התוכניות של AMD - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכניות של AMD

Ibrow-Now

Recommended Posts

למי שלא היה כח לקרוא את התשובה הארוכה אני אסכם את זה:

זה ברור שאחרי 4 חודשים שבהם אינטל לא תצטרך להוציא שום מעבד (כי 2.2GHz שלהם יהיה בשוק עם באס ומטמון מוגדלים וביריב היחידי שלו יהיה XP 2000+ שבטוח לא יעבור אותו וכבר הסברתי את זה בת'רד הקודם, למי שלא מבין שיחזור לת'רד הקודם או שייקרא את ההסבר המלא) מיד אחרי שAMD תוציא את XP 2200+ אינטל תוציא את פנטיום 4 2.5GHz כך ששוב אינטל תישאר בטופ ועל כל מעבד חדש שAMD תוציא, אינטל תוציא עוד פנטיום 4 במהירות 100-200MHz יותר גבוה וככה בעצם אינטל תמיד תישאר בטופ. כמובן שהם יהיו הכי יקרים ולא משתלמים מבחינת מחיר אבל המעבד שלהם יישאר כל הזמן מלך הביצועים.

זה היה ארוך..... תראו למה אתם מאלצים אותי.

נעבור לציטוט הבא:

"למה לא אמרת את זה כשAMD הוציאו את האת'לון?

הרי אפשר היה לטעון בדיוק את אותו הדבר כנגד אינטל!!!

היית אומר: תראו את אינטל, מוציאה מעבד חדש ולאינטל יהיה מעבד חדש רק בסוף השנה הזאת-תחילת שנה הבאה!

ואיך לדעתך היה המצב לפני יציאת האת'לון? הרי גם אז לפנטיום 4 היה מעבד 2Ghz והוא הוביל על במהירות השעון.

000000000000000hhhhh

Clock speed ain't everything you know

אז עכשיו לאינטל יש יתרון, בדיוק כמו שלAMD היה יתרון.

אבל היתרון של אינטל יימשך חודשיים שלושה מקסימום ואז יהיה לה מאוד מאוד קשה להשלים את הפער בין הנורת'ווד שלה במהירות של 2.2 (לא, לא ייצא 2.5 עד אז!!!) לבין המעבד החדש של ."

קודם כל אל תתכחש לכך שיצא 2.5. אתה חושב שב4 חודשים שAMD לא תוציא אף אינטל לא תכין בינתיים את פנטיום 4 2.5 ? יהיה לה את כח הזמן שבעולם. הרי היא לא תצטרך להכין עוד מעבד ב3-4 חודשים הקרובים כי ברור שפנטיום 4 2.2 ינצח את XP 2000+ שיבוא בקרוב בגלל הבאס הגבוה והמטמון המוגדל. זאת אומרת שיש לאינטל 4 חודשים של שקט ואי דאגה, וכשהם יעברו וAMD תוציא את T-berd אינטל ישר תוציא את פנטיום 4 2.5 שהיא עבדה עליו 4 חודשים. זה המון זמן, 4 חודשים זה המון זמן, תקלוט. המון. תיאורטית אם הם היו רוצים הם היו יכולים להכין בתקופה כזאת גם את פנטיום 4 3GHz אבל זה נוגד את מפת הדרכים שלהם. בקשר למהירות השעון ומי מנצח את מי, לא דיברתי על המצב היום. לא קראת אותי ? דיברתי על המצב שיהיה החל מאז שפנטיום 4 2.2GHz יצא. מאז אינטל יישלטו בביצועים (לא במחיר, בביצועים) להרבהההההההה זמן. חוץ מזה נתתי לך כבר תשובה, פשוט אין לך כח לקרוא את ההודעות שלי אז לא שמת לב, הנה אני אצטט את עצמי:

"בקשר למיני מייזר, אמרת שלא אמרתי כך על אינטל כשAMD הוציאו את Athlon XP. לא אמרתי את זה כי כשהם הוציאו אותו אז המעבד הכי מהיר היה 1800+ שפעל ב1.53GHz ולהזכירך הפנטיום 4 2GHz עקף אותו ברוב המבחנים אז עדיין היה לו יריב טוב. היום זה ברור שXP 1900+ יותר טוב ושווה מבחינת מחיר וביצועים. למרות שבמשחקים שדורשים רוחב פס גדול פנטיום 4 עדיין מנצח בגלל RDRAM. "

בגלל זה לא אמרתי את זה כשאת'לון אקס פי יצא. עכשיו אני יכול להגיד לך, כיום Athlon XP 1900+ לדעתי עדיף על פנטיום 4 ואין שום וויכוח על זה. אני מדבר על העתיד, העתיד. ואל תתכחש לזה שפנטיום 4 2.5 יצא כי כבר הסברתי לך את זה למעלה.

