DG965SSCK SHREWSBURY VS 945P-S3 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DG965SSCK SHREWSBURY VS 945P-S3

shirNoshe

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע סטטיסטיקה? אתה יודע מה זה יחס אקספוננסיאלי?

בקיצור הסיכוי שלוח בן חודש ימות הוא X, הסיכוי שלוח בן 6 ימות הוא X בחזקת Y (למתחכמים Y גדול מ-1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע סטטיסטיקה? אתה יודע מה זה יחס אקספוננסיאלי?

בקיצור הסיכוי שלוח בן חודש ימות הוא X, הסיכוי שלוח בן 6 ימות הוא X בחזקת Y (למתחכמים Y גדול מ-1)

מה זה קשור ליאור?גם הסיכוי שלוח שנפל יתקלקל הוא גדול יותר.אבל לא על זה מדובר.אני גם לא חושב שמישהו אוסף נתונים סטטיסטיים עם סטיות תקן בשביל להביע דעה על לוח M מסדרה מסוימת.

ומלימודי המעורפלים אני זוכר מה זה אקספוננציאלי.וכן,אני קצת יודע סטטיסטיקה והסתברות..זה קורס חובה.. :silly:

חוץ מזה שאני חושב שהדיון קצת סטה מהשאלה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי : נניח ושתי הלוחות שבכותרת עובדים מצוין בלי עין הרע :o

אז ככה ה945p-s3 יאפשר לך קטן/בינוני והאינטל מן הסתם לא .

בסטוק יש עדיפות ממש קטנה (עד זניחה) לציפסט 965

אני הייתי הולך על הגיגהבייט

תשתדל לקנות ממקום אחד ואז אין לך מה לדאוג הרי יש אחריות (על כל פנים לוח מעבד וספק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתם מדברים בנושא הלוחות של ...

אני עבדתי בתחום ועדיין עובד (יש לי חנות) והלוחות של הם בין היציבים והאמינים ביותר שנתקלתי, החל מ HX למיניהם (פנטיום 1) ועד היום....

הדבר היחיד שנתקלתי בו הוא מעט החזרות של ה 865P*ERL בגרסה הפשוטה.

כשמוכרים למוסדות, חברות או למשתמש הפרטי (ולרובם אין מושג מה זה OC) אז יש לי שקט תעשיייתי עם הלוחות שלהם ואני לא מדבר על מאות אלא אלפים.

כמובן שלא כולם מושלמים (מי כן?) אבל מבחינת אחוזים - הכי פחות מכולם (והחתך רחב מאוד).

אגב, ללכת לקנות לוח מבוסס 945 ולא 965 זה ממש לא בחירה חכמה....רק לידיעה(אלא אם אתה הולך לעשות OC - דבר שאמרת שאינך מתכוון לעשות!).

אתם צריכים לצאת מהקטע של "אני מכיר סבא אחד כבר בן 120 ומעשן 3 קופסאות ביום" כי על כל אחד כזה יש 10000 שמתים מסרטן. כך גם לגבי הלוחות...זו סטטיסטיקה, ומבחינה סטטיסטית הם נחשבים מאוד אמינים אם לא הכי אמינים.... אתה לא תתפוס אותי מוכר לוחות למעבדים של אינטל למוסדות, שהם לא לוחות של אינטל (עם הסיפור שונה כמובן....וכן, גם אני אכלתי חצץ בשופלים של D9 מה K8N51GMF-9 , אני מציע לפתוח ת'רד לנפגעי הלוח! היה לי RECALL עצבני בגלל הסורר הזה :kopfpatsch:).

שיהיה לכם יום טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...