Battlefield 2142 - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 2142 - הדיון הראשי

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, זה רק אני או שהם פשוט הרסו את כל הדברים היפים שהיו ב- BF2?

ה- BF החדש הוא משחק מגעיל... עדיף שכבר היו מוציאים איזה חבילת הרחבה ל- BF2 או משהו כזה...

לא יודע מאיפה הפלצת את זה,אבל נניח שמה שאמרת הוא נכון...

גאד,כמה שאנשים אוהבים לאמר בולשיט :s07:

שחק בשלם ותראה כמה שהוא פי 200,000 יותר טוב מ-BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוגי'ק, זה שאתה חובב BF2142,זה לא אומר שאני או אחרים יהיו גם חובבי BF2142 ויקנו אותו.

אני לפחות נשאר עם BF2 ו SF ובנתיים יש מלא שרתים ראנקד ;D

אם לדבר בכנות-תסתכל על כמה דיונים אחורה

תראה שעד לפני שבועיים ממש שנאתי את BF2142

ממש התאכזבתי מהדמו,ואז התחלתי להתרגל אליו,ואז התחלתי להנות ממנו,ואז הבנתי שהוא אוכל בלי פלפל ובלי מלח את BF2.

ועדיין,לאמר מה שהוא אמר זה דבילי..."הם דפקו את כל מה שטוב בBF2" ו"עדיף היה שהם היו מוציאים עוד הרחבה לBF2"

איך אני יכול להגיב לכזה דבר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הפלצת את זה,אבל נניח שמה שאמרת הוא נכון...

גאד,כמה שאנשים אוהבים לאמר בולשיט :s07:

שחק בשלם ותראה כמה שהוא פי 200,000 יותר טוב מ-BF2.

LOGIC תגיד מאיפה יש לך כוח לפלצנים האלה

אזוב אחי תקנה את המשחק ותהנה ממנו

אפגוש אותך בשנת 2142 ;):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שלישי,זה מגיע לבן דודה שלי מחו"ל.

אני אעדכן אתכם ;D

ולוגי'ק, ניסיתי להתרגל לא הצלחתי ,פשוט לא היה משחק קבוצתי שזה יש בהרבה שרתי ראנקד של BF2 (בעיקר שרתים של אירופה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעדכן אתכם ;D

ולוגי'ק, ניסיתי להתרגל לא הצלחתי ,פשוט לא היה משחק קבוצתי שזה יש בהרבה שרתי ראנקד של BF2 (בעיקר שרתים של אירופה)

ולמה אתה חושב שלא היה משחק קבוצתי?

FFS

כי אתה משחק בדמו,בשרת לא ראנקד שמלא בשחקנים נובים שלא יודעים בכלל מה זה SQUAD או איך לשחק באטלפילד [..]

ככה זה היה בדיוק בדמו של BF2 בזמן שהוא יצא

ולהיפך-מערכת המשחק החדשה מעודדת TEAMWORK הרבה יותר מBF2...ברגע ששחקנים יתחילו להבין דבר או שניים,ושתשחק בשרתי ראנקד,אתה תראה את ההבדל המשמעותי...

במשחק הזה אתה מקבל פול נקודות על דברים שקשורים לעבודת צוות...בין אם זה לוחמה בSQUAD [יש SQUAD ACHIEVMENT POINTS],השגת נקודות על מילוי הוראות מפקד,סיוע לנהג [ולא רק DRIVER KILL ASISST ],הצלת שחקן,ועוד חרא בסגנון...

מה גם שהCOMMANDER יכול לשים נקודת SPAWN ניידות [חוץ מזה שהוא בעצמו נקודת SPAWN],ככה שהסקוואד לשם שינוי יכול לתפקד תמיד כחולייה שלמה.

היה לי משחק אחד באיזה שרת אירופאי בדמו,שבו אני הייתי ה-SQUAD LEADER,וכל חברי הצוות הקשיבו להוראות שלי

השגנו מלא מלא מלא נקודות...ובייחוד ברגע שפלשנו לטיטאן-היינו מלוכדים וחיפינו אחד על השני,זה היה פשוט מגניב בטירוף,הרבה יותר מגניב מעבודת הצוות בBF2...זה היה פשוט סצנת אקשן מהסרטים...

