מאיפה להביא יונקס ???? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה להביא יונקס ????

alex15

Recommended Posts

שלום אני זמן רב מחפש יונקס אבל אין פשוט אין מערכת הפעלה הזו אבל אני לא מוצא רק לקנות אותה אז אם אפשר ללתת לי לינק או קישור ל unix אבל בליי קניה וכספ וזהה טוב . ואם אפשר לדעת איך מתקינים אותהכי שמעתיי כי הההתקנה שלה לוקחת זמן וכתיבהה הרבהה אז תתנו לי לינק או קישור לדעת איך להתקין אותה אם אפשר .

וגם אני עכשי משתמש בוינדוס ואני מרוצהה אבל אני רוצה לראות אם היניקס באמת שווה כמו שאומרים אחריםם אז השאלה שליי היא האם hard disk יקולקל כאשר אני אנסה להתקין את היונקיס או אחריי כי חבר שליי אמר ש יונקס מקלל את hard disk אחריי וינדוס האם זה נכוןן או לאא ??? תודה על ההקשבה . תשמעו חברה אני לא רוצה משהו שלא אדע להשתמש בו אני רוצה משהו פשוטטט וטוב וידועע באתרים אל תביא לי משהו למקצענים או משהו רק למתחילים למתחיליםםםם תודהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אחיי מה יותר טוב בשבילל מתחילים ???. תגיד אתהה :nixweiss: :s05: ואמרו ליי כי היוניקס ו הליונקס הם אותו דבר לאאא ?????

**ממש** לא.

בכל מקרה: UNIX היא לא מערכת חינמית,אם אתה רוצה להשתמש בה תקנה אותה.

אגב,אם אתה לא מוצא מידע על לבד (אהמ,גוגל) , עדיף שלא תשתמש בלינוקס בכלל.

השימוש במערכת מבוססת *NIX דורש טיפה שכל יותר ממה שדרוש לשימוש בוינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר תפסיקו לצחוק ...

לפני כל דבר תקרא קצת על לינוקס ...חפס בגוגל ...בכל אופן תתקין LIVE

מנדריק או אובנטו לא צריך להתקין כלום וזה לא נוגע לך ב WINDOWS עולה ישר מהדיסק ...

אובנטו חיי:

מנדריוה מת:

תצרוב ותתחיל לעבוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אין ספק שבמיוחד בשביל noob עדיף .

ולפותח הת'רד:

תוריד מהלינק שנתנו לך, ותצרוב על דיסק (לא בתור קובץ. אתה צריך לפתוח את הקובץ ISO שאתה מוריד באמצעות התוכנת צריבה, ואז כל מה שישאר לך זה ללחוץ על burn)

תפעיל מחדש את המחשב עם הדיסק, ואם הכל מוגדר אצלך כמו שצריך, זה פשוט יפתח לך את . תבר באופציה הראשונה, ומשם אתה כבר תסתדר.

ואם יש לך בעיות תחזור לשאול פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...