מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה ותגובת החרדים- הביעו דעתכם

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה????? למה???? למה לעזאזל יש אנשים של יודעים גיאוגרפיה ב- Fינג תארד???????????????

[glow=red,2,300]ירושלים היא לא רק השכונות החרדיות!!!!!![/glow]

לא יכול להיות יותר בולט מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד אבל התגובה שלי באה בתגובה לזה:

לפי דעתי הם עושים דווקא לחרדים וצועדים בתוך השכונות שלהם

שיעשו מצעבד בירושלים ולא בעיר הקודש

גם אני לא מבין במה יש להם כל כך להתגאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה האיסור על משכב אדם עם בני מינו הוא יותר חמור וקדום. הנקודה היא שבירת היא תל-אביב ככה זה. כל השגרירויות שם.

אני בטוח שאם אני אשאל אתכם מהיא בירת הולנד כולכם תענו לי אמסטרדם. אבל לא אמסטרדם היא תא של הולד עיר הבירה הרשמית היא האג.

בכל מקרה כפי שיהודים כושים לא צריכים לעשות מצעד בעיר מלאה בחברי KKK כך הומואים לא צריכים לעשות מצעד בעיר מלאה בדתיים.

אפילו![move][shadow=red,left] [glow=red,2,300]אם המצעד לא עובר בשכונות חרדיות!!!!!![/glow][/shadow][/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבירה של ישראל היא ירושליים

והבירה של הולנד היא דווקא כן אמסטרדם... http://en.wikipedia.org/wiki/Capital_of_the_Netherlands למרות שאני לא מבין מה זה אמור להוכיח...

ואם הכושים היו מפגנים למען השיוויון שלהם רק בערים שגרים בהם רק כושים הם לא היו משיגים כלום... זה לא חוכמה לשכנע את המשוכנעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הממשל נמצא ב האג. אין באמסטרדם בניין ממשלה אחד..

אני משער שאתה גם בעד לכך שכשסמים יהפכו לחוקיים(זה רק עניין של זמן) הנרקומנים יצאו למצעד בעיר שלך אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לספר לך משהו בקשר לנרקומנים:

הם יעשו הכל בשביל המנה הבאה שלהם כולל לגנוב, למכור את אמא שלהם, ירדו לזנות וכו'

בקיצור לא בדיוק אנשים מועילים לחברה

הומואים לעומת זאת הם אנשים נורמאליים לחלוטין שפשוט בוחרים במין קצת שונה מרוב האנשים

אז אם אתה משווה בין השניים יש לך בעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הממשל נמצא ב האג. אין באמסטרדם בניין ממשלה אחד..

אז?

אני משער שאתה גם בעד לכך שכשסמים יהפכו לחוקיים(זה רק עניין של זמן) הנרקומנים יצאו למצעד בעיר שלך אולי?

אני לא, אבל אם זה זכותם של האנשים להפגין בעד הפיכת הסמיים לחוקיים... למעשה הם עושים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה. אחד החברים הכי טובים שלי הוא הומו,ובאמת שאין לי שום בעיה עם זה שאנשים הם הומואים. אבל לא צריך לספר על זה לכל העולם ואחותו. ויש גם הרבה אנשים שמשתמשים בסמים והם "נורמליים ותורמים לחברה". בכל מקרה אני מקבל אנשים כמו שהםאין לי בעיה עם הומואים כלעוד הם לא מזדיינים לי מול העיינים, אין לי בעיה אם מסוממים כל עוד הם עושים את זה בבית ולא על הכביש.אין לי בעיה אם מעשנים כל עוד הם 10 צעדים אחורה. אין לי בעיה עם דוסים כל עוד הם לא נמצאים לי מול הפרצוף.אין לי בעיה אם כושים. אין לי בעיה עם נשים שמנוות ומכוערות כל עוד הן לא יושבות לידי באוטובוס ומתחילות להפליץ. "חיה ותן לחיות" אם הם יעשו את המצעד בעיר שלי (ראשון) שיהיה להם בסבבה לי אישית זה לא מפריע. ( אם הם יסתדרו עם הקהילה הדתית המקומית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה. אחד החברים הכי טובים שלי הוא הומו,ובאמת שאין לי שום בעיה עם זה שאנשים הם הומואים. אבל לא צריך לספר על זה לכל העולם ואחותו. ויש גם הרבה אנשים שמשתמשים בסמים והם "נורמליים ותורמים לחברה". בכל מקרה אני מקבל אנשים כמו שהםאין לי בעיה עם הומואים כלעוד הם לא מזדיינים לי מול העיינים, אין לי בעיה אם מסוממים כל עוד הם עושים את זה בבית ולא על הכביש.אין לי בעיה אם מעשנים כל עוד הם 10 צעדים אחורה. אין לי בעיה עם דוסים כל עוד הם לא נמצאים לי מול הפרצוף.אין לי בעיה אם כושים. אין לי בעיה עם נשים שמנוות ומכוערות כל עוד הן לא יושבות לידי באוטובוס ומתחילות להפליץ. "חיה ותן לחיות" אם הם יעשו את המצעד בעיר שלי (ראשון) שיהיה להם בסבבה לי אישית זה לא מפריע. ( אם הם יסתדרו עם הקהילה הדתית המקומית)

קבל את "אות הסובלנות".

אני חושב שב"בית הפתוח" יושבים אנשים מטומטמים וגם החרדים מטומטמים.

מה הם חשבו לעצמם ב"בית הפתוח"?

הרי זאת התגרות לשמה!

המצעד לא עובר בשכונות חרדיות, אבל עובר מספיק קרוב לשם.

חוצמיזה שזאת עדיין ירושלים, שהיא עיר הקודש מבחינת היהדות, הנצרות והאיסלאם.

מה כאב להם לעשות את זה בת"א כמו כל שנה?

וזה לא שלרגע אחד אני מצדיק את החרדים בהתנהגות שלהם.

פשוט ימי הביניים, עוד מעט יעלו פה על המוקד אנשים.

פשוט טימטום במה המשטרה צריכה להתרכז במקום בתפקידים השוטפים שלה.

לגבי המצעד עצמו, כמו שנכתב בטור ב-YNET, גם בעלי הטחורים הם 10 אחוז מהאוכלוסיה, שגם הם יעשו מצעד?

אני מבין שהמטרה היא הכנסה של הנושא למודעות החברתית, אבל לא זאת הדרך.

יש מספיק תוכניות וסדרות שמתעסקות בנושא ואין צורך לצאת החוצה ולצעוק אני הומו/לסבית בצורה שנראית לאנשים כמתריסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצעד לא עובר בשכונות חרדיות, אבל עובר מספיק קרוב לשם.

ירושליים היא העיר הכי גדולה במדינה יש שם מספיק מקום ואם החרדים היו סותמים את את הפה לא היה לך מושג שיש מצעד אם היית נמצא בשכונה חרדית זה לא קרוב ולא בטיח

מה כאב להם לעשות את זה בת"א כמו כל שנה?

כבר חמש שנים שיש מצעד בירושליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה, בטוח?

כנראה שחלמתי הרבה זמן, או שפשוט כנראה שזה לא עניין אותי.

בכל מקרה השנה שיתקיים בירושלים רק בשביל לא להתקפל מול הדתיים שלא יחשבו שהמדינה בבעלותם. ושילכו שנה הבאה לת"א אם הם רוצים לעשות מצעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...