לא חייבים להיות אטומים, תעשו ראש פתוח. גם אני חושב שAMD טובים אבל אני רואה שבביצועים הם הולכים להפסיד לאינטל, לא חייבים להיות תקועים על משהו ולהגן עליו בכל מחיר כשעובדות מדברות אחרת (וזה לא שאני לגמרי נגד .... כיום הם בסדר גמור....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ציטוט הבא:

"והמעבד החדש של יאכל את הנורת'ווד."

חחחחחחח ברור שהוא היה יכול. רק חבל שהוא יצא עוד 4 חודשים ועד אז אינטל יוציאו את פנטיום 4 2.5GHz נורת'ווד כשבמעבד החדש של (T-bird) יעבור ב1.8GHz והוא יישאר כנראה עם אותו באס של 266 מגה הרץ. וחוץ מזה, אתה באמת חושב שAMD תצליח לעבור פער של 700MHz לטובת הפנטיום 4 ? ברור שלא. סך הכל המעבד החדש שלהם הוא לא ממש דור חודש. אי אפשר להגדיר אותו כK8. הדור החדש שלהם ייקרא האמר והוא בכלל יצא עוד שנה אם לא יותר. אז אל תבנה על "המעבדים החדשים" כי זה לא שיהיה בהם כל כך הרבה שינוי. יהיה בהם בערך את אותו שינוי שהיה בין T-bird לבין פאלומינו (מזערי...... תוספת ביצועים (כמה אחוזים), אולי סט פקודות חדש וזהו.... אולי גם מטמון טיפה יותר גדול ומהיר). אז אל תבנה עליו. וגם אם הוא היה כזה טוב הוא לא יתמודד מול פנטיום 4 שמהיר ממנו ב700MHz.

אחרון חביב:

"ודרך אגב ה Athlon XP 2000 עדיין יבצע קצת פחות טוב מה Northwood 2.2."

ברור......... גם הסברתי למה.

"לעומת זאת האתלון אמור לצאת לפני ה NorthWood זאת אומרת - לא מאחרת לשום מקום היא כבר מוציאה 3 מעבדים

(4 מעבדים עם סופרים את ה Athlon Xp 1700) שמבצעים יותר טוב מספינת הדגל הנכוחית של אינטל - פנטיום 4 במהירות

של 2GHZ. הישג כזה ה Northwood לא יתקרב להשיג... במפת הדרכים של אינטל Northwood במהירויות של 2.5-2.6GHZ

מופיעים רק ברבע השני של 2002 ועד אז ה T-Bred (זה T-Bred ולא T-Berd) כבר מזמן יהיה פה."

את זה אהבתי. "במפת הדרכים של אינטל Northwood במהירויות של 2.5-2.6GHZ

מופיעים רק ברבע השני של 2002 ועד אז..." אני רוצה לחדש לך שמעבדי T-bred יצאו גם כן ברבע השני של שנת 2002. זאת בדיוק הנקודה. יציאו מעבדים מעולים רק בזמן מאוחר. אינטל תוציא מעבד פנטיום 4 במהירות 2.5-2.6 וAMD ברבע השני של שנת 2002 רק תתחיל להוציא את מעבדי T-bred, ליתר דיוק היא תוציא רק מעבד אחד כזה. את 2200+ שיעבור במהירות של 1.8GHz. זה יהיה מעורר לראות מעבדי 4 חזקים מAMD ב700-800MHz יותר. מה שלא יהיה, T-bred לא יוכל להתמודד מול זה. חבל...

מצטער שזה יצא ארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיון בריא? לגמרי התעלמת מההודעה שלי שהיא הכי הגיונית פה ומראה את המשגה החמור שלך בקשר לפער המגה הרצים

הפער במגה הרצים יכול לגבוהה אפילו ל 700 ומעלה אבל הביצועים שהפנטיום 4 יכול להוציא מיותר מגהרצים קטן בהרבה ממה

שיכול להוציא מעבד כי יותר עבודה לכל מחזור שעון.

