DirectX 9.L לווינדוס XP ו DirectX 10 ל ווינדוס ויסטה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DirectX 9.L לווינדוס XP ו DirectX 10 ל ווינדוס ויסטה

lmlm

Recommended Posts

לא נראה לי , אני חושב זה אותו דבר רק הם פשוט רוצים להראות לך

שלא תקבל DX10 ב , אלא תקבל DX9L שאולי בשם אחר , אבל עושה אותם דברים או לפחות בצורה דומה מאוד

זה עניין של שיווק לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ברור לחלוטין במאות האחזוים, שאף חברה בטווח הקרוב לא תיצור משחק שיעבוד רק על ויסטה (להוציא את מיקסופוט שמסוגלים לדמם כסף מפה ועד הודעה חדשה), זאת יריה לעצמם ברגל, אין מצב שCRYSIS יעבוד רק על ויסטה, השאלה על מה נוותר כדי לראות אותו על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאחרי כמה חודשים טובים הרבה מהמשתמשים שאמרו שהם ישארו עם הXP יעברו לויסטה.

אני גם לא מתכנן לעבור לויסטה על השניה שהיא יוצאת, אבל באיזשהו שלב, שנה מקסימום אחרי שהמערכת ההפעלה יצאה לשוק, אני אתקין אותה.

אבל טוב שהם עשו את זה, לא השאירו את משתמשי הXP מאחור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאחרי כמה חודשים טובים הרבה מהמשתמשים שאמרו שהם ישארו עם הXP יעברו לויסטה.

אני גם לא מתכנן לעבור לויסטה על השניה שהיא יוצאת, אבל באיזשהו שלב, שנה מקסימום אחרי שהמערכת ההפעלה יצאה לשוק, אני אתקין אותה.

אבל טוב שהם עשו את זה, לא השאירו את משתמשי הXP מאחור..

גם זאת הדעה שלי, לבנתיים אני רק נהנה מ-RC2 64BIT המשחקים שלי קיבלו דחיפה יפה תודות ל-DX10 ועדיין לא בהשקה של ויסטה.

הבעיה כרגע זה המחיר והחוק החדש של מספר התקנות במחשב חדש.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3314897,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה אומר שגם יצאו כרטיסי DX9L?! :s05:

לא אין שום קשר.

כאמור, DX9L זה אותו ה DX10 רק בגרסה שונה שיכולה לתקשר עם .

כלומר גם כרטיסי DX9 וגם כרטיסי DX10 יוכלו להריץ משחקי DX10 ב (כמובן כל כרטיס והרמה שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין שום קשר.

כאמור, DX9L זה אותו ה DX10 רק בגרסה שונה שיכולה לתקשר עם .

כלומר גם כרטיסי DX9 וגם כרטיסי DX10 יוכלו להריץ משחקי DX10 ב (כמובן כל כרטיס והרמה שלו).

מעניין אם זה אומר גם שכרטיס DX9.0C יתמוך בL ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הDX9L דיברו כבר לפני כמה חודשים

אבל בלי כרטיס שיתמוך בזה חומרתית זה לא יעזור הרבה

אני מעריך שכרטיסי DX10 יתמכו בזה אבל כרטיסי DX9 בטח לא למרות שבהתחלה הם בטח יצליחו להריץ תמישחקים רק בלי חלק מהאפקטים

אני מעריך שאני יעבור לוסיטה רק עוד שנה ויותר

כרגע היא לא ניראת לי בשלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להוציא DX10 גם לXP וזהו :bash::s07:

כי DX10 ישוחרר רק ל ולא נראה לי אנשים הולכים לקנות את המערכת "הקיקיונית" והמגוכחת בדרישותיה

ת'אמת לא מבין את MS מצד אחד כרטיסים חדישים תומכי DX10 יתמכו רק ב מצד שני הביצועים של המשחקים ירדו עקב הזכרון שהיא זוללת :kopfpatsch:

לא מבין את זה בחיי....

גם אני לא מבין אנשים שחושבים שהם צריכים יותר מתוחכמת מXP אבל זה כבר גלישה לנושא תוכנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש ב DX9L שיש בDX10

fixed.

על הDX9L דיברו כבר לפני כמה חודשים

אבל בלי כרטיס שיתמוך בזה חומרתית זה לא יעזור הרבה

אני מעריך שכרטיסי DX10 יתמכו בזה אבל כרטיסי DX9 בטח לא למרות שבהתחלה הם בטח יצליחו להריץ תמישחקים רק בלי חלק מהאפקטים

אני מעריך שאני יעבור לוסיטה רק עוד שנה ויותר

כרגע היא לא ניראת לי בשלה

DX9L if its the actual name of the API, will only update the current DX9 caps to the ones you call up using DX10 D3D9EX interface. there will no new API functions or features addes, since most of those features considering the lack of WDDM will be meaningless under XP's WDM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...