Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גוטיק 3? סתם משחק חרא, אל תשחק מלא באגים וזה...אל תקשיב לאנשים, זאת אומרת תקשיב לאנשים הם יודעים מה שהם מדברים לא שווה לנסות בכלל, זה לא שגוטיק 1 ו-2 היו בין ה RPG הכי טובים שיצאו בשנים האחרונות, מה פתאום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, מה לעזאזל אתה רוצה? אתה חושב שכל מטרת הת'ראד הזה היא לשכנע אותך שהמשחק הזה טוב או לא טוב?

אנשים ששיחקו במשחק נתנו את הרשמים שלהם, אתה חושב שזה מעניין את האשך השמאלי של מישהו אם אתה מאמין או לא?

לך תקנה את המשחק ותעזוב אותנו בשקט כבר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה בואו נחזור לעיקר - ברגע שיוצאים פאטצ'ים או איזה עידכון אני אשתדל לפרסם, כרגע גם בפורומים של jowood כולם מכניסים עקיצות על ה stunattack וכל מיני באגים מרגיזים, אני מעדיף לחכות עד שיוצא איזה עידכון גם לגרפיקה וגם למשחקיות.

חבל שמיהרו להוציא אותו אבל מה שכן, מפה גוטיק יכול רק להשתפר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, הבנתי לפי מה שאמרתם עד כה, שלסדרת גותיק יש הסטוריה של באגים, ושתמיד משחקי גותיק יצאו לא כ"כ מוכנים. אבל אני מבין גם שלדעתכם גותיק 1 ו 2 נחשבים למשחקים מעולים. אז האם יש סיבה טובה לתת צ'אנס לגותיק 3, או שהוא כ"כ מלא באגים וחסרונות של גראפיקה וממשק עד כדי כך שהוא לא יוכל להגיע לרמה מכובדת עם שיפורים עתידיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני אישית יעדיף להמתין תקרא כמה ציטוטים מאתרים בחו"ל של משתמשים שסיימו את המשחק:

"The combat is the most shitty thing in the game. You can beat everyone just by as fast as you can clicking on the right mouse button. So most fights end without a scratch.

Ahh, and something else which make me angry - the ecremely stupid quest log. Right now I am overhelmed with quests and the log is absolutely useless."

"Explain please? Doesn't seem like we have played the same game. I'm waiting for some kind of fix for stunlock bug, even in beginning of game you can kill things that should be unbeatable (like clearing cap dun) for you by simply pressing left mousebutton alot. If they fix that and vice versa I think I could agree, but not before a fix."

"Right, hand over that patch you're using, 'cause if anything Gothic 3 IS a button mashing fest. Or you're keeping yourself from playing the game in easymode using quickattack to kill everything. And having to restrain oneself in order to play a game balanced means a broken game."

"After 50 ish hours of gameplay and loving the game, my game crashed while saving and corrupted the save file "

ברור שיש הרבה מאד משתמשים שכן נהנים בטכלס אם אני יתקין אני לא מאמין שתהיה לי בעיה גדולה של דליפת או שאני לא יהנה פשוט אני מעדיף לדעת שמערכת הלחימה תהיה נורמלית ואני לא יהיה LEVEL מיליון כי רימיתי עם מכות מהירות וכו'...

שוב שיקולים של כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוטיק 3? סתם משחק חרא, אל תשחק מלא באגים וזה...אל תקשיב לאנשים, זאת אומרת תקשיב לאנשים הם יודעים מה שהם מדברים לא שווה לנסות בכלל, זה לא שגוטיק 1 ו-2 היו בין ה RPG הכי טובים שיצאו בשנים האחרונות, מה פתאום...

תגדי כאילו מה?

אסור שיהיה לבן אדם דעה שונה?

למה אתה צריך לכעוס\לזלזל כשאנשים לא חושבים כמוך?

ובמיוחד בתכלס אחד שעוד לא שיחק?

הגרפיקה לא גרועה, פשוט לא טובה וגיימרים מצפים ליותר, המשחקיות גרועה ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת, צריך לקנות עכבר רק למשחק הזה אחרת לוקחים סיכון שהעכבר היקר פשוט ימות אחרי משחק אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תקנה את המשחק ותעזוב אותנו בשקט כבר
מתקרב לרמה של גוטיק? אתה צוחק עלי נכון?

היא כל כך מעל הגרפיקה של גוטיק אין אפילו מה להשוות

צריך לקנות עכבר רק למשחק הזה אחרת גיימרים לוקחים סיכון שהעכבר היקר פשוט ימות אחרי משחק אחד...

:-X

ממש סליחה שהפרעתי לכם לקטול את המשחק, אנא המשיכו..

הנה עוד מישהו עם גרפיקה "מכוערת", וגם שהצליח להריץ את המשחק טוב לטענתו כך:

After much naffing about I've finally got a config that runs with minimal stuttering and a sexy look.

My rig: -

3500+

6800 Ultra

1Gb DDR400 RAM

Some screens:-

http://i139.photobucket.com/albums/q289/jimbobbyboy/niceview.jpg

http://i139.photobucket.com/albums/q289/jimbobbyboy/forestrycommision.jpg

In game settings:-

http://i139.photobucket.com/albums/q289/jimbobbyboy/g3settings.jpg

GE3.INI tweaks (I'm guessing here but these seemed to help. Use at your own risk, oh and backup that ge3.ini file first!):-

Changed:

Cache.SizeSound=80000000

To:

Cache.SizeSound=40000000

Changed:

Shader.EnableTreeShadows=true

To:

Shader.EnableTreeShadows=false

Changed:

Shader.EnableStaticShadows=true

To:

Shader.EnableStaticShadows=false

Changed:

Shader.EnableDetailShadows=true

To:

Shader.EnableDetailShadows=false

I still get a little stutter but it's the most balanced build I've managed!

Ah nearly forgot.

I also changed:

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_High=100000

TO:

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_High=1000000

והוא הוסיף גם את זה ואחרים שבדקו אמרו שזה עובד מעולה:

Cache.SizeImage=128000000

Cache.SizeMesh=57000000

Cache.SizeSound=18000000

Cache.SizeMaterial=21000000

Cache.SizeCollisionMesh=16000000

Cache.SizeAnimation=30000000

Cache.SizeSpeedTree=10000000

נותן BOOST של 10-15 FPS!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו קצת זמן לחבר'ה שם לשחרר קצת פאצים לתיקון הבאגים. כי אם באמת על ידי ליחצה מהירה אפשר להרוג את כולם באמת שהם הרסו את המשחק.

אני הייתי מכור לראשון והשני (תאמת יותר לראשון).

בכל מקרה בוא נקווה שעד ההשקה בארה"ב המשחק יהיה מהנה לפחות כמו שני קודמיו.

וRikus אין לך מה לקחת את זה ללב גם אני מכור למחשק הזה אני עדיין משחק בראשון ובשני לפעמים. אבל יש מצב שהפעם הם דיי פישלו תמתין עד שיהיה לך את המחשק ואז תכתוב את מה שיש לך לומר על המשחק עצמו (למרות שאתה קצת משוחד :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...