האם כדאי לנצל אחריות? - מחשב חדש, CPU מתחמם במאמץ עד 68 מעלות. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לנצל אחריות? - מחשב חדש, CPU מתחמם במאמץ עד 68 מעלות.

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בדיקת טמפ' בBIOS היא המדוייקת ביותר!! מבחינת מימוש אחריות, כל עוד המעבד עובד בצורה תקינה אף אחד לא יחליף לך אותו, מקסימום ינסו לדחוף לך גוף אחר.. (נסה להשיג הנחה לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ^^

ואני אומר לך שיש השפעה למארז,אתה התעקשת.

זה שיש לך מאורר 80mm שזורק על המאורר אני לא בטוח שזה טוב,אולי זה עושה מערבולת אויר כזו? נסה לבטל אותו.

וחוץ מזה 80mm ידועים כעושים הרבה רעש ודוחפים מעט אויר,במיוחד גנ'ריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה אפקט העדר.

אם מישהו שמושפע מתופעה זו שומע על מספר אנשים אשר אומרים שמארז גנרי=שיט אז אותו בנאדם יכנס ללופ של השמצות בנוגע לאותם גנריים - גם אם אין סיבה מיוחדת או משמעותית לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני ג'נריים הם על הפנים.. בעיקר בגלל שהם קטנים וצפופים נורא, ההכנות למאווררים נוראיות (בדרך כלל רק 80mm) וגם כבר שיש הכנה אז בוא נגיד שאין למאוורר יותר מידי מאיפה למשוך אוויר כי הכול חסום.. מה שכן, אני עובד עכשיו עם מארז ג'נרי, עשיתי לו מוד - הכנתי חלון ועשיתי הכנה למאוורר 120mm על הדלת, במארז יש הכנה ל2 מאווררי 80mm מאחור , פתחתי את הגריל שלהם לגמרי והתקנתי 2 מאווררים. בגג עשיתי חור והתקנתי מאוורר 120mm. טמפ' הלוח ירדה ב15 מעלות!!! והמעבד ירד בעוד 4-5 מעלות (לא שזה אכפת לי החלקים לקירור מים כבר כאן).

בכל אופן מה שאני מנסה להגיד שגם עם מארז ג'נרי (שגם אני לא חובב גדול שלהם דרך אגב) עם קצת יצירתיות והשקעה אפשר להגיע לתוצאות יפות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יצא לך פה? קנית מארז במאה שקל ואז חתכת ועבדת הרבה וקנית מאוררים והכל ויצא לך כמה? עוד מאה שקל?

ב-230 היית סוגר עניין וקונה איזה 6A19..

ועדיין לא פתרת את בעית הרעש למשל כי הוא דק,ואת האיכות הכללית עצמה,סירקולציה,מיקום של דברים בפנים וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו 3 מאווררים וזה די ומספיק

ופעם אחת ולתמיד תבינו שאין קשר בין החברה שמייצרת את המארז

לבין הטמפרטורה שלו !!!!!!!!!!!!!!!!!

הדבר היחיד שקובע את הטמפ' שלו זה האיורור שלו נקודה

במקרה שלו יש לו מספיק מאוררים לקירור תקין

מארזים גנריים טובים ל70 אחוז מהמשתמשים והדבר היחיד שיש צורך לשפרו זה הספק שכידוע לא נחשב

לאיכותי גם כאן בחלק לא קטן מהמקרים זה מספיק לאנשים

אני מאמין שהמאוורר של המעבד לא מותקן טוב או שלא שמו משחה כמו שצריך

תלך לחנות שקניתה ותממש אחריות הם יטפלו בזה.....

ושוב מארז גנרי = תנור חחחח... הצחקתה אותי חוסר הבנה משווע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אז אם יש לי 3X80mm זה אומר שזה מספיק?

בחור,מי שלא מבין זה אתה,בלי השמצות.

מה נותנים לך המאוררים הנ"ל כשאחד חסום והשניים במיקומים לא טובים,שלא נדבר על זה שה-CMF שלהם נמוך מאוד והם עושים המון רעש.

ואכן אין קשר בין החברה לבין האיורר שלו,אבל העניין הוא שבמארזים ג'נריים אין פשוט איורר כמו שצריך!

אם זה "מספיק" בבקשה רבה אבל אתה בהרבה פעמים רואה שדברים קורים והלוח חם או משהו כזה וזה בעצם לא מספיק..

מי שחוסך על דברים כאלה אוכל אותה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יצא לך פה? קנית מארז במאה שקל ואז חתכת ועבדת הרבה וקנית מאוררים והכל ויצא לך כמה? עוד מאה שקל?

ב-230 היית סוגר עניין וקונה איזה 6A19..

