התוכניות של AMD - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכניות של AMD

Ibrow-Now

Recommended Posts

חוץ מזה בסך הכל יהיה לו מטמון מוגדל, אפילו לא באס גדול יותר, וכמובן מעבד ל0.13.

זה בדיוק כל מה שחדש גם בנורתווד...

ואם היו יכולים להתמודד מול 700 מגה הרץ, אז ATHLON XP 1500+ היה מנצח את פנטיום 4 2GHz והוא לא.

נ.ב.

למה לא הסברת לי את זה קודם ? מתחמק ?

הם יכולים להתמודד - זה תלוי באיזה קצב שני המעבדים - כבר הסברתי את זה 3 פעמים עם דוגמאות שונות

למשל: אתלון 1.2 מבצע כמו פנטיום 4 ב 1.5GHZ ואתלון 1.3 מבצע טוב יותר מפנטיום 4 ב 1.7. פער המגה הרצים גדל

מ 300 (במקרה הראשון) ל 400 (במקרה השני) והאתלון באופן ודאי מנצח במקרה השני בפער יותר גדול - כפי שניתן לראות

(וכפי שהסברתי כמה וכמה פעמיים למה) הפער במגה הרץ יכול להתרחב והוא תמיד מתרחב באותו אופן כמו בדוגמה אבל כיוון

שאתלון מנצל את התוספת בתדר באופן טוב יותר (יותר עבודה למחזור שעון) הוא עדיין יבצע טוב יותר... ובקצבים מסויימים הפער

יכול להתרחב אפילו ל 700 בקצבים מסוימים - ועדיין האתלון ינצח. כמו שהראתי גם בדוגמה אחרת...

אתה ממש לא קורא מפות דרכים כמו שצריך. ההאמר הזה בכלל יצא רק ב03. הפכת את זה לשליש שלישי.

אתה לא קולט שהאות H פירושה חצי ????

אני קורא כמו שצריך - אם תשים לב גם בתוך החצאים יש הבדלים. מתחת למפת הדרכים אמרתי שההאמר יצא ברבע

הרביעי - ואכן המלבן שלו מופיע בבירור כבר מ 2H02 (חצי שני 2002)

2. 1H02 מעבדי T-bred. חצי ראשון, לא רבע...... חצי

אם תסתכל על החצי הזה תראה שה T-bred מופיע קרוב מאוד לתחילת 2002 0 רבע ראשון. המפה אולי מחולקת לחצאים

אבל גם בתוך כל חצי שנה יש תזוזות של המעבדים מה שמראה ה T- Bred יצא ברבע הראשון.

הויכוח חסר טעם - כבר אישורו את העובדה ש T-Bred יצא ברבע הראשון של השנה... כולל הראיונים האחרונים ביותר איתם... אז - אתה קורא את המפה לא נכון (או שאתה קורא איך שבא לך)

3. 2H02 מעבדי ברטון או איך שלא קוראים להם. זה החצי השני של שנת 2002. אתה מבין ? זה בעצם שנה אחרי זATHLON יצאו. שנה.

אז מה אם זה שנה... זה רק חצי שנה אחרי ה T-bred... שזה הרבה יותר טוב מהמצב של שמאז הפנטיום 4 לא הוציאו

ליבה חדשה כבר כמעט שנה וחצי...

4. 1H03 שזה כבר בחצי הראשון של שנת 2003, יש עוד זמן אבל.... יצא כנראה Hammer.

HAMER מופיע במפת הדרכים כבר ב 2H02 שזה החצי השני של 2002...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמר מופיע בחצי הראשון של 2003 !

1H03 אני לא ארד לרמה כזאת של וויכוח. רשום שT-bred יצא בחצי הראשון, תביא לי ציטוט מראיון שאומר שזה ברבע הראשון. תביא. זה שהמעבד זז קצת פה ושם (זה גם לא נכון) לא אומר כלום. הם לא כתבו 1H02 ליופי.

חוץ מזה כבר אמרתי גם אם זה באמת יהיה ברבע הראשון, זה במילא התאריך של הפנטיום 4 2.5 ו2.6. אני מוכן להתערב שפנטיום 4 2.6 ואפילו 2.5 יעבור את Athlon XP 2200+ שיבוסס על T-bred. תזכור. עוד 3 חודשים נראה מה ייקרה. תזכור שאמרתי לך שבפנטום 4 2.5 ינצח.