קרא שוב:

Ibrow-Now אתה בקונספציה שגוייה לחלוטין - ההפרש במגה הרץ לא צריךל להישאר קבוע כדי שאתלון ימשיך להוביל על הפנטיום 4, אני אסביר.

משוואת הביצועים של מעבד הולכת ככה:                    

ביצועים = מחזורי שעון  x עבודה למחזור

מדובר פה ביחס תלוי (כפל):

בעוד שהפנטיום 4 הוא חזק מאוד בקצב של מחזורי השעון - הוא עושה באופן משמעותי פחות עבודה לכל מחזור

האתלון חזק מאוד בעבודה המעשית שהמעבד נותן לכל מחזור שעון ופחות חזק במספר מחזורי השעון.

כיוון שאתלון יותר חזק בעבודה לכל מחזור שעון - תוספת של מחזורי שעון לאתלון נותנת לו תוספת ביצועים יותר גדולה מאשר לפנטיום 4. באופן פשוט יותר נגיד ככה: אם אתה לוקח שני מעבדים אחד פנטיום 4 ואחד תוספת קבועה של מחזורי שען

לאחד לשתיהם תתן יותר ביצועים לאתלון כיוון שהוא עושה יותר עבודה עם כל מחזור שעון (MHZ) שהוא מקבל.

אפילו יותר פשוט: בזמן שלאתלון מוסיפים נגיד 66MHZ כדי לקבל את אותה תוספת בביצועים עבור מעבד פנטיוןם 4 יצטרכו

להוסיף 100MHZ ! כי האתלון עושה יותר עבודה לכל מחזור שעון.

ולכן פער ה MHZ בין האתלון לפנטיום 4 יכול לגדול (כמו בדוגמה הנ"ל) אבל בסופו של דבר הביצועים ישארו אותו הדבר, ולכן הפרש

המגה הרצים תמיד גודל. למשל אתלון 1.2 בערך כמו פנטיום 1.5GHZ אבל אתלון 1.33 טוב יותר מפנטיום 1.7GHZ

זאת אומרת שבזמן שהוספת לאתלון רק 133 מגה הרץ והוספת לפנטיום 4 200 מגה הרץ האתלון עדין משיג הפרש ביצועים יותר גדול... ולכן יכולה להוסיף יותר תדר במגה הרצים למעבדים שלה בזמן שAMD מוסיפה פחות ועדיין האתלון יבצע טוב יותר.

ועודו משהו... עכשיו גם התחלת להמציא נתונים? המעבד עם ליבת T-bred (שים לב: T-bred ולא T-berd כמו שאתה נוהג לכתוב) צריך לצאת מתישהו ברבע הראשון של שנת 2002 והמפה של מראה יותר לקראת תחילת השנה מאשר לקראת הרבע השני... אז אני מניח שזה יהיה בערך חודש אחרי שיצא ה Northwood. ליבת ה T-bred לפי הערכות יכול להגיע ל 2.4GHZ (מה שאומר Athlon XP 3100) כלומר תתפקד כמו NorthWood במהירות של 3000MHZ... לא שאינטל תוציא דבר כזה בקרוב... למעשה זה יקרא לקראת סוף השנה. הליבה הבאה של ברבע השלישי תיהיה ה BARTON והיא משתמשת בטרנזיסטור SOI  (פיתוח של ו MOTOROLA) שיתן עוד דחיפה של משהו כמו 30% במהירות שעון מה שאומר ש 3GHZ

זה מטרה אפשרית בהחלט... אתלון ב 3GHZ יבצע כמו NORTHWOOD ב 4GHZ בערך... ואיפה הפיתרון של

ל HAMMER היותר מהיר אפילו? ב 2005?

אני לא רואה איפה אינטל בדיוק לוקחת לעצמה את תואר הביצועים אלא לתקופות קטנות ביות בשיחרור של ה Northwood ואולי חודשיים אח"כ... אבל בהחלט שום יתרון משמעותי. ל לעומת זאת עתיד ורוד! יש לה מחזור ליבות של 6 חודשים!  כשמתוכננות 3 ליבות חדשות לשנה הבאה לבד כולל ה HAMMER מעבד הדור הבא (K8) של AMD... איפה אינטל? עם ה Northwood שכמובן היא תגדיל לו את ה BUS אבל גם AMD למעשה הבאס EV6 על מעבדי האתלון יכול להגיע ל 400MHZ

כנראה שבאס מהיר יותר מהנוכחי (266) יבוא עם ה BARTON.