ועדיין לא פתרת את בעית הרעש למשל כי הוא דק,ואת האיכות הכללית עצמה,סירקולציה,מיקום של דברים בפנים וכו' וכו'

את המארז הג'נרי לא קניתי,קיבלתי! את המאווררים קיבלתי יחד עם הזמנה של ציוד לקירור מים מחו"ל אז הם עלו לי ממש זול.. כמובן שאין כמו מארז אלומיניום עם הכנה למאווררי 120mm וכו'.. אבל עדין, אל תחסום כאן את התקוות של הרוב הגדול של המשתמשים, גם עם מארז ג'נרי אפשר להגיע לתוצאות יפות..

רעש יש לי כרגע רק מהמאוורר סטוק של המעבד (שכמו שאמרתי מוחלף אוטוטו בקירור מים), יש לי 2 120mm של AC (חרישיים ברמות מטורפות) ועוד 2 80mm מאחור של TT, הם אומנם יודעים לחפור אבל מחוברים לפאן בס שמשתיק אותם..

מחינת ה"עבודה" שאמרת שהשקעתי, אחי זה - אני נהנה מכל רגע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני ג'נריים הם על הפנים.. בעיקר בגלל שהם קטנים וצפופים נורא, ההכנות למאווררים נוראיות (בדרך כלל רק 80mm) וגם כבר שיש הכנה אז בוא נגיד שאין למאוורר יותר מידי מאיפה למשוך אוויר כי הכול חסום.. מה שכן, אני עובד עכשיו עם מארז ג'נרי, עשיתי לו מוד - הכנתי חלון ועשיתי הכנה למאוורר 120mm על הדלת, במארז יש הכנה ל2 מאווררי 80mm מאחור , פתחתי את הגריל שלהם לגמרי והתקנתי 2 מאווררים. בגג עשיתי חור והתקנתי מאוורר 120mm. טמפ' הלוח ירדה ב15 מעלות!!! והמעבד ירד בעוד 4-5 מעלות (לא שזה אכפת לי החלקים לקירור מים כבר כאן).

בכל אופן מה שאני מנסה להגיד שגם עם מארז ג'נרי (שגם אני לא חובב גדול שלהם דרך אגב) עם קצת יצירתיות והשקעה אפשר להגיע לתוצאות יפות..

כנל גם אני עשיתי דבר דומה למרות שהמארז גם ככה היה קריר אבל אף פעם לא מפריע להוריד עוד קצת בטמפרטורות

ודרך אגב לכל המזלזלים בשידרוגים ובעלויות אני עשיתי שידרוג שעלה לי 190 שקל בטוטל וקיבלתי מארז שקט יפה וקר....

אח שלי קנה מארז של SHARK ב830 ש"ח ספק איכותי ללא צל של ספק ושלי יצא בסופו של דבר שקט יותר וקר יותר והוא התאכזב

משלו...(טמפ המעבד שלי יושבת על 28 במנוחה ו34 במאמץ וזה עוד כשהמאווררים הם גנריים והם על המהירות סיבוב הבינונית מה שגם מספק לי שקט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אז אם יש לי 3X80mm זה אומר שזה מספיק?

בחור,מי שלא מבין זה אתה,בלי השמצות.

מה נותנים לך המאוררים הנ"ל כשאחד חסום והשניים במיקומים לא טובים,שלא נדבר על זה שה-CMF שלהם נמוך מאוד והם עושים המון רעש.

ואכן אין קשר בין החברה לבין האיורר שלו,אבל העניין הוא שבמארזים ג'נריים אין פשוט איורר כמו שצריך!

אם זה "מספיק" בבקשה רבה אבל אתה בהרבה פעמים רואה שדברים קורים והלוח חם או משהו כזה וזה בעצם לא מספיק..

מי שחוסך על דברים כאלה אוכל אותה בסוף.

אתה יודע בכלל מה הCFM של מאורר גנרי לא אתה לא יודע

בדרך כל הCFM שלו הוא קצת מעל 30 זאת אומרת שבסך הכל יש לו CFM של קרוב ל100

עכשיו קח מארז סטנדרטי לא גנרי ותגיע לCFM דומה

ובלי שום קשר המעבד שלו לא חם בגלל האיוורור תבין את זה ואם אתה לא מבין את זה אז אתה לא מבין במחשבים

ניתן להבין זאת מכיוון שאם הוא היה פותח את הדלת והטמפ' היתה יורדת אז סימן שהיה מדובר בבעית איוורור

אבל מכיוון שהוא פתח אותה והטמפ' עלתה במקצת זה מעיד על בעיה אחרת שהיא לא איוורור המארז !!!!!!!!

ברור ??

ואם אתה לא חושב ככה אז אתה טועה ומטעה !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...