DG965SSCK SHREWSBURY VS 945P-S3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DG965SSCK SHREWSBURY VS 945P-S3

shirNoshe

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא,לא ל-OC.מחשב לחבר שרוצה E6300 עם לוח שמתאים.הוא לא צריך את הפיצ'רים,רק מעבד שיתן לו לפתוח יותר מאפליקציה אחת במחשב ולעבוד ללא איטיות.אז ראינו את שני הלוחות,וממה שאני זוכר לוחות די טובים.אבל לא הבנתי למה לוח עם ציפ חדש יותר עולה כמו 945P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הלוחות של מאוד בסיסים (באנדל/אופציות בביוס..וכו) אבל כמובן אמינים ויציבים...

ככה שאם לא מתוכנן OC ואין איזשהיא דרישה (שאין בלוח ספציפית) אין כול סיבה לא ללכת עליו...

ומה התקציב בגדול (600-700+- שקל)..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור,הוא גם יקר יותר וגם ללא כ.מסך מובנה.אז הוספת כרטיס מיקרת לו.

הוא לא צריך כ.מסך בנפרד אלא למה שכתבתי,חשוב לו שיוכל לפתוח 2-3 ישומים ולא יחכה שעה.

האם ההבדל זה רק ה-VGA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לא מומלצת?

הלוחות אם שלהם הם הכי יציבים שקיימים

לא הייתי אומר הכי יציבים, אבל בהחלט מבוססים.

Intel יודעים לבנות לוחות אם, רוב הפגמים בלוח הם תוצאה של החלטה גרועה בהנהלה, לא בתכנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שרוב התקלות הנובעות מהלוחות אם הן בגלל בחירות של אנשים שלא מבינים מה הם עושים (CPU Voltage? כמה המקסימום? 1.7? תן לו 1.7 מה כבר יקרה)

ואת זה לוחות מונעים (להוציא Bad Axe / Bad Axe 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל בכל מה שנוגע ללוחות אם היא חברה לא מומלצת בכלל.

את זה אתה יכול לשאול כל טכנאי שעובד עם לוחות אם שלהם.

ממש לא נכון,אני מכיר לפחות שתי חנויות שהטכנאים שחלקם גם בעלי המקום דווקא תתפלא טוענים שהכי הרבה נפל יש להם באסוס.

אני יודע שמיד ירימו גבה כולם,וגם אני התפלאתי אבל עובדה משניים שאחד לא מכיר את השני.

להתאים חומרה אני יכול להגיד לך שהם לא יודעים כל כך,ולכן הרבה שאלות והבהרות אני שואל פה.

נניח T1 הם לא יודעים מה זה..

בכל אופן שמעתי לא מאחד שהלוחות של טובים ויציבים מאוד אבל מאוד "פשוטים",אין להם את הפ'יצרים שיש ללוחות אחרים והבנדאל שלהם עלוב.אבל יציבים וטובים.זה מה שהוא מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה לא מומלצת?

הלוחות אם שלהם הם הכי יציבים שקיימים

יש הבדל של שמיים וארץ בין החומר שאתה קורא ברשת לחומר המעשי שאני עובד איתו.

לשבת על המחשב ולקרוא על כמה OCERים שבדקו את הלוחות שעולים 1400 לא מספיק כדי לגבש דעה על הלוחות שלהם.

אני עובד די הרבה עם לוחות ומבחינה סטטיסטית אי אפשר להתעלם מכך שהם בעייתיים מאוד.

עכשיו כל המתחכמים יכולים לרדת עלי ולומר שטכנאים גם ככה לא מבינים כלום, את האמת זה לא מעניין אותי, רק רציתי להציג את הדעה שלי.

לא הייתי אומר הכי יציבים, אבל בהחלט מבוססים.

Intel יודעים לבנות לוחות אם, רוב הפגמים בלוח הם תוצאה של החלטה גרועה בהנהלה, לא בתכנון.

לא נראה לי שזה מעניין כל כך את הלקוח מאיפה באים הפגמים, מה שמדבר אליו זה לוח טוב שלא יעשה בעיות.

ממש לא נכון,אני מכיר לפחות שתי חנויות שהטכנאים שחלקם גם בעלי המקום דווקא תתפלא טוענים שהכי הרבה נפל יש להם באסוס.

אני יודע שמיד ירימו גבה כולם,וגם אני התפלאתי אבל עובדה משניים שאחד לא מכיר את השני.

להתאים חומרה אני יכול להגיד לך שהם לא יודעים כל כך,ולכן הרבה שאלות והבהרות אני שואל פה.

נניח T1 הם לא יודעים מה זה..

בכל אופן שמעתי לא מאחד שהלוחות של טובים ויציבים מאוד אבל מאוד "פשוטים",אין להם את הפ'יצרים שיש ללוחות אחרים והבנדאל שלהם עלוב.אבל יציבים וטובים.זה מה שהוא מחפש.

א. לא הזכרתי את הלוחות של אסוס.

ב. אתה צודק חלקית. יש לא מעט בעיות עם לוחות של אסוס.

ג. את רובן אפשר לפתור (עדכוני דריברים וביוס) מה שאי אפשר להגיד על לוחות .

ד. אם היית מבקש ממני להצביע על החברה שמייצרת את הלוחות היציבים ביותר, בלי לחשוב פעמיים הייתי אומר ג'יגהבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...