הנה המפת דרכים של AMD:

Processor-Roadmap-12-12-01.gif

המפת דרכים של AMD שחור על לבן:

1. Thorougbred - רבע ראשון 2002 מופיע קרוב מאוד לתחילת השנה. מועד רישמי שהוצג על ידי AMD אומר: רבע ראשון

המעבר ליצור בשיטת 0.13 משמעותו בין 30-50% שיפור בתדר המקסימלי 2.3 - 2.6 GHZ לפי אנליסטים.

2. BARTON רבע שלישי - המעבר ליצור בשיטת SOI דחיפה של עוד 30% עפ"י אנליסטים כלומר יכולת להגיע ל 3GHZ...

3. HAMMER שולחני רבע רביעי 2002 גם 0.13SOI ומעבר ל 0.9SOI במחצית השנייה של 2003.

ואלה העובדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה.. אתה יכול לחזור להודעה הקודמת ולראות כמה אתה טיפש וצעיר... שלא לדבר שקרן שממציא נתונים.

Ibrow-Now You Got Your Ass Nailed!!!

ההודעות שלך מראות כמה מעט אתה יודע וכמה יש לך ללמוד... הקטנה של תהליך היצור (0.13) מתבטא ביחס כמעט ישיר

לעליה בתדר המקסימלי... תראה את הפנטים 3 של הוא הגיע ל 1GHZ עם 0.18 ושם נתקע... אם 0.13 אפשר להוציא אותו גם ב 1.6GHZ עלייה של 60 אחוז בתדר... עד עכשיו כבר יש 1.33 שאינטל הולכת להוציא בקרוב וזה אחד המעבדים הטובים

ביותר ל OC ואחד המעבדים הקרים ביותר (זה למה מבססת עליו את הניידים שלה) אז להגיד שAMD תוציא רק מעבד 1

שבישבילו היא תכננה חדשה לגמרי זה ממש טיפשי... ולמען האמת אני ישמח אם תראה לי מאיפה הנתון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דברים לומר לך:

1. בקשר למהירות השעון. אתה אומר שAMD Athlon יכול לנצח פנטיום 4 גם במהירות גבוה ממנו ב700 מגה הרץ. איך זה שלפנטיום 4 2GHz ולAMD Athlon XP 1500+ שעובד ב1.33GHz ממש אבל ממש אין ביצועים זהים ? הא ?

וזה אפילו פחות מ700 (ב33 מגה הרץ) ועדיין הפנטיום 4 עובר אותו. ברור שAMD מנצחת את אינטל באותה מהירות שעון, אני לא מתחיל להמציא לך פה את אמריקה. רק אומר עובדות. ברגע שAMD Athlon XP 1500+ ינצח את פנטיום 4 2GHz אתה תיהיה צודק. כרגע לא. ההבדל ביניהם הוא כמעט 700 מגה הרץ, זאת אומרת שהתיאוריה שלך לא נכונה. זאת אומרת היא נכונה, אבל אתה מרחיק לכת כי 700MHz זה יותר מידי.

2. באתר שEnc0der שונא (אני פשוט לא אומר את השם שלו בפורום הזה כי בטח Enc0der יכעס אז אני לא רוצה לעורר מהומות) הייתה הודעה (בחדשות) שהכותרת שלה הייתה "בקרוב מAMD" ורואים את זה בלינק של החדשות. שם יש את מה שAMD הולכת לעשות בזמן הקרוב ומוכיח את דברי בקשר לתאריך יציאתו של T-bred אבל כשאני לוחץ על זה החדשה הזאת לא עולה לי אז אני לא יכול להביא לך את הלינק כדי להוכיח לך. אם מישהו יצליח להביא לי את הלינק לקישור שיש שם אני אוכל להראות לך ששם כתוב שהוא יצא ברבע השני של שנת 2002.

3. כבר אמרתי שT-bred יהיה מעבד מצויין ואני יודע ומסכים שמעבר לתהליך יצור של 0.13 יוכל להקפיץ את מהירויות השעון. אני רק אומר שהתזמון מאוחר מידי. אם יציאו את המעבד שלהם 3 חודשים לפני זה הם סוללים לעצמם דרך להצלחה... אני רק צריך להוכיח לך שהוא יצא ברבע השני של 2002 אבל אני לא מצליח להגיע אל הלינק. כנס לאתר ונסה ללחוץ על החדשה (מלשון חדשות) הזאת ותראה אם תצליח להכנס. אם כן תביא את הלינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דברים לומר לך:

1. בקשר למהירות השעון. אתה אומר שAMD Athlon יכול לנצח פנטיום 4 גם במהירות גבוה ממנו ב700 מגה הרץ. איך זה שלפנטיום 4 2GHz ולAMD Athlon XP 1500+ שעובד ב1.33GHz ממש אבל ממש אין ביצועים זהים ? הא ?

