Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז כנראה לא שיחקתי במספיק משחקים..

:lol: :lol:

בוא נראה אני גיימר מאז שהקומודר 64 יצא לשוק, מאז עברתי את האמיגה ואת כל מגווני ה עד למחשב שיהיה לי עכשיו, אני חושב שיש לי קצת יותר רפרטואר מרוב האנשים פה, אבל אולי תפתיע איזה משחק לדעתך נראה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

בוא נראה אני גיימר מאז שהקומודר 64 יצא לשוק, מאז עברתי את האמיגה ואת כל מגווני ה עד למחשב שיהיה לי עכשיו, אני חושב שיש לי קצת יותר רפרטואר מרוב האנשים פה, אבל אולי תפתיע איזה משחק לדעתך נראה יותר טוב?

מזה משנה במה שיחקת בעבר שמדברים על מה שיחקת בעתיד

וגרפיקה כזאת לא נחשבת טובה כיום... היא פשוט לא טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו בקשר לקטע עם הרמות...בגוטיק 2 היו יצורים ממש חזקים(כמו הטרולים למשל...),אז בגוטיק הזה אין יצורים שהם ממש חזקים על ההתחלה או ממש חלשים(כי שמעתי שהם מתחזקים לפי איך שאתה מתחזק...)?

או שהם כבר בהתחלה חזקים ממש(או חלשים ממש)ובהמשך הופכים להיות אפילו יותר חזקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה משנה במה שיחקת בעבר שמדברים על מה שיחקת בעתיד

וגרפיקה כזאת לא נחשבת טובה כיום... היא פשוט לא טובה

איזה משחק RPG כיום מתקרב לרמה הגראפית של GOTHIC 3 מלבד OBLIVION ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכרגע יש RPG שמתקרב ליכולות הגראפיות של Gothic 3 ו Oblivion, אבל בקרוב יוצא ה MMORPG בשם Age of Conan, והגראפיקה בו נראית לא פחות טוב משל שניהם... יש למה לחכות..

לדעתי זה יהיה היריב הרציני של WOW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אל תבין אותי לא נכון, אני fanboy של בדם.

אבל למען האמת, ל Age of Conan יש כמה חידושים שמאוד מאוד מלהיבים אותי, כמו כל ההיבט של לחימה על בהמות רכיבה. יש בכלל מערכת קרבות חדשה ומעניינת ששווה לבדוק..

למרות שלדעתי לא יהיה לזה אותו קסם שיש ב WOW, אני חושב שלא מעט יימשכו למשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לגטיק אין יכולות גרפיקה... לעזאזל הגרפיקה הזאת לא יפה לא ריאליסטית לא כלום

2.אובליוויון הוא המלך בגרפיקה יפה (ולכן הוא האוייב המושבע של כל כרטיס מסך ומעבד)

3.HALF LIFE 2 הוא המשחק הכי ריאליסטי עד עכשיו

4.dark mesaiah יהיה הRPG הכי ריאליסטי (ולדעתי גם יפה) עד עכשיו למה? כי הוא מבוסס על הסורס של וואלו+שיחקתי בו והוא פשוט שולט

5.WOW אינו MMORPG טוב לוותיקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אה, נכון, שכחתי מ dark messiah. בהחלט RPG מבטיח מאוד.

ד"א, לא הבנתי למה הזכרת את HL2, הוא לא רלוונטי לדיון, ואני חושב שהרבה יחלקו אתך בקשר לריאליזם (גם בגרפיקה, שאמנם מצויינת, וגם במשחקיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אה, נכון, שכחתי מ dark messiah. בהחלט RPG מבטיח מאוד.

ד"א, לא הבנתי למה הזכרת את HL2, הוא לא רלוונטי לדיון, ואני חושב שהרבה יחלקו אתך בקשר לריאליזם (גם בגרפיקה, שאמנם מצויינת, וגם במשחקיות)

עדיף שתחזור לחיות מתחת לאבן שהייתה תחתה עד עכשיו... HALF LIFE2 הכי ריאליסטי כיום

(ע"ע אנשים שהתבלבלו בין תמונה של אבן במציאות לבין אבן במשחק)

עריכה: DM יוצא מחר בבוקר/צהריים D:::::::

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

דבר ראשון, תשפר קצת את הטון שלך לתרבותי יותר. אל תבייש את כל הפורום הזה בהתנצחויות מיותרות. אמרתי שאני לא מסכים, וזהו.

דבר שני, אתה מתיימר להכיר כל משחק שיצא לאחרונה כדי לצאת בקביעה המצחיקה הזו. יש עוד לא מעט משחקים, לאו דווקא FPS, שבהם אנשים התבלבלו בין הגרפיקה של המשחק לבין סצינת ה reference מהמציאות. זה קרה אפילו עם Gran Turismo 4.

כל עוד HL2 לא הוכתר כ "המשחק הריאליסטי ביותר 2004-2006", תסלח לי אם אני לא מייד משתחווה לרגליך ואומר "אמן". אתה צריך להיות קצת יותר משכנע מאשר:

עדיף שתחזור לחיות מתחת לאבן שהייתה תחתה עד עכשיו... HALF LIFE2 הכי ריאליסטי כיום

ודבר שלישי, HL2 בכלל לא רלוונטי לדיון כאן. עוד לא אמרת לי למה קפצת בראש בהכרזה "HL2 הכי ריאליסטי !!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...