שאלה לגבי סינכרון במעבדי ליבה כפולה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי סינכרון במעבדי ליבה כפולה

J.Dog-Christ

Recommended Posts

בכל מקרה, הEIST כבוי אצלי בביוס, כך שTHROTTLING לא אופציה חברים, ובכלל הליבות שלי לא עוברות את ה40 מעלות........ למה שהן יעשו THROTTLE בכלל?!

למי ששאל איך בדקתי, אני מריץ תוכנות כמו FOLDING@HOME, וכאשר אני מריץ שני קליינטים על המחשב [אחד על כל , כשאני מגדיר מראש AFFINITY] ומשאיר את זה לרוץ בלילה [כשזה הדבר היחיד שרץ במחשב], בבוקר אני יכול לקום, קליינט שעובד על #1 סיים 70 מטלות נגיד, קליינט של #2 עשה אולי 30 מטלות, לא יותר מ35.

מוזר, לא?

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין הEIST לבין הTHROTTLING

לא משנה, עזוב אותך מF@H

תבדוק עם שני מופעים של PRIME/SUPER PI

קודם כל לא לזלזל בF@H, וכן אני מחשיב את זה למדד [WHITEמשהו], כי על המחשב השני שלי שני הקליינטים עושים מספר פעולות זהה בזמן נתון.

דבר שני, גם עם PRIME בדקתי וגם שם יש חוסר תיאום בין העבודה של הליבות, PI עושה לי קצת בעיות להריץ אותו כפול, נותן לי ארור.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר...

נשמע כמו בעיה בscheduler של .

אתה משוכנע שבמהירות סטוק הבעיה לא קיימת?

בהתחשב בזה שלא עשיתי [מלבד פעם אחת, בעזרת EASYTUNES], והמחשב על סטוק תמיד --- כן... חחח, זה מחשב לעבודה, אני לא יכול להסתכן בלהרוס אותו :D

בעיה בSCHEDULER? אין שום בעיה הוא מציג שכל עובדת ב100% UTILIZATION, פשוט שהליבה השניה עושה פחות "עבודה" מאשר הליבה השניה, כאילו שהן עובדות בתדר שונה?..

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...