וזה אפילו פחות מ700 (ב33 מגה הרץ) ועדיין הפנטיום 4 עובר אותו. ברור שAMD מנצחת את אינטל באותה מהירות שעון, אני לא מתחיל להמציא לך פה את אמריקה. רק אומר עובדות. ברגע שAMD Athlon XP 1500+ ינצח את פנטיום 4 2GHz אתה תיהיה צודק. כרגע לא. ההבדל ביניהם הוא כמעט 700 מגה הרץ, זאת אומרת שהתיאוריה שלך לא נכונה. זאת אומרת היא נכונה, אבל אתה מרחיק לכת כי 700MHz זה יותר מידי.

קרא שוב פעם את ההסברים הקודמים שלי על למה זה כן קורה.

אתה מבין מגה הרץ לא משיפע על הביצועים בצורה קבועה - אלא הוא תלוי גם בכמה המעבד יכול להפיק ממנו

מעבד של אתלון מפיק יותר ביצועים מכל מגה הרץ ולכן אם תריץ מעבד אתלון בתדר נגיד של 66MHZ יותר גבוה מעבד פנטיום 4

יצטרך תדר של 100MHZ יותר גבוהה כדי להגיע לאותם ביצועים. כיוון שכל הזמן ו אינטל מגדילים את התדרים שלהם

הפער בתדר מתרחב! (במקרה הזה בקפיצות של 33 מגה הרץ) אך הביצועים נשארים זהים.

עוד יותר פשוט: אתלון במהירות של 1.5GHZ מבצע כמו פנטיום 4 במהירות 2GHZ (דוגמה שרירותית לחלוטין) זאת אומרת שהאתלון מציג אותם ביצועיםב 25% פחות ממהירות השעון של הפנטיום 4 (שים לב שזה אחוז ולא מספר קבוע - אם תקרא את ההסברים הקודים כולל המשוואה תראה שמדובר ביחס ולא מספר קבוע - הקונספציה השגוייה שלך) היחס הזה של 25% נשמר

כלומר - לכל מהירות שעון נתונה בפנטיום 4 האתלון יוכל לבצע באותה מהירות עם 25% פחות תדר.

בו נראה איך זה מתרגם לפער של 700 מגה הרץ:

ניקח פנטיום 4 במהירות של 3000 מגה הרץ - כדי לראות מה המהירות שהאתלון צריך כדי לתת אותם ביצועים נוריד 25% ממהירות השעון ונקבל שאתלון במהירות שעון של 2.25 גיגה הרץ יתן אותם ביצועים! כלומר הפער במגההרצים הוא 750

אבל כיוון שהפנטיום 4 עושה 25% פחות עבודה לכל מחזור. זה פשוט וזה הכל נובע מהנוסחה שהצגתי כמה הודעות למעלה...

אני רק צריך להוכיח לך שהוא יצא ברבע השני של 2002 אבל אני לא מצליח להגיע אל הלינק.

כן בדיוק עכשיו... טוב אני נתתי את מפת הדרכים של כפי שהיא מופיעה באתר שלהם ומעודכנת ל 12.12.01 יותר מזאת - אומרת שהמעבר ל 0.13 מתקיים כתיקנו ללא בעיות והליבה החדשה תוצג ברבע הראשון של 2002. חות מהפירסום התמוהה שלך בשום אתר חומרה שאני ראיתי לא דווח על דחיה של הליבה... למעשה המעבר של מבחינת הציוד שלה צריך להיות הרבה יותר קל מהמעבר שאינטל עשתה בגלל שציוד הליטו'גרפיה של AMD שיצר את טרנזיסטורי ה 0.18 יכול להפיק גם טרנזיסטורי 0.13 אז ממש לא צריכה להיות להם בעיה במעבר ליצור ב 0.13...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט לא מבין...

הנורת'ווד לא מסוגל לנצח את האת'לון מהסיבה הפשוטה שהוא נחות ממנו בהרבה!

