האם כדאי לנצל אחריות? - מחשב חדש, CPU מתחמם במאמץ עד 68 מעלות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לנצל אחריות? - מחשב חדש, CPU מתחמם במאמץ עד 68 מעלות.

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שווה לך לנסות.

רק שים לב קודם שהקירור יושב כמו שצריך,שאין אבק,שהכבלים יחסית מסודרים ואני מקווה שאין לך מארז ג'נרי או משהו כזה

זה לא בדיוק מארז ג'נרי אבל הוא לא אחד המפרוסמים. לא זוכר איזה חברה אבל מצאתי את החברה מסמן באינטרנט והיא עושה טובים. יש לי 120 מקדימה, 90 מאחורה שמוציא ו80 בדלת. אין אבק(מחשב חדש בין שבועיים) והכבלים עגולים ומסודרים. הטמפ הייתה גבוה יותר עד ששמתי MX-1 ואז היא ירדה ל 68!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז נראה לי ג'נרי...יש לך את הדגם שלו?

בכל מקרה אמרתי לך לוודא שהקירור מהודק למקומו כמו שצריך

אם כל זה לא עוזר,שווה לך לנסות לממש אחריות אבל לא נראה לי שזה יתפוס,אם אכן לא ילך אז פשוט תקנה איזה פריזר 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז נראה לי ג'נרי...יש לך את הדגם שלו?

בכל מקרה אמרתי לך לוודא שהקירור מהודק למקומו כמו שצריך

אם כל זה לא עוזר,שווה לך לנסות לממש אחריות אבל לא נראה לי שזה יתפוס,אם אכן לא ילך אז פשוט תקנה איזה פריזר 7

שמע, זה לא משנה איזה מארז זה. הם סיפקו לי מחשב שאמור לעבוד בטמפ תקינות. לא?

הקרור מהודק טוב.

למה שהאחריות לא תכסה?

דגם המארז: cx-1359_gray

קישור : http://www.microtechswiss.com/fr/cases/case.php?chassis=cx59&model=1359_blue

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'נרי כמו שחשבתי.

לפי מה שאמרת "הם סיפקו לי מעבד שאמור לעבוד בטמפ' תקינות"-וזה נכון,אפשר להבין שגם אם תכניס אותו לתנור הוא אמור לעבוד בטמפ' תקינה? כמובן שלא.

זה בערך מה שקורה פה,המעבד שלך נמצא בתור "תנור" שקוראים לו מארז..וכשמארז לא מאורר היטב הטמפ' בפנים גובהה מדי ומשפיעה על המעבד.

תנסה לפתוח צד אחד של המארז ולראות (סתם בישביל הסקרנות)

**תוודא שאף מאורר לא חסום ע"י משהו כמו קיר וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'נרי כמו שחשבתי.

לפי מה שאמרת "הם סיפקו לי מעבד שאמור לעבוד בטמפ' תקינות"-וזה נכון,אפשר להבין שגם אם תכניס אותו לתנור הוא אמור לעבוד בטמפ' תקינה? כמובן שלא.

זה בערך מה שקורה פה,המעבד שלך נמצא בתור "תנור" שקוראים לו מארז..וכשמארז לא מאורר היטב הטמפ' בפנים גובהה מדי ומשפיעה על המעבד.

תנסה לפתוח צד אחד של המארז ולראות (סתם בישביל הסקרנות)

**תוודא שאף מאורר לא חסום ע"י משהו כמו קיר וכו'

תקשיב, אני מודה על האנאלוגיות אבל אני מעבר לזה. יש מאוורר בצד (בדלת) שמופנה בדיוק למעבד. כלומר המעבד מקבל אוויר חדש כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשמע,לך תנסה לממש אחריות..בהצלחה :s05:

פתחתי את המארז והטמפ של המעבד עלתה ב 2 מעלות - כמו שאמרתי, יש אוויר חדש למעבד עשהמארז סגור ע"י מאוורר 80 שדוחף אוויר עליו.

אולי, התכנות לא יודעות לקרוא את הטמפ נכון?

אם זה היה 68 מעלות, הייתי יכול לגעת במעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לאחריות פשוט תחזור למי שמכר לך את המחשב שיבדוק מה לא תקין ויסדר את זה אני עובד בזה ואני עושה את זה גם לאנשים במידה ומתעוררת בעיית התחממות במחשב חדש וזה לא אמור לעלות כסף זה עניין של שירות הוגן...

ואם צריך להחליף משהו במסגרת האחריות זה יוחלף ללא שום בעיה... (אני מאוד מקווה...)

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לאחריות פשוט תחזור למי שמכר לך את המחשב שיבדוק מה לא תקין ויסדר את זה אני עובד בזה ואני עושה את זה גם לאנשים במידה ומתעוררת בעיית התחממות במחשב חדש וזה לא אמור לעלות כסף זה עניין של שירות הוגן...

ואם צריך להחליף משהו במסגרת האחריות זה יוחלף ללא שום בעיה... (אני מאוד מקווה...)

יום טוב.

יום טוב גם לך. ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לי יש E6300 ואני יכול להגיד לך מנסיון ש EVEREST מזייף בכ10 מעלות , תמדוד את הטמפרטורה עם SPEEDFAN

כמו כן תבדוק בביוס ותרשום מה הטמפרטורה

SPEEDFAN לא מזהה את הטמפ של המעבד.

ב זה ללא מאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...