בעיה ברטיס מסך N6600GT - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברטיס מסך N6600GT

Shiker

Recommended Posts

שלום רכשתי כרטיס מסך לפני שנה וחצי אם אני לא טועה ולאחרונה יש לי קפיצות מוזרות שאני משחק במשחקים...כאלו התמונה קופצת...משהו מוזר מאוד..ופתאום המשחק זז לאט..(קרה לי כמה פעמים)..

מה יכול להיות ?

דרייבר לא טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי אם אלו משחקים שבעבר רצו חלק אז יכול להיות דרייבר או בעייה בקירור

אם אלו משחקים חדשים אז תנסה להוריד את הרמה של הגרפיקה והפילטרים כי כנראה הם מעמיסים מידי את הכרטיס והוא לא יכול לפעיל אותם ברמה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראהאת התמונות הבאות ניהיו לי פסים ירוקים אפילו וכל זה במשחק פיפא 07

http://www.pandavision.net/pic1.JPG

http://www.pandavision.net/pic2.JPG

אגב ניסיתי להחליף דרייבר לישן או הכי חדש לא עוזר...היה לי לפני חודשיים מסך CRT של חשבתי בגללו אז החלפתי את המסך ל- 931BF וגם זה לא פתר

כאלו המסך בן זונה אבל עדיין יש את הפסים ירוקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה קרה כך:

היו לי ארטיפקטים רק במשחקים מסויימים עם הזמן היו לי ארטיפקטים מיד לאחר שהווינדוס עולה

לא ביצעתי OC טמפ מנוחה 50 מעלות בזמן הרצה של 3dmark05 הגיע אפילו ל 80 מעלות.

הצעה שלי- אם אתה מבצע OC תבטל אותו תריץ 3dmark05 בלולאה של 3 פעמים (על מנת להעמיס את הכרטיס) אם אתה רואה ארטיפקטים סביר להניח שהקירור לא עושה את העבודה שלו - המלצה שלי אם יש לו מאוורר מקורי על תיגע בכלום פשוט תממש אחריות (אם מחליפים מאוורר הם עושים בעיה במימוש האחריות)

יש המון תרדים בנוגע לבאגים של 6600GT אבל אם לא ביצעת עדכון ביוס ללוח אם ו\או שינויים במהירות AGP אז לא הבעיה הזאת לא היתה צריכה לקרות ז"א כנראה הכרטיס חם מדיי

עריכה - טמפ תקינה בזמן מנוחה 40-45 מעלות בזמן עבודה בסביבות 60 מעלות למרות שלפעמים עם קירור סטוק מגיע גם ל 70-80 מעלות

דרך אגב מה התדרים שלו ב 2D ?

עריכה שניה- אתה יכול לקרוא את הנושא הבא קצת ארוך אבל יכול מאוד לעזור http://forums.nvidia.com/lofiversion/index.php?t1029.html

אם יש לך עדיין אחריות תממש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה קרה כך:

היו לי ארטיפקטים רק במשחקים מסויימים עם הזמן היו לי ארטיפקטים מיד לאחר שהווינדוס עולה

לא ביצעתי OC טמפ מנוחה 50 מעלות בזמן הרצה של 3dmark05 הגיע אפילו ל 80 מעלות.

הצעה שלי- אם אתה OC תבטל אותו תריץ 3dmark05 בלולאה של 3 פעמים (על מנת להעמיס את הכרטיס) אם אתה רואה ארטיפקטים סביר להניח שהקירור לא עושה את העבודה שלו - המלצה שלי אם יש לו מאוורר מקורי על תיגע בכלום פשוט תממש אחריות (אם מחליפים מאוורר הם עושים בעיה במימוש האחריות)

יש המון תרדים בנוגע לבאגים של 6600GT אבל אם לא ביצעת עדכון ביוס ללוח אם ו\או שינויים במהירות AGP אז לא הבעיה הזאת לא היתה צריכה לקרות ז"א כנראה הכרטיס חם מדיי

לא עשיתי OC אני חושב שהוא בא עם OC אוטומטי..לא ביצעתי שום עדכון לביוס או שיניתי מהירויות של ה- - AGP

לפי דעתי הכרטיס פשוט חם רותח...הממ יש לך הצעות לקירור לכרטיס ? מששהו שקל להרכיב ויקרר אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מקורי - אל תגע בכלום ותממש אחריות (בהנחה שיש לך תמיד ארטיפקטים ולא רק במשחק אחד)

אם אין אחריות אתה יכול להחליף . איזה? לא יודע אבל מישהו אחר בפורום ימליץ לך.

או שפשוט תשאיר את המארז פתוח רק לצורך בדיקה או שתכוון מאוורר בדיוק על הכרטיס מסך ותראה אם עדיין יש לך בעיות או שהם נפתרו

תנסה להוריד פילטרים שמשחק עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...