זה סך הכל פנטיום 4 עם יותר Cache!

גם אם הליבה החדשה של תצא ברבע השני, המעבדים שייבנו עליה יעברו בקלות את הנורת'ווד, גם אם הוא יהיה 2.5גה"צ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני מייזר, אתה מתחמק ממה שאני כותב לך. אני לא רוצה לצטט אותך ולהוכיח לך שוב שאתה טועה כי אז שוב תתחמק ותגיד משהו כמו "אבל בסוף תנצח כי נורת'ווד זבל" או משהו כזה בלי שום הוכחה או ביסוס. ממש אין לי כח להתווכח איתך, כבר הוכחתי לך בהסבר ארוך ופרטני למה פנטיום 4 2.2GHz ינצח את XP 2200+ שיעבוד ב1.8GHz, ולמה על כל מעבד חדש שAMD תוציא אז אינטל תוציא פנטיום 4 נורת'ווד יותר חזק. חוץ מזה לנודת'ווד יהיה באס באס גדול יותר, לא רק מטמון. ותסביר לי בבקשה מה יהיה בדיוק ההבדל בין T-bred לבין פאלומינו ? אני באמת רוצה לדעת מה יהיה ההבדל חוץ מהמעבד ל0.13 (שאינטל כבר עשתה, דרך אגב זה לא מוסיף ביצועים אם חשבת. זה רק יאפשר לAMD להגיע למהירויות שעון גבוהות יותר) ומטמון יותר גדול של T-bred ? מה יהיה בדיוק ההבדל ? הרי על מהירות הבאס אמרה שהיא מתכוונת להשאר בזמן הקרוב עם 266MHz... רק במעבד הבא שלהם (אחרי T-bred) הם יחשבו אולי להעלות את הבאס. זהו, אין לי יותר מה להגיד לך... ואם שוב תרשום הודעה כזאת חסרת כל בסיס אני פשוט לא אגיב כי חבל לי על הזמן.

NEXT:

"קרא שוב פעם את ההסברים הקודמים שלי על למה זה כן קורה.

אתה מבין מגה הרץ לא משיפע על הביצועים בצורה קבועה - אלא הוא תלוי גם בכמה המעבד יכול להפיק ממנו

מעבד של אתלון מפיק יותר ביצועים מכל מגה הרץ ולכן אם תריץ מעבד אתלון בתדר נגיד של 66MHZ יותר גבוה מעבד פנטיום 4

יצטרך תדר של 100MHZ יותר גבוהה כדי להגיע לאותם ביצועים. כיוון שכל הזמן ו אינטל מגדילים את התדרים שלהם

הפער בתדר מתרחב! (במקרה הזה בקפיצות של 33 מגה הרץ) אך הביצועים נשארים זהים."

אם מה שאתה אומר זה נכון, למה XP 1500+ (שעובד ב1.33GHz) לא מגיע לביצועים של פנטיום 4 2GHz ?

תעזוב את התיאוריות שלך. הן נכונות למהירויות קטנות יותר. AMD שקטן מפנטיום 4 ב300-400MHz יכול להגיד לביצועיו. אבל יותר מזה, זה כבר לטובת הפנטיום 4. ובבקשה אל תתן לי שוב הסבר שלא נכון בתכלס. תסביר לי את זה:

למה לAthlon XP 1500+ אין את אותם ביצועים של פנטיום 4 2GHz ?

"עוד יותר פשוט: אתלון במהירות של 1.5GHZ מבצע כמו פנטיום 4 במהירות 2GHZ (דוגמה שרירותית לחלוטין) זאת אומרת שהאתלון מציג אותם ביצועיםב 25% פחות ממהירות השעון של הפנטיום 4 (שים לב שזה אחוז ולא מספר קבוע - אם תקרא את ההסברים הקודים כולל המשוואה תראה שמדובר ביחס ולא מספר קבוע - הקונספציה השגוייה שלך) היחס הזה של 25% נשמר

כלומר - לכל מהירות שעון נתונה בפנטיום 4 האתלון יוכל לבצע באותה מהירות עם 25% פחות תדר."