"זה בדיוק כל מה שחדש גם בנורתווד... "

לא. בנורת'ווד יש גם באס יותר מהיר...... 533MHz במקום 400MHz.

כמו שאמרתי גם אם הוא יצא ברבע הראשון של השנה, אין סיכוי שהוא ינצח פנטיום 4 שגבוה ממנו ב700 עד 800 מגה הרץ. אף פעם לא הרחיקו לכת. אני לא ראיתי שום מעבד של שהצליח לעבור פנטיום 4 שמהיר ממנו ביותר מ400 מגה הרץ. 400 מגה הרץ זה המקסימום שAMD יכולה לעמוד בפניו. תביא מקרה אחד עם הפרש של יותר מ400 מגה הרץ שבו ניצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמר מופיע בחצי הראשון של 2003 !

1H03 אני לא ארד לרמה כזאת של וויכוח. רשום שT-bred יצא בחצי הראשון, תביא לי ציטוט מראיון שאומר שזה ברבע הראשון. תביא. זה שהמעבד זז קצת פה ושם (זה גם לא נכון) לא אומר כלום. הם לא כתבו 1H02 ליופי.

חוץ מזה כבר אמרתי גם אם זה באמת יהיה ברבע הראשון, זה במילא התאריך של הפנטיום 4 2.5 ו2.6. אני מוכן להתערב שפנטיום 4 2.6 ואפילו 2.5 יעבור את Athlon XP 2200+ שיבוסס על T-bred. תזכור. עוד 3 חודשים נראה מה ייקרה. תזכור שאמרתי לך שבפנטום 4 2.5 ינצח.

אממ.. "מישהו" כאן לא יודע לקרוא... נו מילא..

כמו שאמרתי גם אם הוא יצא ברבע הראשון של השנה, אין סיכוי שהוא ינצח פנטיום 4 שגבוה ממנו ב700 עד 800 מגה הרץ. אף פעם לא הרחיקו לכת. אני לא ראיתי שום מעבד של שהצליח לעבור פנטיום 4 שמהיר ממנו ביותר מ400 מגה הרץ. 400 מגה הרץ זה המקסימום שAMD יכולה לעמוד בפניו. תביא מקרה אחד עם הפרש של יותר מ400 מגה הרץ שבו ניצח.

נשמע כאילו אתה אומר את זה בזילזול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לAthlon XP 1500+ אין את אותם ביצועים של פנטיום 4 2GHz ?

2000/1333=66 ושני שליש.

כלומר שהמהירות גדולה בשליש ולא ברבע כמו שIIB טוען שהיא צריכה להיות כדי שהביצועים יהיו שווים.

תראה. את'לוןXP מבצע 9 פעולות לכל מחזור שעון. פנטיום 4 מבצע 6. לכן אתה צריך להוסיף לפנטיום 4 יותר מחזורי שעון כדי שהביצועים יהיו שווים. את'לון במהירות 1.5GHZ מבצע בערך כמו פנטיום 4 2GHZ, וההפרש ביניהם הוא רבע. ההפרש הזה פחות או יותר נשמר ככל שעולים במהירויות השעון, ולכן פנטיום 4 במהירות 3GHZ יבצע בערך כמו את'לון XP במהירות 2250MHZ. מובן?

תוסיף לזה את המעבר לשיטת יצור של 0.13 מיקרון שתקפיץ את התדר המקסימלי, תוריד את הוולטאז' ולכן את הטמפרטורה הגבוהה יחסית שהיא הגורם העיקרי לרתיעה של צרכנים מAMD - אין יותר מוכרים שמקשקשים על את'לונים שנשרפים. מה קיבלנו? ניצחון ברור של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"2000/1333=66 ושני שליש.

כלומר שהמהירות גדולה בשליש ולא ברבע כמו שIIB טוען שהיא צריכה להיות כדי שהביצועים יהיו שווים.

תראה. את'לוןXP מבצע 9 פעולות לכל מחזור שעון. פנטיום 4 מבצע 6. לכן אתה צריך להוסיף לפנטיום 4 יותר מחזורי שעון כדי שהביצועים יהיו שווים. את'לון במהירות 1.5GHZ מבצע בערך כמו פנטיום 4 2GHZ, וההפרש ביניהם הוא רבע. ההפרש הזה פחות או יותר נשמר ככל שעולים במהירויות השעון, ולכן פנטיום 4 במהירות 3GHZ יבצע בערך כמו את'לון XP במהירות 2250MHZ. מובן?

