בעיה במחשב...לדעתי בהרד דיסק.פליז זה דחוף. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב...לדעתי בהרד דיסק.פליז זה דחוף.

nahum8

Recommended Posts

עשיתי איזה OC קטן במחשב [לא קטן...הגעתי ל 3200 מ- 2500] וזאת לא פעם ראשונה...בקיצור לבעיה איכשהו זה עשה ליריסט במחשב...חיכיתי שיידלק וישחזר למה שהיה בהתחלה [לפני OC] וזהו מפה לא נדלק המחשב...יותר נכון נידלק אבל הווינדוס לא עולה..הוא עושה לי את הבחירות של SAFE MODE

NORMAL וכו...

כשאני מנסה להעלות את הווינדוס דרך סייפ מוד/נורמל/ LAST WORKING....... זה ישר עושה לי ריסט במחשב.

עכשיו למה זה קשור להרד דיסק...כשאני מנסה להתקין מחדש את הווינדוס הוא עושה לי מסך כחול וכותב חירבושים ויש שם את הבעיה שרשומה באנגלית...מה שכתוב שם זה :"ישנה תקנה בדיסק קשיח כדי לתקן למחוק אנטי וירוס/תוכנות-backup/deframingation-משהו כזה וכו...ולאחר מכן להמשיך בהתקנה.

עכשיו אני לא יכול למחוק כלום כי הווינדוס לא עולה! אני לא יכול לפרמט דרך FDISK או כל דבר אחר...

אם לא הבנתם אני אנסהלהסביר אחרת כי גם אני לא ממש הבנתי מה כתבתי... :nixweiss:

בבקשה אנשים!! תעזרו לי אני באמת לא יודע מה לעשות! וזה ממש דחוף לי כי יום רביעי יש לי מבחן בספרות והחומר של המבחן נמצא במחשב... :'(

בבקשה עוד פעם! תעזרו לי ואם לא מובן תכתבו אני אנסה להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לבדוק את הדיסק...אוקיי ננסה מה שאמרת עם הכבל שבלוח...ניראה אם יעבוד.

תודה רבה רבה אחי! עזרת לי מאוד!

עכשיו אני יילך הביתה [אני אצל דוד] ואני יתקן והכל בעזרתך :xyxthumbs: ועוד פעם! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש מצב!

בגלל זה שאלתי אם אתה יכול לבדוק שהוא תקין במחשב אחר

לא זכור לי כרגע האם ישנה תוכנה שבודקת את תקינות הדיסק קשיח שלא בחלונות , כלומר ישר כאשר המחשב עולה

אולי מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אולי אני אקח אותו [HD] לדוד שלי וניבדוק אצלו."

אבל תבדוק לא רק שהוא פשוט עולה ואתה רואה מה יש

אלא בדיקה יסודית, עם תוכנה שבודקת שגיאות וסקטורים פגומים

לגבי התוכנה תשאל בפורום" תוכנה" :)

והאמת שבינתיים לא ממש עזרתי לך הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שמצאתי את תוכנה שבודקת לפני עליית המחשב

איזה דיסק קשיח יש לך בדיוק: מה הדגם ?

טוב פשוט כנס לכאן, מוסבר בדיוק איזו תוכנה עושה מה ומתי

http://support.wdc.com/download/downloadxml.asp

מה שאתה צריך:

Data Lifeguard Diagnostic for DOS (CD)

או ה

Data Lifeguard Diagnostic for DOS (Floppy)

שתיהן עושות את הבדיקה לפני עלית המחשב, במצב דוס (אחת עולה דרך CD והשניה דרך דיסקט, תבחר איזו נוח לך )

לא הסתכלתי האם יש לבחור , אבל תעשה סריקה יסודית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...