין שחצי מהנתונים עליו לא נכונים.

HEC או FSP או כל חברה מכובדת אחרת מספקת לך ספקים איכותיים,שקטים,יעילים,עם PFC לפעמים ובעיקר שנבדקו תחת עומס ולא יקרה מצב שהם יחליטו ללכת יום אחד ולקחת איתם את הלוח שלך למשל,לפח הזבל.

כמה שנים כדאי להחליף אותו? לא כדאי להחליף אותו מהסיבה הפשוטה שלא כדאי לקנות אותו מלכתחילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהאיזיקול הזה הוא ספק ג'נרי שאני לא יודע מי בדק אותו תחת עומס ואני מאמין שחצי מהנתונים עליו לא נכונים.

HEC או FSP או כל חברה מכובדת אחרת מספקת לך ספקים איכותיים,שקטים,יעילים,עם PFC לפעמים ובעיקר שנבדקו תחת עומס ולא יקרה מצב שהם יחליטו ללכת יום אחד ולקחת איתם את הלוח שלך למשל,לפח הזבל.

כמה שנים כדאי להחליף אותו? לא כדאי להחליף אותו מהסיבה הפשוטה שלא כדאי לקנות אותו מלכתחילה

מחר אני הולך ומבקש שיחליפו את הספק כי עדיין לא קיבלתי את המחשב תעשה לי טובה תעשה לי רשימה של כל הספקים הטובים עד 350 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...