איך אני מחליף לוח אם בלי לפרמט ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מחליף לוח אם בלי לפרמט ?

mrbig

Recommended Posts

שלום

אני מחזיק בלוח 775 DUAL של אסטרוק עם מעבד 6300

הלוח הישן שלי הוא ציפסט 865 אני רוצה להחליף בין הלוחות והמעבד בלי לפרמט את ההרד דיסק שלי

אני קראתי פה בפורום שאפשר לנסות יחסית בקלות ע"י הסרת דריוורים כיבוי והפעלה עם הלוח החדש.

יש מישהו שיכול להראות לי איזה דריוורים אני צריך להסיר ?

אני נשאר עם כל החלקים שלי (כרטיס מסך AGP וכל שאר הדברים).

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה- 82865 ... Processor to AGP Controller - 2571, זה הבקר AGP

אתה צריך גם להסיר את הבקר שמתחת ל-IDE ATA/ATAPI Controllers

יכול להיות שזה יעבוד בלי הסרה של כרטיס המסך, אני לא זוכר אם ניסיתי את זה אי פעם. ליתר בטחון אני ממליץ שתסיר גם את הדרייבר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי התגובות מעלי שגויות ומטעות

קרא כאן -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=210192.0

לא הייתי אומר את זה בנחרצות כזאת.

מניסיון של לא מעט מחשבים יש בעיות מפה לירח.להגיד שזה שגוי ומטעה זה רחוק מלהיות.יכול להיות ש-WIN יעלה(במקרה הטוב) אבל יהיו בהמשך המון בעיות,איתחולים,מסכים כחולים וחוסר יציבות.יכול בהחלט שיהיה מצב שזה יעבוד,אבל מניסיון,ושוב מניסיון ביצוע ההתאמה לא שווה את העבודה ואת הסיכון שאם זה לא יילך אש שיגיד שלום למה שיש לו בכונן,כי אחרי זה צריך כונן משני עם בכדי להציל את מה שיש/נשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני צריך להאמין לך?אני לא אכנס כרגע להתנצחויות,אבל שים לב שאמרתי שיש מקרים שזה עובד.אצלך הכל עבד,הידד.

Replace Motherboard on a XP System

This article examines replacing the motherboard in a system that has installed. There is no method that can guarantee a 100% success rate, but careful attention to the items discussed will at least give you better odds of a successful motherboard replacement while preserving your current installation. As with any procedure you attempt there are caveats. Let's look at three that apply to this procedure

זה מה שאמרתי.אז להגיד לכולם שהם טועים ורק לך זה מצליח קצת נסחפת.תקרא את המאמר שאתה בעצמך נתת ותראה שזה לא כל כך פשוט כמו שתיארת.

אבל אם אתה תמיד מצליח אז סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתגובות שלך פשוט נשמע שאתה פשוט לא מכיר את השיטה המדוברת ואתה פשוט מחליף לוח בלי להחליף קודם את הדרייברים הרלוונטיים. אם היית עושה את זה לא היית נתקל בתקלות האמורות.

טוב אני מבין שאני צריך להוריד את הבקר AGP

את הדריוור של הכרטיס מסך ואת הבקר של הפיירוייר (למרות שהוא כרטיס הרחבה שיושב על PCI בלוח)

זה הכל ?

לא מדובר על פיירוייר, מדובר על בקר האחסון (IDE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלפתי אבל יש בעיה בבקר ה IDE כאשר הוינדוס עולה הוא רושם שיש שגיאה בבקר ה IDE (הכל חוץ מזה תקין והותקן)

גם בראשי וגם במישני

מעבר לכך הוא מזהה את כל המחיצות -כך שאני לא יודע מה בדיוק הבעיה.

אני יודע שזה לא בדיוק הפורום המתאים אבל אולי תוכל לעזור לי בכל זאת ?

הנה תמונת מסך של ה DEVICE MANAGER

וגם קצת תוצאות מבנצים של המערכת אחרי ולפני הרכבת המעבד. הכרטיס מסך זה 6200 AGP עם צינורות פתוחים ללא אוברקלוק)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...