Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תהיתי אם יש אזורים חסומים במשחק, כבר חשבתי שהכל פתוח ובאמצע מרדף זה בא לי באמצע. |:

בכל מקרה, איפה לעזאזל קונים מכוניות? אין לי עוד אפשרויות לשדרוגים ויש לי בסביבות 220K..

ונראה לי שהצלחתי איכשהו להפטר מלשלם אחרי מעצר(בלי כרטיס "Get Out Of Jail"..) :S

><

חוץ מזה משחק מאוד נחמד, רק שהוא קל מדי כמו שכבר כתבתי.. הגעתי למירוץ נגד WOLF(קרב בוס שני שלי.)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיתי אם יש אזורים חסומים במשחק, כבר חשבתי שהכל פתוח ובאמצע מרדף זה בא לי באמצע. |:

בכל מקרה, איפה לעזאזל קונים מכוניות? אין לי עוד אפשרויות לשדרוגים ויש לי בסביבות 220K..

ונראה לי שהצלחתי איכשהו להפטר מלשלם אחרי מעצר(בלי כרטיס "Get Out Of Jail"..) :S

><

חוץ מזה משחק מאוד נחמד, רק שהוא קל מדי כמו שכבר כתבתי.. הגעתי למירוץ נגד WOLF(קרב בוס שני שלי.)..

חכה שתגיע לטרטוריה האחרונה שמה יתחיל להיות לך קשה.. לפחות עד שתוכל לקנות מכונית חדשה TEIR 3.

בכל מקרה אני באיזה 95%, נשאר לי 2 מירוצים - אחד הCANYON נגד WOLF ואז נגד DARIOUS, אני עם המרצדס SLR עם השיפורים עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Airtel, אני ב-60 ומשהו אחוזים ואני עם האוטו של WOLF משופר עד הסוף ואני לא מצליח לנצח אף אחד !

ב- CAR LOT ה- DB9 זה האוטו הכי טוב שאני יכול לקנות .. ככה שאני לא מבין מה לעשות עכשיו ..

מממ, חלק אומרים שהמכונית שלו טובה אבל אני ממש לא אהבתי אותה - תנסה לקנות פורשה אני ניצחתי איתה לא מעט מרוצים.. (יש לה שליטה הרבה יותר טובה מה DB9 לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. תודה ><

בכל מקרה, סיימתי עכשיו את המירוץ נגד KENJI, אותו סיפור, זה פשוט מטומטם שנתנו לבוסים מכוניות טובות אבל בסטוק..

עברתי אותו בשניה הראשונה.. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עד 60% ממש קל ואז אחרי שקונים אוטו חדש ומשפרים אוטו הוא ממשיך להיות קל עד סביבות ה90% אני הייתי עד ה60% עם הRX7 ועד ה90% עם הEVO עכשיו לא הצלחתי בכמה פעמים הראשונות לנצח את דאריוס הזה בקניון פשוט הוא מאיץ אחרי פניה ואני לא מספיק להגיע אליו כנראה שהEVO לא מספיק מהירה אז קניתי את הSLR והשליטה באוטו הזה כל כך גרועה אי אפשר לשחק איתו... יש הצעות איך לנצח את דאריוס הזה ? מכונית מסוימת שתוכל לעזור קצת?

דרך אגב איך אני מוכר את המכוניות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...