Battlefield 2142 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 2142 - הדיון הראשי

tombcatz

Recommended Posts

קניתי בסוף את המשחק דרך EA DAWNLOADER ואני ממש נהנה ממנו

כמו שכבר אמרו פינגים מצויינים ,משחק רץ בקלות בהגדרות הכי גבהות,ממש ממש מרגישים את המנוע משופר ,מבחר גדול של סרברים

:xyxthumbs: :xyxthumbs: חזק ביותר

כבר הגעתי לMaster Corporal

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי cdkey מקורי מ-ebay ב-23$

http://search.ebay.com/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&catref=C6&from=R10&satitle=2142+key&sacat=-1%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=ZIP%2FPostal&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=1&fsoo=1

הדף הזה ישתנה מדי יום, חפש דיל טוב שלא כולל את המדייה - ככה אתה לא צריך לשלם משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה זריזה כרגע, יש משהו כמו 1172 שרתים RANKED.

פינגים מצויינים - בכשליש מהנ"ל יש לי פינגים בין 86 ל-130, ז"א, ברבע מהשרתים יש לי פינג מעולה (300 שרתים בערך עם פינג מתחת ל-110)

למרות שאני יכול לשחק גם ב-140-150 פינג בלי בעייה. אם הייתי שולט ב-quake3 בפינג 230 ועוד בקרבות rail, ב-bf2142 אני מרגיש מפונק :)

דבר אחד בטוח - ה-MENU הוא סוף סוף MENU נורמאלי, god damnit. אין באגים והכל זורם בזריז (אפילו ההתחברות הראשונית ל-master server). אני שמח שהם תכננו את התפריטים מהתחלה, מה שהיו צריכים לעשות עוד בפאץ' הראשון של bf2.

יש תחושה של משחק "קליל" יותר... אפילו טוען פחות ורץ מעולה. אני אישית אהבתי, רק מבאס שבלי -unlocks אתה מזה מוגבל... יש כל כך הרבה דברים יפים לפתוח, וה-Veteran Program המחורבן הזה לא עובד לי כמו שצריך- אני מתחיל כטוראי מושתן :)

1000 שרתים איפה ברשימה במשחק??

איפה מצאת כאלה פינגים 80?? יש לי 3M ו 378K העלאה ואין לי כאלה פינגים??

תן איזה טיפ איפה אתה מוצא שרתים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000 שרתים איפה ברשימה במשחק??

איפה מצאת כאלה פינגים 80?? יש לי 3M ו 378K העלאה ואין לי כאלה פינגים??

תן איזה טיפ איפה אתה מוצא שרתים??

אתה מדבר על הדמו או המלא?

ביטלתי את הפילטרים מלבד ה-Ranked בתוך המשחק, ככה שיתן לי את כל השרתים המדורגים הקיימים כרגע. (רק כי משהו שאל פה כמה יש סך הכל)

זה לא אומר ש-1200 שרתים פנויים. אבל זה לא משנה, יש מספיק.

יש לי ADSL -בינלאומי 1.5 הורדה 150 העלאה.

מקודם שיחקתי עם פינג 75-80 :)

אין לי ממש "טיפים" לתת לך. לא עשיתי שום דבר מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על המשחק המלא

אתה רואה 1000 שרתים ברשימה במשחק??

בלי הפילטרים של "populated" ו-"full" ראיתי 1127 שרתים.

there are airplanes or any veichels that u can get in to?

יש חלליות (בתור המסוקים). תחליף למטוס לא יצא לי לראות עדיין (אולי יש?)

יש רובוט mech-warrior כזה על 2 רגליים - קטלני ביותר. וכמובן שיש טנקים, רחפות, ג'יפים וכו'... זה לא היה בלי כל זה :)

למי שאין CDKEY בינתיים יכול לשחק ברשת דרך הhamachi נכון?

נראה שאפשר. אתה נכנס למשתמש offline וגם שם יש multiplay. אבל תכלס איפה תמצא עכשיו 31 איש ושרת שיחזיק אותם.

אולי יש שם בפורומים של hamachi איזה שרת טוב שפתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להוריד מ-EA Downloader וזהו? זה בטח יותר זול מקנייה בחנות, זה לא מבקש ממך דיסק בכונן.

גם ככה מדיה אורגינלית במקרה של BF לא שווה כלום בלי כל הפאצ'ים שצריך להוריד כל הזמן.

לא למדתם שכמה שיותר דיסקים בחדר כך יותר נאבדים\נשרטים. :) למה זה טוב?

יש לי פה חוברת עזובה של guildwars מלאה אבק והדסקים מסתובבים אצל חברים, פשוט לא שווה תכסף :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...