הברים (מועדונים) ייסגרו ב-2 בלילה-הדיון הרשמי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הברים (מועדונים) ייסגרו ב-2 בלילה-הדיון הרשמי

kfirlion

Recommended Posts

שלום,

אחרי צפייה בחדשות ראיתי שרוחמה אברהם הביאה לאישור הוועדה את הצעת "חוק הברים" שאומרת שהברים ייסגרו ב-2 בלילה (מקסימום) כדי למנוע נהגים שיכורים בשעות יותר מאוחרות בנוסף אמור להפחית אלימות...מה אתם אומרים על הצעת החוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש יתרונות ויש חסרונות..

החסרונות הם שאנשים רק יוצאים ב1-2 בלילה וחוזרים בבוקר, לפחות הרבה מהחיילים שחוזרים הביתה, ובכלל..

אני לא מאמין שזה יחזיק הרבה, גם אם כן ההכנסות של הברים יצנחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהרגלה של הממשלה הזאת היא פוגעת בקורבן (הברים) ולא בגורם (אנשים בלי יכולת שיקול דעת).

כמו כן, אם בן אדם רוצה להשתכר הוא לא חייב באר/פאב, יש לו מאות דרגסטורים בפריסה ארצית שמוכנים למכור אלכוהול לכל דורש, אפילו לי בגילי המופלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה מטומטמת, מה אנחנו פה אנגליה? לא ייתנו לבני ה18 שמשרתים בצבא להינות?

יש לי הצעה יותר טובה, להוריד את הנשים מהכביש, הרי בכלל שאנחנו מסתכלים עליהם זה מה שגורם לתאונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהרגלה של הממשלה הזאת היא פוגעת בקורבן (הברים) ולא בגורם (אנשים בלי יכולת שיקול דעת).

כמו כן, אם בן אדם רוצה להשתכר הוא לא חייב באר/פאב, יש לו מאות דרגסטורים בפריסה ארצית שמוכנים למכור אלכוהול לכל דורש, אפילו לי בגילי המופלג.

מחזק.

אנחנו נמצאים במדינה שמחפשת פתרונות יצירתיים במקום להתמודד עם האמת.

אבל כרגיל במקום להלחם והחמיר הם נופלים על הפתרונות הקלים (ורוב הזמן המטומטמים) ללא חשבון במי נפגע בזה.

העצוב פה שזה יוריד חלק מהתאונות וכו'... ואז זה ירשם כהצלחה :screwy:, טוב תלוי של מי ואיך מסתכלים על זה.

בכל מקרה אני גם מאמין שזה לא יעבור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חוק מטומטם מבית היוצר של ממשלת .

כאילו שזה יעזור.

אני לא יודע איך לעזאזל הם מצליחים להגיע לכנסת.

בטח החוק הבא יהיה לשים רמזור כל 50 מטר ככה נהגים לא יוכלו להאיץ.

פסי האטה באיילון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חוק מטומטם מבית היוצר של ממשלת .

כאילו שזה יעזור.

אני לא יודע איך לעזאזל הם מצליחים להגיע לכנסת.

בטח החוק הבא יהיה לשים רמזור כל 50 מטר ככה נהגים לא יוכלו להאיץ.

פסי האטה באיילון.

בבקשה תערוך את הודעתך כי הם במקרה יכולים לראות ועוד לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכימה עם כל מילה. כדי לדפוק את הראש ולנהוג בחוסר אחריות לא צרייך באר/פאב/מועדון. לא חסר פיצוציות שמוכרות אלכוהול 24/7 בלי קשר לכלום. אני למשל מגיעה לפאב רק בחצות או אחד בלילה (עד שאני מחליטה מה ללבוש... :silly:) וחוזרת בבוקר ולי בכלל אין רשיון (מונית שירות, חברים עם נהג תורן וכו').

החוק האידיוטי הזה יפגע קודם כל בפאבים, אח"כ בעקיפין יפגע גם במדינה, שכן מקומות כאלו מכניסים הרבה כסף ממכירת האלכוהול (להזכירכם, אלכוהול בארץ מאד יקר בהשוואה לשאר העולם והמיסוי נורא גבוה) וזה הולך למס הכנסה.

יש לי הצעה יותר טובה, להוריד את הנשים מהכביש, הרי בכלל שאנחנו מסתכלים עליהם זה מה שגורם לתאונות.

תגיד את זה לאמא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק בעייתי מכמה בחינות. מבלי להכנס לשאלה האם הוא באמת פותר את הבעיה, החוק מגביל מאוד את כמות השעות הרווחיות עבור בארים ופאבים בארצנו. באנגליה למשל אנשים מסיימים יום עבודה ממוצע בסביבות השעה חמש אחר הצהריים, בממוצע לוקח בערך שעה להתארגן ולצאת מה שאומר שהשעות הפעילות של הבארים הם בין 1830 עד הסגירה (0200 נניח). בארץ, גם אם יש אנשים שאכן עובדים עד 1700, יש לא מעט שעובדים עד מאוחר יותר וגם אז השעות הפעילות של בארים הם החל מתשע, תשע וחצי. מצד שני אנשים כאן נוטים פחות לצאת לשתות בימי חול (פרט ליום חמישי) אז מה אני יודע, הנקודה שלי היא שהבארים נפגעים מזה יותר מכל איך שהדברים נראים.

החלק העצוב הוא שרוב האוכלוסיה מעל גיל מסויים (נגיד 30 בערך) לא כל כך תתרגש מזה, והאנשים שכן יפגעו יהיו אדישים מדי מכדי למחות כך שיש סיכוי לא רע שהדבר הזה יצא לפועל (אלא אם כן הוא כבר יצא לפועל ואז - שיט!! >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...