יש הבדל רציני בין 16.2 מיליון צבעים ל16.7 ?? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש הבדל רציני בין 16.2 מיליון צבעים ל16.7 ??

pergola

Recommended Posts

כע זה אותו MS בשניהם 5 ומביאים שיפור גם בצבעים גם באינטש וגם ברזולוציה

הא וגם יש הבדל בגודל פיקסל ב19 0.2835 וב20 0.258 וזה הבדל של 500 שקל.. אבל אין שיפור בפאנל..

1.אז מה אתם אומרים שווה?

2.יש דרך לגלות אם זה 16.7 אמיתי או לא?

3.אבל אממ במילא במשחקים אני לא ישתמש ברזולוציה כזאת גבוהה לא? כאילו יהיה לי כרטיס DX10 כרטיס ממש חזק אבל לאידוע זה לא קטן מדי הכתב בכזאת רזולוציה? ואני לא יראה מה רשום וסתם יאמץ תעיניים ויגדל לי המספר במשקפיים בקצב.. מה אתם אומרים?

4.אפשר איכשהו להגיע לפי הגודל פיקסל וגודל המסך והרזולוציה לאיזה גודל יהיה הכתב.? אם הוא יהיה קטן מדי או לא? אתם יכולים אולי לשער..?

5.ההבדל בגודל פיקסל גם ישנה משהו באיכות?

1. לדעתי שווה

2. אני לא בטוח שיש דרך מוחלטת, אבל אפשר ליצור בפוטושופ גראדיאנטים מגוון כלשהו ללבן, ואם כל הגראדיאנטים שתבדוק יצאו מושלמים כמו ב CRT (כלומר, "חלקים" לגמרי) לאורך כל המסך, סביר להניח שמדובר ב 16.7 מליון צבעים.

3-4. לדעתי לא, אבל שווה לבדוק (אני לא יודע עד כמה ניתן לשנות רזולוציה ב מסכים כאלו).

5. בכל מקרה התמונה תראה טוב יותר בגלל גודל פיקסל קטן יותר (וההפרש כאן הוא משמעותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TN-film-- הפנל הכי נפוץ במסכי ה-LCD. הפאנל מתאפיין במחירו הזול וביצועיו. הפנלים המיוצרים בטכנולוגיה הנ"ל מציגים זמני תגובה טובים בהם אפקט המריחות אינו מורגש כלל או ממש זניח. החיסרון בטכנולוגיה הנ"ל היא שכמות הצבעים שהמסך מסוגל להציג נמוך וזוויות הצפייה נמוכות יחסית.

אבל במסך שלי הוא מציג 16.7 מיליון צבעים כמו מסכים עם פאנל יותר טוב והחסרונות של המסך הזה שכמות הצבעים נמוכה במסך שלי היא גבוהה..

וגם הMS שלו מהיר וגם גודל פיקסל 0.5 שזה ממש נמוך אז בעצם המסך הזה ממש מצויין לא? הרי החיסרון היחיד שהיה לו לא קיים במסך הזה..

אז יראו בו הרבה יותר טוב מה19 אינטש לא? גם הבדל בצבעים גם בפיקסל גם יותר גדול..

קיצר הוא ממש משתלם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין איזה דרך כלשהיא לבדוק אם זה אמיתי או לא דרך אתר או משהו לא כשיהיה לי תמסך ואז לעשות משהו עכשיו איכשהו לראות..

אבל הכתב יהיה ממש קטן ברזולוציה הטבעית אני תמיד ישים על רזולוציה אחת פחות נראה לי שאפשר לעשות את זה בלי עיוותים כי אנשים שהיו להם את המסך

LCD 2407WFP והורידו את הרזולוציה לא ראו שום עיוות לא במשחקים ולא בדברים אחרים..

אני משער שהבדל של רזולוציה אחת זה סבבה.. ולא יראה עיוותים

יש אפשרות לתלות את המסך הזה על הקיר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז או שזה 16.7 אמיתי או שסתם רשום.?!?! אז זה אמיתי או לא?

ראיתי את המסך 19 אינטש ב1350 ממש זול ואין בחנותש אני קונה את ה20 אינטש ניראה לי אני ילך עליו

אבל אם ה16.7 זה אמיתי אני יקח אותו.. אם אמרת שאין מצב שישתמשו בשיטה מסויימת להעלות ל16.7 אם המקור 262K

אז מן הסתם זה כע אמיתי אחרת זה לא הגיוני לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא אוקיי סבבה אחי.. גם אחד בטרייד אחר אמר לי שהמסכים נראים אותו הדבר ה19 וה20 רק הבדל בגודל של המסך וברזולוציה ככה שבשתיהם רואים פצצה..

אני יקנה את הL194WT עולה בחנותש אני קונה רק 1350 :xyxthumbs: תודה על כל העזרה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...