DirectX 9.L לווינדוס XP ו DirectX 10 ל ווינדוס ויסטה - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DirectX 9.L לווינדוס XP ו DirectX 10 ל ווינדוס ויסטה

lmlm

Recommended Posts

the inq says alot of things, i want to see a single SM4.0 shaders that can runs under WDM, more it will require more CPU cals than shader instructions.

בכל מקרה כמה דברים קצת יותר מבוססים מInqFUD...

יש לי עוד כמה מצגות, אבל OpenOffice קורס בקריאתם לצערי, צריך לפתוח אותם על מחשב עם MSO :|

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה דברים, הVISTA כבר מצב של RTM (ready to market) נשארו רק לעבור כמה דברים קטנים בבידקות בMS והוא משוחרר.

הVISTA עדין בעצמו לא מוכן לDX10 , ב100 אחוז, זה פשוט מגוחך :kopfpatsch: ושלא נדבר על זה שהיא זוללת משאבים, הכניסה של לשוק תהיה גרוע אפילו מאוד גרוע ואני מאמין שהיא תתחיל לצמוח בסוף 2007 - תחילת 2008.

כעיקרון הDX9L אולי מריח טוב אבל ברור שיש שם איזה משהו שידפוק אותך, שלא יתן לך את הביצועים המקסימלים וזה כל כך ברור, בקשר למשחקים ? אתם צוחקים ? עד היום יוצאים משחקים שתומכים בDX8 אז ברור שכל משחק שיצא לDX10 יתמוך בDX9 או בDX9L או איך שתקראו לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים, הVISTA כבר מצב של RTM (ready to market) נשארו רק לעבור כמה דברים קטנים בבידקות בMS והוא משוחרר.

הVISTA עדין בעצמו לא מוכן לDX10 , ב100 אחוז, זה פשוט מגוחך :kopfpatsch: ושלא נדבר על זה שהיא זוללת משאבים, הכניסה של לשוק תהיה גרוע אפילו מאוד גרוע ואני מאמין שהיא תתחיל לצמוח בסוף 2007 - תחילת 2008.

נו...באמת די כבר לשלול תתקין בעצמך את RC2 ותראה שהיא לא כזאת נוראה כמו שאמרו.

זוללת משאבים תחליט אתה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר החלטי =\ וזאת עובדה שהיא זוללת 10-15 משאבים יותר מXP.

נו אבל החומרה החדשה שלך חזקה ב 300% מהחומרה ש המקורית של ה XP !

2G זיכרון - ה יודעת לנצל טוב יותר .

מעבדים חזקים פ 4 מהמעבדים בתקופת ההשקה של ה XP

כרטיסי מסך חזקים פי 300%

וכו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אבל החומרה החדשה שלך חזקה ב 300% מהחומרה ש המקורית של ה XP !

2G זיכרון - ה יודעת לנצל טוב יותר זיכרון.

מעבדים חזקים פ 4 מהמעבדים בתקופת ההשקה של ה XP

כרטיסי מסך חזקים פי 300%

וכו ..

אבל אין לי טעם לעבור ל , כי תחשוב על זה ככה, יש משחק, עכשיו למשחק יצא גרסה מחודשת, ללגרסה חוץ מתפריטים אין שום שיפור \= ואתה איכות תמונה ורק השחק יותר כבד, לאומת זאת יש לך את הגרסה הקודמת, שזה בדיוק אותה עלילה ואין שום איכות תמונה יותר טובה מחדשה רק תפריטים יותר קלאסים במה תבחר ?? תאמת בגרסה הישנה, כי תחשוב שיש בקודמת יש לך 60FPS ובחדשה יש לך 51FPS ושוב אותה איכות תמונה.

כעיקרון אין לי כרטיס DX10 וגם לא נראה לי שאני אקנה בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר החלטי =\ וזאת עובדה שהיא זוללת 10-15 משאבים יותר מXP.

10-15% ?!?!?!?!? באיזה סרט אתם חיים ?

במקרה יצא לי להרכיב את המחשב של בתדודה שלי לפני כמה ימים, לא מחשב ביצועיסט אלא המינימלי ההגיוני לתקופתינו, מעבד כפול ליבה מינימלי של עם ג'יגה זכרון וכרטיס מסך מובנה (מחשב אופיס\אינטרנט).

לתומי אמרתי בוא ננסה את הRC2 עליו (כי לנסות את הRC2 על המחשב שלי לא העזתי). אחרי התקנה נקיה של הוינדוז הזכרון עמד על תפוסה של 50% כלומר סביבות 450 מגה בלי להפעיל אף תוכנה. העלתי את הגאג'ט שמראה CPU ותפוסת זכרון והתחלתי לשחק עם כל מיני דברים. ואז שמתי לב באימה כיצד הזזה של הסמן של העכבר מעלה את הCPU ל15% (!!!!!) קליק ימני פשוט לפעמים הקפיץ לי את תפוסת הזכרון ל750 (!!!!!!) נסיון להתקין דריוורים לא צלח וגרם למערכת לעלות עם תפוסת זכרון וCPU גבוהים מהרגיל, נסיון למחוק את קבצי ההתקנה של הדריוורים העלו הודעה מוזרה שהקבצים לא נמצאים במקום וכ"ו

קיצור התקנתי .

רק רציתי להגיד שויסטה לא זוללת קצת יותר משאבים מXP (או כל ביתית אחרת שנתקלתי בה) אלא היא מפלצת משאבים מטורפת ללא שום פרופורציה.

תודה :-)

עריכה: לא מצאתי שום דבר מעניין בויסטה חוץ מאשר שהיא קצת יותר יפה, ייקח עוד זמן עד שהיא תהיה שימושית, היא וכנ"ל DX10 שזה שמשחק אחד עובד איתו זה לא ממש מה שיידחוף אותי לקנות כרטיס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחכה בכל מקרה לRTM, עד שהייתי אומר משהו רע על הויסטה (למרות שהRC2 זה פשוט שלב אחד לפני הסופי, אני לא מאמין שייצא RC3).

בקשר לנושא, אני לא הייתי לוקח כל מה שהצהובון הזה אומר כתורה מסיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...