אז למה לAMD 1800+ אין ביצועים כמו לפנטיום 4 2GHz ? ברוב המקרים הפנטיום 4 עוקף אותו. (פה ברוב המקרים הפנטיום 4 עוקף אותו. וההבדל הוא 500 מגה הרץ, אפילו פחות כי יש 30 מגה הרץ לאת'לון..... 1.53 אז זה פחות מ500. אז תחשוב שבהבדל של 500 מגה הרץ הפנטיום 4 מנצח את את'לון ב85% מבמבחנים. תחשוב מה ייקרה אם תוסיף לפנטיום 4 עוד 200 מגה הרץ...... ואל תגיד שהם לא ישפיעו כי 200 מגה הרץ זה כבר משפיע.).

ועכשיו אני חושב שיש לך טעות קטנה בקשר למפת דרכים של AMD....

רשום שם שT-bred יצא בחצי הראשון של השנה. לא רבע. חצי. חצי ראשון, פירושו רבע שני.... כמו שאמרתי.

רשום שם 1H02 ואני מקווה ששמת לב לאות H שפירושה Half שזה חצי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ?

כי אתה רואה שמישהו "קוטל" אותך אז אתה משתפן ורוצה לנעול את הנושא ?

תן תגובה אחת עם ביסוס ותגמור עניין.

זה לא חוכמה כל פעם להתחמק יותר ויותר. בהודעה הקודמת התעלמת לגמרי ממה שכתבתי והתחלת לכתוב דברים שבכלל לא קשורים, ועכשיו אתה כבר בכלל מתחמק לנושא אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן אתה תגובה אחת עם ביסוס!

כל מה שאמרת, ללא יוצא מן הכלל, זה השערה אחת אידיוטית!

מאיפה לך שנורת'ווד ייצא 2.5 לפני הT-bred? מאיפה לך שהוא ייצא בכלל? אולי לא יוציאו אותו בכלל!

תוכיח לי שהוא ייצא לפני יציאת הT bred ואז גם תראה לי בנצ'מרקים שבהם הוא עובר את ה T-Bred ואז אני אאמין לך.

עד אז, אני לא רואה שום טעם להמשיך בוויכוח המפגר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מאיפה לך שנורת'ווד ייצא 2.5 לפני הT-bred? מאיפה לך שהוא ייצא בכלל? אולי Intel לא יוציאו אותו בכלל!

תוכיח לי שהוא ייצא לפני יציאת הT bred ואז גם תראה לי בנצ'מרקים שבהם הוא עובר את ה T-Bred ואז אני אאמין לך."

קודם כל, נורת'ווד 2.2 יצא ב7 בינואר הקרוב. ולא אמרתי שנורת'ווד 2.5-2.6 יצא לפני או אחרי T-bred.

לדעתי הוא יצא מיד אחרי שיצא T-bred כי אחרי 3 חודשי מנוחה של אינטל לפחות (אחרי שיצא הנורת'ווד לאינטל יהיו כמה חודשי מנוחה כי רק בחצי הראשון (הממממממממממממממממממון זמן) של שנת 2002 חברת תוציא את T-bred) היא בטוח תוציא מעבד חדש. ישר כשיצא T-bred היא תוציא את נורת'ווד 2.5 ו2.6 כדי לדאוג שהם יישארו מקום ראשון בשוק.

ואיך אני יודע שנורת'ווד יצא יחד עם Tbred ?

במפת הדרכים של אינטל, ברבע השני של שנת 2002 (או שזה בחצי הראשון, האמת זה לא משנה כי בכל מקרה תוציא את T-bred בחצי הראשון של שנת 2002 כך שזה יהיה באותו זמן) הם אמורים להוציא את פנטיום 4 2.5 ואם אתה לא מאמין תסתכל במפה של שהראו לך למעלה. ותחפש באינטרנט את המפה של ותראה שצדקתי....... חוץ מזה גם אם לא תמצא את המפה של (למרות שאני בטוח שתמצא אם תחפש), אתה באמת חושב שאינטל לא תוציא מעבד חדש יותר מ3 חודשים ??????

אין סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתסתכל שוב פעם במפה של למעלה - ה T-Bred יוצא ברבע הראשון... הראיון האחרון שראיתי עם אנשי

(היה אתמול) והם שוב מאשרים שהמעבר ליצור בתהליך 0.13 מתקדם כמתוכנן וה T-Bred יצא ברבע הראשון... אז איזה מנוחה

תיהיה לאינטל?

ועוד משהו - סמפאלים של מעבד ה T-bred כבר נראו בכינוס MPF 2001 שהתקיים לפני יותר מחודשיים המעבד הוצג על ידי אנשי גם כן הוצג ה ATHLON XP 2000 שיצא בקרוב... אם אתה רוצה תמונות אני יכול לתת...

