ירושלים באמת שלנו? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירושלים באמת שלנו?

intel suck

Recommended Posts

אתמול הייתי בטיול בירושלים ברובע המוסלמי והזדעזעתי לכל אורך המסלול דגלים של החמאס אפיול בכניסה להר הבית המקום הקדוש ביותר לנו שאסור לנו להיכנס אליו התנגנה שם והמדריך אמר שזה שירי הלל לשהידים בסה"כ בכל הרובע יש משהו כמו שלוש משפחות שקל מאוד לזהות את הבתים שלהם פלדלת שרופה שצלב קרס מצוייר עליה מה דעתכם על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ירושלים כבר מזמן לא שלנו בין אם זה ריבוי הפלשתינאים בעיר ובין אם זה ריבוי החרדים הקיצוניים בעיר, לאט לאט העיר מאבדת את אופיה החופשי והדמוקרטי לטובת קיצוניים דתיים משתי הדתות וחבל שאף אחד לא עושה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אמרתי שהם לא שמיים?

אם ירושליים שלנו, למה אסור לנו לעלות להר הבית?

מי אמר שאסור ליהודים לעלות להר הבית? יצא לי כבר להיות באל אקצה פעמיים, רק התעקשו שנבוא בלבוש צנוע ושנוריד נעליים בכניסה. מה שהמדינה לא מרשה ליהודים לעשות זה להתפלל בהר הבית, כי המוסלמים, שכידוע מאמינים בדת שדוגלת בשלום ואחווה, עלולים להגיב באלימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטישמיות מוגדרת כשנאת היהודים ולא כשנאת העמים השמיים. לא שהנאצים העריכו במיוחד את הערבים...

לא היא מוגדרת כשנאת העמים השמיים!

מה שהמדינה לא מרשה ליהודים לעשות זה להתפלל בהר הבית, כי המוסלמים, שכידוע מאמינים בדת שדוגלת בשלום ואחווה, עלולים להגיב באלימות.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אמרתי שהם לא שמיים?

מי אמר שאסור ליהודים לעלות להר הבית? יצא לי כבר להיות באל אקצה פעמיים, רק התעקשו שנבוא בלבוש צנוע ושנוריד נעליים בכניסה. מה שהמדינה לא מרשה ליהודים לעשות זה להתפלל בהר הבית, כי המוסלמים, שכידוע מאמינים בדת שדוגלת בשלום ואחווה, עלולים להגיב באלימות.

אז למה ששרון עלה להר הבית כל הערבים התעצבנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...