הברים (מועדונים) ייסגרו ב-2 בלילה-הדיון הרשמי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הברים (מועדונים) ייסגרו ב-2 בלילה-הדיון הרשמי

kfirlion

Recommended Posts

חוק דפוק.!!

כמה זמן לוקח לשתות ?

נגיד אם שותים מהר חצי ליטר בירה 5-10 דקות(כמובן מהר אבל לא בהגזמה..)

אז אני יבוא ב 12 נגיד ישתה שעתים ידפק ואז יבואו יסגרו את הפאב ואני יצתרך ללכת..

טוב לאן יש ללכת?

לשום מקום..

טוב אז נוסעים לבית.. אבל אני שיכור!

אבל היום.. נדירים האנשים שבאים לפאב משתכרים והולכים..

בדרך כלל באים יושבים זמן ממוצע של שעתים ויותר שותים מדי פעם ככה גם שהבירה הוודקה ומה שאתם שותים מספיק לרדת ואז יוצאים..

אם הם רוצים להגביל שתיה ונהיגה שלא ימכרו שתיה בכלל בארץ..

חחח כן בטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפסיקו להגיש אלכוהול ב-2 בלילה אבל לא יסגרו את הפאב/באר/מועדון

במקרה של מועדון אפשר לצאת כמו השיכורים לשתות באוטו

בפאבים ובארים אפשר פשוט להזמין הרבה אלכוהול לפני 2 ולשתות אותו אחרי 2 (או לצאת לאוטו לשתות כמו כל השיכורים :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקרה כזה אפשר להמשיך להגיש אחרי 2, ואם יש ביקורת מסויימת, פשוט להגיד שהאנשים קנו לפני 2. תוכיחו שלא.

ואגב - רוחמה, יש לי הצעת חוק בשבילך: לבטל את כל רישיונות הנהיגה בישראל. שכולם יסעו באוטובוס. מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקרה כזה אפשר להמשיך להגיש אחרי 2, ואם יש ביקורת מסויימת, פשוט להגיד שהאנשים קנו לפני 2. תוכיחו שלא.

יכולים לבקש מהם להראות חשבוניות. אם הם ימכרו אלכוהול אחרי שתיים בלילה הם ישלמו קנס בטח (לא קראתי את הצעת החוק). אם הם יתפסו מזייפים חשבוניות - זו כבר עברה פלילית.

ואגב - רוחמה, יש לי הצעת חוק בשבילך: לבטל את כל רישיונות הנהיגה בישראל. שכולם יסעו באוטובוס. מה דעתך?

נראה לך שהיא תסכים להגיע לעבודה באוטובוס?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HWzone זה אתר כעיקרון שיש בו רק בנים, אז אנשים "מתייחסים" פה כאילו אין בנות אבל כראסמי יש פה בנות.... אז אל תתלונני וחוץ מזה אכן בנות לא יודעות לנהוג (הרבה אומרים את זה ורואים עובדות בשטח)... :bash:

מה זה קשור? פשוט תגיד שאתה מעדיף בנים וזהו.

זה שאין פה בנות אומר שאפשר ללכלך ולהגיד "יו, הלוואי והיו כבולות לתנור המטבח עם שרשרת"? לא חסר גברים שלא יודעים לנהוג. פעם אחרונה שנסעתי באוטו לקורס ברמנים מפ"ת לת"א (בחורה נהגה, חברה לקורס), לפני שיצאנו מפ"ת כמעט נהרגנו 3 פעמים בגלל נהגים (לא נהגות...) שדהרו לתוך כביש/צומת, חתכו, עקפו בצורה מסוכנת ומה לא. יש פה תרבות נהיגה מחורבנת וזה לא ממש קשור למין הנהג (אם כי דווקא אפשר לקשר את הדוגמאות שהבאתי למאצ'ואיזם גברי). גם אמא שלך לא יודעת לנהוג, לכן אתה נוסע לבי"ס באופניים ומדמיין שאתה בייקר, נכון? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהיא תסכים להגיע לעבודה באוטובוס?!

התכוונתי שיבוטלו כל רישיונות הנהיגה, חוץ משל אנשים שמקורבים לשלטון :smile1:

ואגב-אמא שלי נהגת מעולה, והיא לא היחידה, כי כבר ראיתי נהגות טובות. אז כנראה שזה לא קשור למין, ויותר לתרבות נהיגה כללית בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור? פשוט תגיד שאתה מעדיף בנים וזהו.

זה שאין פה בנות אומר שאפשר ללכלך ולהגיד "יו, הלוואי והיו כבולות לתנור המטבח עם שרשרת"? לא חסר גברים שלא יודעים לנהוג. פעם אחרונה שנסעתי באוטו לקורס ברמנים מפ"ת לת"א (בחורה נהגה, חברה לקורס), לפני שיצאנו מפ"ת כמעט נהרגנו 3 פעמים בגלל נהגים (לא נהגות...) שדהרו לתוך כביש/צומת, חתכו, עקפו בצורה מסוכנת ומה לא. יש פה תרבות נהיגה מחורבנת וזה לא ממש קשור למין הנהג (אם כי דווקא אפשר לקשר את הדוגמאות שהבאתי למאצ'ואיזם גברי). גם אמא שלך לא יודעת לנהוג, לכן אתה נוסע לבי"ס באופניים ומדמיין שאתה בייקר, נכון? ::)

לא חסרים גברים שלא יודעים לנהוג, אבל אצל נשים זה עוד יותר בולט, לפעמים הן נכנסות למצבים כמעט בלתי אפשריים (וצריך להיות על הכביש מספיק זמן כדי להבין את זה).

בכלל, שני הדברים היותר מסוכנים שראיתי שאנשים עושים בזמן נהיגה הם 1) אישה מתאפרת תוך כדי נהיגה 2) גבר מתגלח תוך כדי נהיגה.

אבל הדבר הכי מסוכן, מעל הכל זה ערבי שלא אכפת לו מהעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודעת לנהוג ב-3 דברים. טרקטור, חמור וגבר. איך זה? :lol:

:lol: :lol:

ויש לך רשיון לכל זה??? ;D

ד"א, ב 7 השנים שאני נוהג, רוב הרכבים הבעייתיים שפגשתי איכלסו נהגים..

אוקיי, בחזרה לנושא - גם אני מחזיק בדעה שלא תהיה הפחתה ברמת האלימות. יותר גרוע - יהיו יותר שעות במהלך הלילה בו נערים שיכורים ומשועממים יסתובבו ברחובות ויחפשו קצת אקשן. אם מועדונים ייסגרו בלילה, מה גורם לגב' רוחמה לחשוב שכולם יחזרו הביתה כמו ילדים טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד יישום רעיון שראיתי במכונית קונספט, פשוט כמו שלכל מכונית יש אימובולייזר, הזעקה, קוד לפני שהיא מתניעה, להוסיף לזה בדיקת אלכוהול, המכונית פשוט לא תתניע בלי בדיקה, או לחילופין אם הבדיקה חיובית, ברעיון הזה אני תומך מלא.

ד"א, ראיתם פעם נהגת אופנוע שטח - KTM שיכורה בדאון היל?

פעם אחת צירפנו לקבוצה אחת כזו, זאת הייתה הפעם האחרונה (בעיקר בגלל שהיא והאופנוע שלה לא שרדו את הטיול (היא עדיין חיה)).

ד"א

איפה ראית שאני בן 14?? אני בעצמי כשאני נכנס לפרופיל רשום לי על גיל "לא זמין".

אני אשמח להיות בן 14 שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...