צה"ל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל

guy94

Recommended Posts

נראה לי הוא מדבר על מסוקי הואי, שיש להם תת-מקלע בצד...

אז צר לי לומר לך: לצה"ל אין מסוקי הואי בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לי להתגייס לצבא של מדינה, שאני בכלל לא חושב שהיא תחזיק עוד 20 שנה, או מדינה שאני בכלל לא מתכוון לחיות בה, כי נולדתי בה במקרה, הא?

ואיך זה קרה בדיוק?!

יש לך אזרחות כפולה? רואים עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם מס-הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ מופקע, בין היתר על ספרים, שעליהם אין מע"מ כמעט בשום מקום, אז אני תורם למדינה. ישימו אותי עם קבוצה של ישראלים בצבא, שיתחילו את הקטעים של תיכון, אני תוקע לעצמי כדור בראש אם לא משחררים אותי מיד.

למה לי להתגייס לצבא של מדינה, שאני בכלל לא חושב שהיא תחזיק עוד 20 שנה, או מדינה שאני בכלל לא מתכוון לחיות בה, כי נולדתי בה במקרה, הא?

אני הייתי תוקע לך כדור כבר עכשיו... :AR15:

מה אתה בכלל עושה פה? לך לבית השני שלך...

u make me puke

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי לוחם,

עד שהחזירו את השטחים שעליהם הגנתי לערבים בפעימה השניה!

מאז שירתתי במגוון תפקידים ונתתי מעצמי יותר מכל אחד אחר ביחידה שלי, אכלתי זיין כמו כולם (ואף יותר ממקטיני הראש למיניהם)ובכל זאת - תהיו קרביים תתרמו כמה שיותר, עוד כמה כאלה שלא איכפת להם ובאמת נתחיל כולנו ללמוד לשחות ממש טוב!

וויז! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם מס-הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ מופקע, בין היתר על ספרים, שעליהם אין מע"מ כמעט בשום מקום, אז אני תורם למדינה. ישימו אותי עם קבוצה של ישראלים בצבא, שיתחילו את הקטעים של תיכון, אני תוקע לעצמי כדור בראש אם לא משחררים אותי מיד.

אם אתה באמת כל כך רוצה לעזוב, אתה יכול לטוס לחו"ל כבר עכשיו.

לפני בערך שנתיים שונה החוק ואתה לא צריך אישור מהצבא לצאת מהארץ, רק כשתתחרט

ותחזור לארץ אז תעשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WELL...

אני חשבתי ללכת למשהו קרבי. רציתי קומנדו ימי אבל יש לי (האמת שעדשות - אבל זה לא משנה), בכל מקרה, חשבתי לנסות ללכת לדובדבן... בסוף התחרטתי, והחלטתי שלא בא לי להעלות את הסיכוי שלי למות בצבא, וביום רביעי שעבר הלכתי למבחני מיון הראשונים לתלפיות (המבחנים הכי קשים שהיו לי בחיים).

אם אני לא אתקבל לשם (וסביר להניח שאני לא - למרות שאני מת להיות שם) אז אני אלך ללמוד פיסיקה ומתמטיקה (משולב) בעתודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה!?

לא רק החנון האולטמטיבי, אלא ילד מפונק שלא נתפס לו בראש עדיין איפה הוא חי.

חיילים כמעט כל יום מתים פה בשביל שאתה תוכל ללכת לבית ספר יום יום בלי טילים על הראש,

ואתה מתפנק ללכת לצבא, במה אתה חושב שאתה יותר טוב?

עם הגישה הזאת אתה מוכיח שאתה סתם אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...