זאת אומרת שה FAB של בדרזדן גרמניה (ה FAB היחיד שמוציא מעבדי ATHLON) כבר לפני חודשיים היה מסוגל להוציא

מעבדי 0.13 אומנם סביר שלא בכמות מסחרית... מאז עברו חודשיים ואולי יעברו עוד חודשיים שהמעבד יצא. אתה חושב ש AMD

לא יכולה במהלך של כמעט חצי שנה לעבור ליצור בכמויות מסחריות של המעבד?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שאינטל לא תוציא מעבד חדש יותר מ3 חודשים ??????

אין סיכוי.

גם אני חושב שאינטל תוציא עוד מעבד ברבע הראשון של 2002 אבל בלי קשר:

אתה עיוור מתחושה של צדק. מתי יצא הפנטיום 4 האחרון (?) הפנטיום 4 במהירות של 2GHZ יצא ב 27 לאוגוסט האממ...

אם תחשב את זה עם תאריך היציאה של הנורתווד זה יותר משלושה חודשים שאינטל לא הוציאה בהם שום מעבד להילחם חזרה בפאלומניו של . אינטל איחרו! כבר חודשיים מציגה כבר 3 מעבדים מהירים יותר והמספר יעלה ל 4 כיוון שה 2000 יצא לפני הנורתווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כבר חודשיים מציגה כבר 3 מעבדים מהירים יותר והמספר יעלה ל 4 כיוון שה ATHLON XP 2000 יצא לפני הנורתווד."

אמממממ..... הנורת'ווד יוצא ב7 בינואר.... זה עוד 17 ימים בערך. Athlon XP 2000+ יצא לפני זה ?

לא נראה לי. וגם אם כן, תוך כמה ימים אינטל תוציא את פנטיום 4 2.2GHz נורת'ווד וכבר הסברתי למה הוא יעבור אותו.....

שתדע שXP 2000+ שיצא בקרוב יהיה עדיין מבוסס על פאלומינו. כך שעד שT-bred יצא פנטיום 4 נורת'ווד יישאר בטופ. כשT-bred יצא אינטל בדיוק תוציא את פנטיום 4 2.5 ו2.6 כמתוכנן ברבע הראשון של השנה. זאת אומרת שישר שT-bred יוצא יצא פנטיום 4 במהירות 2.5 ו2.6 שזה המון.

והT-bred בהתחלה יצא רק ב1.8GHz, אתה חושב שהוא יצליח להתחרות מול מעבד שמהיר ממנו ב700-800MHz ?

ואל תקשקש לי את השטויות שAMD יותר מהיר אם משווים אותו לפנטיום 4, כי אני יודע שזה נכון אבל עד מהירות מסויימת, 400MHz מקסימום. מול 700-800 מגה הרץ T-bred לא יצליח להתמודד, חוץ מזה בסך הכל יהיה לו מטמון מוגדל, אפילו לא באס גדול יותר, וכמובן מעבד ל0.13. ואם היו יכולים להתמודד מול 700 מגה הרץ, אז XP 1500+ היה מנצח את פנטיום 4 2GHz והוא לא.

נ.ב.

למה לא הסברת לי את זה קודם ? מתחמק ?

ואתה ממש לא קורא מפות דרכים כמו שצריך. ההאמר הזה בכלל יצא רק ב03. הפכת את זה לשליש שלישי.

אתה לא קולט שהאות H פירושה חצי ????

אני לא רואה במפה שום מקום שבו רשום 3H כי אין כזה דבר. יש מקסימום שניים! שני חצאים בשנה.

אם T-bred היה יוצא ברבע הראשון היה רשום 1Q02. הבהרתי את עצמי ?

יש הבדל בין H לQ. במקרה של המפת דרכים זאת, יש את התאריכים הבאים:

1. 2H01 שזה מעבדי , פאלומינו.

2. 1H02 מעבדי T-bred. חצי ראשון, לא רבע...... חצי.

3. 2H02 מעבדי ברטון או איך שלא קוראים להם. זה החצי השני של שנת 2002. אתה מבין ? זה בעצם שנה אחרי זATHLON יצאו. שנה.

4. 1H03 שזה כבר בחצי הראשון של שנת 2003, יש עוד זמן אבל.... יצא כנראה Hammer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...