אני קיבלתי מלא נקודות על SQUAD LEADING POINTS,והסקוואד קיבלו מלא נקודות על SQUAD ACHIEVMENT ומילוי הוראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעדכן אתכם ;D

איזה מוזר :o דפקה המשחק הזה הוא לא יכול להיות לא קבוצתי הוא במיוחד בנוי כחה שיהיה אפשר לשחק רק בצורה קבוצתית

אני לא יודעה איך זה בדמו אבל במשחק מלא אם אתה לא בסקואד אתה לא צובר כמעט ניקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אתה חושב שלא היה משחק קבוצתי?

FFS

כי אתה משחק בדמו,בשרת לא ראנקד שמלא בשחקנים נובים שלא יודעים בכלל מה זה SQUAD או איך לשחק באטלפילד [..]

ככה זה היה בדיוק בדמו של BF2 בזמן שהוא יצא

ולהיפך-מערכת המשחק החדשה מעודדת TEAMWORK הרבה יותר מBF2...ברגע ששחקנים יתחילו להבין דבר או שניים,ושתשחק בשרתי ראנקד,אתה תראה את ההבדל המשמעותי...

במשחק הזה אתה מקבל פול נקודות על דברים שקשורים לעבודת צוות...בין אם זה לוחמה בSQUAD [יש SQUAD ACHIEVMENT POINTS],השגת נקודות על מילוי הוראות מפקד,סיוע לנהג [ולא רק DRIVER KILL ASISST ],הצלת שחקן,ועוד חרא בסגנון...

מה גם שהCOMMANDER יכול לשים נקודת SPAWN ניידות [חוץ מזה שהוא בעצמו נקודת SPAWN],ככה שהסקוואד לשם שינוי יכול לתפקד תמיד כחולייה שלמה.

היה לי משחק אחד באיזה שרת אירופאי בדמו,שבו אני הייתי ה-SQUAD LEADER,וכל חברי הצוות הקשיבו להוראות שלי

השגנו מלא מלא מלא נקודות...ובייחוד ברגע שפלשנו לטיטאן-היינו מלוכדים וחיפינו אחד על השני,זה היה פשוט מגניב בטירוף,הרבה יותר מגניב מעבודת הצוות בBF2...זה היה פשוט סצנת אקשן מהסרטים...

אני קיבלתי מלא נקודות על SQUAD LEADING POINTS,והסקוואד קיבלו מלא נקודות על SQUAD ACHIEVMENT ומילוי הוראות.

רגע אתה טוען שדמו יש מלא נובים ואין משחק קבוצתי, ולך אין את המלא אז איך אתה יודע שהוא פי כמה וכמה טוב על BF2?

זה ששיקחת בשרת דמו שלמזלך נפלת עם אנשים בגילאים גבוהיים ולא אומר ,שזה משחק פי כמה וכמה טוב מ BF2

גם לי היו מלא משחקים שהייתי SQUAD LEADER וקיבלתי הוראות ומהמפקד והעברתי לסקווד שלי. זה שיש עוד נקודות זה אומר שיש גם יותר רמות מBF2

ותאמין לי היום מלא פעמים, שהרגשתי שאני נמצא במלחמה יחד עם הצוות הסקווד שלי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה טוען שדמו יש מלא נובים ואין משחק קבוצתי, ולך אין את המלא אז איך אתה יודע שהוא פי כמה וכמה טוב על BF2?

זה ששיקחת בשרת דמו שלמזלך נפלת עם אנשים בגילאים גבוהיים ולא אומר ,שזה משחק פי כמה וכמה טוב מ BF2

גם לי היו מלא משחקים שהייתי SQUAD LEADER וקיבלתי הוראות ומהמפקד והעברתי לסקווד שלי. זה שיש עוד נקודות זה אומר שיש גם יותר רמות מBF2

ותאמין לי היום מלא פעמים, שהרגשתי שאני נמצא במלחמה יחד עם הצוות הסקווד שלי ;)

שיחקתי המון זמן בBF2,ואני יודע איך עובד הטים וורק שם

השיתוף פעולה של הסקוואד בBF2142 הוא הרבה יותר טוב בגלל שמהערכת שיתוף פעולה מעודדת יותר שיתוף פעולה [מקבלים הרבה נקודות על כך],בגלל שיש כלכך הרבה אופציות לSPAWN עם הסקוואד,והחלק הכי משמעותי-הINF בBF2142 הוא פי 90000000000000000000 יותר טוב ואמין מה-INF בBF2 [מערכת הפגיעות טובה בהרבה,הנשקים מרגישים כאילו אתה יורה בהם,ולא הירי הסטרילי המעפן שהיה בBF2,והפיסיקה בעת הפגיעה סוף סוף נורמאלית]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...