תוסיף לזה את המעבר לשיטת יצור של 0.13 מיקרון שתקפיץ את התדר המקסימלי, תוריד את הוולטאז' ולכן את הטמפרטורה הגבוהה יחסית שהיא הגורם העיקרי לרתיעה של צרכנים מAMD - אין יותר מוכרים שמקשקשים על את'לונים שנשרפים. מה קיבלנו? ניצחון ברור של . "

אוף. אני יודע את זה, ואין לי וויכוח על זה שAMD מבצע יותר פעולות לכל מחזור שעון. אבל להגיד שAMD יכול לעבור פנטיום 4 במהירות 700MHz יותר ממנו זה מוגזם. תחשוב: 1.8GHz מול 2.5GHz, זה אפילו נשמע מצחיק.

כמו שאמרתי, חכה ותראה שהפנטיום 4 יהיה יותר מהיר.

"אממ.. "מישהו" כאן לא יודע לקרוא... נו מילא.."

איזה טעות מצאת בדברי ?

"נשמע כאילו אתה אומר את זה בזילזול... "

מה זלזול בזה, אין אף מעבד Athlon שיכול לעבור פנטיום 4 שגבוה ממנו ב400 מגה הרץ. אפילו שזה נמדד בשלישים. תגיע תקופה שATHLON יוכל להשתוות לפנטיום 4 עם מהירות שעון גבוה ממנו ב700 מגה הרץ, אבל זה יהיה רק כשהמהירויות יהיה גבוהות מאוד וזה ייקרה בדורות הבאים של . לא עם פאלומינו ולא עם T-bred, זה בטוח. אם T-bred היה שינוי משמעותי חוץ ממטמון גדול יותר ומעבר ל0.13 תהליך ייצור כבר היינו שומעים עליו משהו (אל תגיד שזה כל מה שנורת'ווד לעומת פנטיום 4 כי לנורת'ווד יש גם באס גבוה יותר).

בסך הכל אמרתי שAMD מאחרים את המועד שלהם. זה הכל. במקום לעשות את השטויות של להוציא את 2000+ כדי להציב אותו מול הפנטיום 4 2.2GHz נורת'ווד (הם עושים מעצמם צחוק), הם היו להתחיל להוציא את 2200+ בכמויות קטנות יחסית, משהו כמו חצי מהכמות המסחרית הרגילה, העיקר שהוא יהיה בשוק. ולהזכירכם 2200+ מבוסס על T-bred. אז אנשים לפחות היו יכולים להזמין אותו, וגם אם לא היו מצליחים כי המלאי היה קטן עדיין לAMD היה את התואר של המעבדים הזולים שנותנים את הביצועים הגבוהים ביותר. העיקר שהמעבד היה ישנו, שAMD היו יכולים להגיד "יש לנו יריב לפנטיום 4 2.2 נורת'ווד" אפילו אם מעשית היה קשה להשיג את 2200+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה!! זו כל ההודעה הזו!!!!

שני תינוקות שרבים על קליפה של גרעין זה מה שקורה פה!!!!

!!!!!

AMD ו אינטל הן חברות מתחרות! שתיהן רוצות למכור!!!!

ולכן תשאירו להם את ההתכתשות!!!

אינטל יקרה יותר...וכנראה שהם מוכרים למרות המחיר היקר!!! (או שהם עושים את הטעות של פלאפון שלא הורידו מחירים בזמן ונתנו פייט רציני מול סלקום)

וכנראה שהם מוכרים יותר ,כי אל העמך מדברים המספרים למרות שהמספרים לא קשורים לביצועים!!

וחוץ מגיימרים משוגעים אף אחד לא צריך את הביצועים המיוחדים!

רוב המשתמשים צריכים את המחשב לישומי או תוכנות כלליות שלא ממש צריכות אקסטרה ביצועים!!!

ותפסיקו לכתוב מגילות זה מעייף לקרא הכל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAMD יש יריב ל2.2... וקוראים לו XP2000+ ועד שלא יוכיחו שהנורת'ווד מוביל בהרבה על האת'לון מבחינת ביצועים, זה יישאר כך.

אגב, מאיפה לך שה2.5 ייצא מיד אחרי הT-Bred? תראה לי בבקשה מפת דרכים שאכן כך זה יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...